Potyczki z znienawidzonymi Ulthuańskimi pomiotami...

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Jeszcze tego by brakowało... Mają przerzut nieudanych testów psychologii. Poza tym piszecie dokładnie to samo co było parę stron wcześniej.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ale Hate'a na 100% nie ma
Ja bym nie wysuwał takich bezpodstawnych opinii, a szadoł łoriorzy to co!:D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

^^ Gdyby kochany GW nie usunoł strony UK , to pewnie teraz bym sprawdził to i przyznał się do błędu , a tak to mogę teraz tylko przyznać się do błędu ponieważ nie jestem pewien... aczkolwiek to tylko jedna jednostka , a my mamy całą armie pałającą nienawiścią do swoich kuzynów. Ponawiam swoją prośbę by któryś z weteranów potyczek z HElfami się tu wpisał ;) jakiś Jankielo-Scimitaro podobny człek z niebywałym doświadczeniem :D

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

asf nic dark elfom nic nierobi.
utulańskie ciecie nawet do walki nie dojdą,kusznicy ich zasypią strzałem.
A nawet jeśli dojdą to czarna straz ma tez asf i 6 inicjatywy z hejtem kazdy oddział zmiotą,nie mówiąc o assasinie i magii.
Poza tym HE poza wojownikami cienia nie mają hejta

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

rycerz bretoni pisze:asf nic dark elfom nic nierobi.
utulańskie ciecie nawet do walki nie dojdą,kusznicy ich zasypią strzałem.
A nawet jeśli dojdą to czarna straz ma tez asf i 6 inicjatywy z hejtem kazdy oddział zmiotą,nie mówiąc o assasinie i magii.
Poza tym HE poza wojownikami cienia nie mają hejta
Twoje wypowiedzi są tak barwne jak nazwa tego tematu.


Forum Gildii miało jedna zalete na BP.Pod (prawie) kazdym avatarem był wiek gracza.Naprawde człowiek wiedział czy wchodzic w jakas polemike czy olac wszystko bo 11 latek, ktoremu wyrósł pierwszy włos łonowy dobrał sie do komputera.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

jarlaxle17 pisze:
Ale Hate'a na 100% nie ma
Ja bym nie wysuwał takich bezpodstawnych opinii, a szadoł łoriorzy to co!:D
to tak jakby powiedzieć że DE mają frenzy :roll:

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

Chory pisze:Forum Gildii miało jedna zalete na BP.Pod (prawie) kazdym avatarem był wiek gracza.Naprawde człowiek wiedział czy wchodzic w jakas polemike czy olac wszystko bo 11 latek, ktoremu wyrósł pierwszy włos łonowy dobrał sie do komputera.
ty się pytasz o mój wiek?
Hmmm... mam 16 lat :D
A ciekawi mnie twój wiek i czy ty wogóle grasz w battla bo na forum to każdy umie udawać wszechwiedzącego.
Ja zagrałem pełno bitw i wiem coś o HE jak i wiem że DE rozjeżdzają utulańskie cioty.Poczytaj kodeks to moze zrozumiesz.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja zagrałem pełno bitw i wiem coś o HE jak i wiem że DE rozjeżdzają utulańskie cioty.Poczytaj kodeks to moze zrozumiesz.
Nie no respect, mam jednak nieodparte wrażenie że swoje sądy wydajesz bardziej na podstawie treści drugiego zdania z tej wypowiedzi... Aż dziwne że w tym podręczniku nie wyczytałeś zasady, że jak HE trafią na DE to się od razu muszą poddać. Po cholerę takie rzeczy piszesz, ma to komuś pomóc, dowartościować Cię, czy o co chodzi??

Sam sobie wystawiasz najlepszą opinię takimi postami więc już nie piszę dalej...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ja zagrałem pełno bitw i wiem coś o HE jak i wiem że DE rozjeżdzają utulańskie cioty.Poczytaj kodeks to moze zrozumiesz.
Zmasakruję Cię moimi HE, a Ty mi stawiasz pół litra i wynosisz sie z forum. Wchodzisz w to?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Ja Mogę sie założyć ze nie klepniesz mi maski o 2 browary :D (może 1 punkt ugram) :D

ogólnie to de nie maja aż tak strasznie trudno z HE boli przedewszystkim smok i BoH (jak każdych) zakładajć ze gracz de nie ma RoH co wypacza magie ;/ oczywiście shooting pod względem całości DE mają silniejszy ale odpowiednio zagrane HE kwestia wystawienia pomoże zminimalizować straty. Tak więc przedewszystkim jako gracz HE strzelałbym i czarował po hydrach boltach kusznikach. łucznicy powinni sie zajac 1 oddziałem harpi na turę (wkażdym bądź razie harpie musza pierwsze odpasć bo potem sie robia bardzo nieprzyjemne) Klocek BG zmiękczyłbym do przyzwoitej liczby to tak po krótce ale HE to nie kolorowe cioty które rozjeżdzasz jak szmaty

