Hydra - potwory siejące groze

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Re: Hydra - potwory siejące groze

Post autor: Soulferin »

Gdzie ustawiamy poganiaczy w kombacie-obok,z tyłu,z boku,nie ustawiamy - zeby było wszystko jasne :)?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie ustawiasz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

na których cp-kach wykonuje się wszystkie testy? złamania, ogarnięcia itp.
hydry czy poganiaczy?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sam się ogarnij i używaj zrozumiałego słownictwa.

Domyślam się, że chodzi Ci o testy Ld. Używają Ld poganiaczy, czyli 8.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

cobra651 pisze:Mam takie pytanie, czy hydra bedąc w kombacie może plunąć ogniem w jednostkę z którą walczy
Ziemko pisze:Nie
Dlaczego nie?Zeby nie było,szukałem tego ale nie znalazłem odpowiedzi.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

wtedy gdy ten post był pisany nie można było ;)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Aha lol.Dzięki w takim razie :mrgreen:
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

Czy hyra po marszu moze ziac ogniem ? ( niby to jest strzelanie a po marszu nie strzelamy ale chce sie upewnic :) )
poganiaczy stawiam gdzie mi sie podoba ? (dalej sie upewniam) :) , w szarzy robie tylko jeden zwrot jak normalna jednostka plus darmowa maxymalizacja ? czy hydra to tylko saport czy to maszynka do samodzielnej szarzy ? zna ktos jakies skuteczne zagrania tricki oraz manewry tą jednostka cobym mogł je wykozystac w turnieju :) przegladałem podforum HE i tam pokazuja fajny manewr orłem :) (chociaz ostatnio w bitwie nie zadzialał bo przeciwnik rzucił 3 koscmi 4 :) - sory za spam )

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Może
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Andrzej ma w 100% racje, dodam tylko że zasada skirmisher umożliwia jej strzelanie po marszu.

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 284
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

negro masz wiele opcji zastosowania hydry, jako samodzielna jednostka sprawdza się w walce z MI, zaś jako wsparcie jest świetna dla Pendantowca przeciw dużym oddziałom piechoty, tego wysyłasz przodem, trzymasz unit, a hydra wówczas wbija w bok klocka. Często zdarza mi się także walczyć 2 hydrami jako grupą operacyjną, co ładnie zmiata większość oddziałów. Można też użyć jej jako tarcze stawiając przed oddziałem wroga ziejąc a później przyjmując szarże osłabionego oddziału, zwłaszcza jeśli ten bije z niewielka siłą :D
Triclinium Thoruniensis

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

gdzie napisane jest ze hydra to skirmisher? szukam szukam i nic

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Hydra jest monster&handler.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

i ....... ?? zgadza sie, ale nadal nie ma nic o skirmishu

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Szukaj w skirmishu : )
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

Albo ja jestem slepy albo wtorny analfabetyzm mnie dopadł moze na starosc "niemiec co wszystko chowa" :( ale ja nigdzie nie widze aby Hydra mogła kozystac z zasady skirmish ( w zasadzie skirmish jest napisane ze moge strzelac po ruchu oczywiscie) czy ktos mogł by mi pokazac jak krowie na granicy gdzie to jest napisane?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nigdzie. Kanadian sobie coś wymyślił
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Kanadian pisze:Andrzej ma w 100% racje, dodam tylko że zasada skirmisher umożliwia jej strzelanie po marszu.
Niezla teoria.

W podreczniku jest wyraznie napisane, ze mozna ziac po marszu. Proponuje czasem tam zajrzec.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

Bingo wygrywa pan w szpiczastej czapie :) znalazlem zasada zioniecie. a to własnie przykład czemu jestem taki dociekiwy co do zasad, kocham grac z takimi znawcami jak kanadian :) pewnie jak bym gral z nim to by mi to wmowil :)

ale wracajac do tematu to z tego co kolega napisal nie jest to tylko saport. gralem pare razy i sprawdzila mi sie na piechocie z małym sv np: łucznicy ....
bo raz szarzowalem bretonie od czola i niestety ustalem ale mnie pchnął ze złamania poprostu mial wiecej szeregów ;/

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 284
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

Ten motyw ze skirmishem to nie jakiś relikt z poprzedniej edycji??? Chyba było coś o tym, ze M&H biegają po lesie jak skirmish :wink:
Triclinium Thoruniensis

ODPOWIEDZ