Dark Riders

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Re: Dark Riders

Post autor: Ice-T »

sa to imperialne pistolety ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pistolety to zajebisty pomysł. Ta armia jest mega klimatyczna. Najfajniejsze (pod względem pomysłu) DE, jakie kiedykolwiek widziałem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ale egzekutorzy na lwach???
Ja tez nie lubie standardowych pomyslow ale to moim zdaniem jest przegiecie
Tylko za co ci egzekutorzy robia ?? :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Egzecy na lwach to nic innego jak Coki.

Dzięki Jankol. Pod wzgledem technicznym też się staram i wychodzi coraz lepiej.
Do DMP bedize armia całkowicie gotowa więc zalożę temat i pokażę ja całą.

Eltharion ile lat grasz turniejowo w battla? Przegięcie to sa demony z papieru i kredek a takie juz widziałem. Ja juz widziałem dużo i jesli chodzi o pomysł to uważam że napewno nie mam sie czym powstydzić, a samo kompletowanie odpowiednich modeli kosztowało wezmała pieniędzy. Reaperowski orzeł który słyży mi za feniksa kosztował 140zł do tego GS i kasa dla konwertora (z pewnymi rzeczami nie byłem sobie w stanie poradzić) do tego jeżdziec i summoner całosć ok 250zł smok DE kosztuje najtaniszy nowy 135,-

Niestety orginalność kosztuje.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Bardzo chetnie zobacze ta armie bo zapowiada sie na naprawde swietna.

A to, ze oryginalnosc kosztuje to prawda. A moglbys gdzies Ice-T wrzucic fotki calej armii?

Podobno zamiast hydry masz zywiolaka ognia, to prawda?

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jak zobaczysz moją hydrę/altar to zdechniesz :D (planowo na początku miął być żywiołak ale był za mały) Model specjalnie był ściągany ze stanów i przedstawia Blood Elf Priesta nieco skonwetowany a kumpel zajmuje się żeby przerobić czarodziejkę by wyglądała tak samo (altar i hydra zarazem)
Jeszcze jest dróga hydra a mianowice Chimera odpowiednio zrobiona (żeby płoneła) i hunterka nad nią :D

Planowo jeszcze za mengili będą Obrazek już zaczołem konwertowanie bedą mieli katany w rączkach zamiast tych płaskich pałek :D(6 takich kosztuje 130zł) a mengil bedzie wygladał tak:
Obrazek

musze tylko jeszcze znalesc dla nich odpowiednią broń palną :D jakies arkebuzy albo cóś


będą to coś ala przywołani wojownicy choc może zamiast mengila dam jakaś czarkę która przywołuje owych panów


Aga sory za okrótny offtop :D

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Ogolnie modele PP sa swietne.

Obrazek
jak gralem WE zawsze pragnalem miec driady z tych modeli. Za 3 takie i masz 9 driad + 3 treekiny (szkoda ze slabe ;/)

Zastanawialem sie czy nie zrobic mengili/shadow z tych modeli:

Obrazek

Przeciwko takim Black Guardom chyba rowniez kazdy by chetnie gral :)

Obrazek

No i chyba mistrz - assasin

Obrazek

Rowniez za offtop Yodokuno przepraszam :oops:

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Ci kusznicy są ładni owszem ale wielgaśni są jak wielkości orka. Ale i tak nie miałbym nic przecowko nim. Co do tych BG to oni mają taki fajny kocioł z niego byłby idealny culdron

...DR to bardzo przydatny oddział bez 10 z kuszami nie wychodze z domu... :Dheheeh (Garg dzięki temu zdaniu nie offtopujemy :D przynajmniej w mniejszym stopniu) Buziaki dla Agi to ostatni post kupie ci winko jakies na DMP chyba ze flaszeczkę czy whatever :D
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, o 21:32 przez Ice-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

No panowie idzcie z tym do działu alternatywne figurki ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Ogolnie coraz bardziej uwazam, ze potrzeba mi wiecej niz 2 oddzialy DRow. Jest to po prostu mega oddzial :)

Ice-T

Kociolek jest fajny tylko ma w srodku jakies gowno. A na kociolek to juz mam pomysl, tylko musze znalesc plyn z % imitujacy krew ;>


ODPOWIEDZ