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

DE mają lepsze strzelanie, za to HE mają bardziej przeżywalną piechotę (choć jak DE dostaną warda 5+ z kotła to też nie jest z nimi tak źle).
A mnie się podobają i DE i HE i waham się co wybrać :) Choć akurat HE maja więcej typów oddziałów, które bym wystawiał. Elitarna piechota HE jest bardziej wyrównana dzięki ASF na całej armii (choć WL dość wyraźnie odstają od reszty na plus), natomiast w DE zbyt wielka jest przewaga BG (szczególnie z ASF) nad resztą, właściwie to zawsze lepiej wystawić drugi kloc BG, niż jakiejś innej piechoty. Najchętniej bym zbierał obie armie (kto wie, może do tego dojdzie), dlatego trochę smieszą mnie wasze kłótnie, na pewno w skrytości serca wielu z Was chciałoby zbierać obie armie, a pewnie część już to robi :)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

czy ty wogóle grasz w battla bo na forum to każdy umie udawać wszechwiedzącego.
Jakby to odnieść do Twojego przypadku to masz 100% rację. Obie armię są dość wyrównane i w dużej mierze zależy od gracza kto wygra bitwę.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

rycerz bretoni pisze:
ty się pytasz o mój wiek?
Hmmm... mam 16 lat :D
A ciekawi mnie twój wiek i czy ty wogóle grasz w battla bo na forum to każdy umie udawać wszechwiedzącego.
Ja zagrałem pełno bitw i wiem coś o HE jak i wiem że DE rozjeżdzają utulańskie cioty.Poczytaj kodeks to moze zrozumiesz.
Nie pytałem sie o Twój wiek tylko odniosłem się do problemu młodych forumowiczów.

A ja jestem może i młodszy od Ciebie (13 lat) i dopiero zaczynam ale nie plote bzdur mimo ze bitew mam mniej na pewno niż Ty.

A na serio to w pojedynku DE vs HE:
-jak gracz HE jest dobry a DE słaby to wygrywają HE;
-jak gracz DE jest dobry a HE słaby to wygrywają DE;
-jak gracze są na jednakowym poziomie to decydują szczegóły;

Wiec tyle na temat wywodów kto jest lepszy i kto wygrywa starcie.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

To może jakiś weteran walk z Helfami się tutaj wypowie , to pomogło by początkującym. I bym mógł się dowiedzieć czego się u tych Ulthuańskich dziwaków mam obawiać. To co napisałeś Chory ma zastosowanie z każdą armią nie tylko z DElfami...

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Zimnokrwisty pisze: To co napisałeś Chory ma zastosowanie z każdą armią nie tylko z DElfami...
Wiem.Dlatego tak to zobrazowałem, żeby paru nastolatków zorientowało sie w bezsensowności ich postów.Pomijajac juz te posty gdzie:"Ci kroja tamtych bo tak wynika z zasad" albo "tamci zabijaja ich pomioty". :roll:

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

Jest to temat jak grać z HE to piszę jak z nimi grać.
sword masterzy spadają od kusz i balist a tego w DE jest pełno
BG z bohaterem rozwalają HE
6 ataków s6,6 ataków s4,hejt
hydra spala ich klocki, jak jest zdrowa to 10 HE może spalić na 2+

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

rycerz bretoni pisze:Jest to temat jak grać z HE to piszę jak z nimi grać.
sword masterzy spadają od kusz i balist a tego w DE jest pełno
BG z bohaterem rozwalają HE
6 ataków s6,6 ataków s4,hejt
hydra spala ich klocki, jak jest zdrowa to 10 HE może spalić na 2+
Wejdz w ten zakład z Jankielem, prosze :P .

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Chory pisze:
rycerz bretoni pisze: -jak gracze są na jednakowym poziomie to decyduje rzut kostkami;
Obrazek

Awatar użytkownika
rycerz bretoni
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: rycerz bretoni »

gracz DE niepowinni się obawiąć HE,bo są armią silniejszą.
Wiadomo że najważniejsze są umiejętności ale powinno iść gładko :D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

rycerz bretoni pisze:gracz DE niepowinni się obawiąć HE,bo są armią silniejszą.
Wiadomo że najważniejsze są umiejętności ale powinno iść gładko :D

Tak masz 100% racje jak zwykle , teraz proszę Cię przyjmij zakład Jankiela i rozwal jego "Ulthuańskie Cioty" najlepiej Masakrą , wtedy postawisz na swoim.

ODPOWIEDZ