Doświadczenia z przeciwnikiem. Preferowany i znienawidzony.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

he powinni miec tak (chyba) :

jakiegos beast cowers albo lepiej 2... jakies miesle z fire... moze tez pit of shades.. ale to juz niekoniecznie :wink: zamiast tego kolejny beast z hitami i cowersem... nie powinno byc w takiej konfiguracji problemu ze smokiem i reszta jego swity...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Zależy od tego, jaki będzie teren i kto zacznie. HE mogą nie dać rady zatrzymać wszystkiego.

pestex
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Gdański Avatar

Post autor: pestex »

Scimitar pisze: A jak w to wjedziesz czymś twardym, to wbrew pozorom wrażliwe mocno - nie trzeba zabijać, starczy cisnąć CRem.
Ja kiedyś wpadłem 3 rydwanami w taki klocuszek 12+biegacz.Biegacz strącił jeden rydwan,a drugi pogonili.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

pestex pisze:
Scimitar pisze: A jak w to wjedziesz czymś twardym, to wbrew pozorom wrażliwe mocno - nie trzeba zabijać, starczy cisnąć CRem.
Ja kiedyś wpadłem 3 rydwanami w taki klocuszek 12+biegacz.Biegacz strącił jeden rydwan,a drugi pogonili.
1 prawo rydwanu
nie szarzujesz kogos z 7S chyba ze go zabijasz
2gie prawo rydwanu
za wszelka cene nie dostawiaj sie rydwanem do kolesia z 7S
3cie prawo rydwanu
omijaj biegacza z 7S z daleka - tak daleko ile biega
4te prawo rydwanu - przestrzegaj powyzsze

ja pokusilbym sie HE jak gramy przeciw smoku

popychaczke z shadow
kilka missile
i klatwe hm

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

dodam jedynie przy 3 prawie rydwanu nie do konca tak widzisz jak taki rydwan wystawi sie i skusi tego biegacza do dalekiej samotnej szarzy zawsze mozna uciec albo poswięcić go (tylko 97pnkt) i drania ustrzelić.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Murmandamus pisze:dodam jedynie przy 3 prawie rydwanu nie do konca tak widzisz jak taki rydwan wystawi sie i skusi tego biegacza do dalekiej samotnej szarzy zawsze mozna uciec albo poswięcić go (tylko 97pnkt) i drania ustrzelić.
eee.... que? Czy mógłbyś wstawić jakieś znaki przestankowe chociaż? Bo nie bardzo zrozumiały jest ten tekst :/ Obiecuję, że już się nie będę czepiać składni
Chory pisze: To za raz udalo ci sie wygrałac ze swoim chłopakiem nie znaczy ze zawsze tak bedzie Smile.DE nie sa armia maskrujaca HE.Ja w pojedynku HE vs DE bym postawil na HE bez watpienia.
Nie wiem czy gralas DE na magi czy smoku ale armia na smoku jakos grozna nie jest dla HE.Covery,bolce i te sprawy raczej nie dadza duzego luzu smokusiowi Smile.Covery rydwany i DR tez zatrzymuja.I jeszcze opdornosc na panike w calej armi przy oszolamiajacym hatcie u DE tez ma znaczenie Wink
Gwoli ścisłości: Jankiela pocisnęłam 2 razy. I nie tylko Jego, bo z HE troszkę sobie pograłam czy to na masterach, czy na lokalach. Nie mówię, że bitwy są prościutkie, lecz HE jeszcze nigdy nie sprawiło mi problemów.
A co do mojej rozpiski: ogólnie wiadomo, że ja na magii nie grywam. Rzadko kiedy ruszam się z domu bez smoczka na smyczy.
Zafael pisze:1 prawo rydwanu
nie szarzujesz kogos z 7S chyba ze go zabijasz
2gie prawo rydwanu
za wszelka cene nie dostawiaj sie rydwanem do kolesia z 7S
3cie prawo rydwanu
omijaj biegacza z 7S z daleka - tak daleko ile biega
4te prawo rydwanu - przestrzegaj powyzsze
Święta prawda. Do powieszenia nad łóżkiem :)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Myślę, że do lata (nim wyjdzie nowy kodeks HE) Jankiel będzie miękką kaczuszką HElficką.
Uparcie składa piechotne HE i gra nimi też kiepsko.
Jak dostanie (po obniżce warości punktówej włócznika) 100 punktów więcej na armię - zobaczymy.
Lecz póki co - bij HElfa. :P
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

To jeszcze nie jest sprawdzone:
Chodza sluchy ze HE beda niektorymi odzialami w czasie szarzy przeciwnika buc po inicjatywie (prawie jak first strike) zasada - podobno sa tak zdyscyplnowane(cos mi sie zdaje ze naogladali sie LOTR tam na szarze orkow wlasnie elfy pierwsze odpowiedzialy.

Jesli to wejdzie - Jankiel swoimi piechociazami nie bedzie juz miekka kaczuszka :wink:

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

A lubicie grac z Łogrami?>? Zafael chyba lubi? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ja akurat grałam tylko raz- mam tę armię nieOgraną ;P

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

khain pisze:A lubicie grac z Łogrami?>? Zafael chyba lubi? :)
Khain niedocenilem Cie ;)
Ale pwiem tak - sproboj teraz madralinski ;)
Krakof, Katofice?

Dalej twierdze ze to armia na jedno kopyto, magia i MSU
trafiasz na deffence mag (tak jak teraz gram) to nic nie zdzialasz :wink:

zaskoczylo mnie jednak, ze wygrales z krasiami.
przepraszam zmasakrowales je.
b. dobry wynik jak porownac zdolnosci armii

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

Na magii?? Zapytaj Kose co mu z magicznymi High Elfami ostatnio zrobilem na jedrusiu :) Krakuff?? Na 1999 nie masz lorda! weeee... :P come on :P zreszta moze do was na SW wpadne?? sie zobaczy jak sesja pojdzie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

miałm strasznego nie farta w rzutach :p ale tak czy siak Khain to bardzo dobry gracz i nawet przy farciarskich rzutach miałbym ogromny problem. Sam nie doceniałem ogrów no i się przejechałem bo jak się okazuje ta armia słaba nie jest. A co do magia, nawet 3 magów HE w tym jeden arcy nie poradziło sobie, pierwszy wybuch podczas rzucania swego pierwszego czaru, drugi cos tam uciekł z oddziałem, który nie mógł się zebrać a juz z jednym arcyamgiem, który rzuca na 5 kostkach popychaczke i na każdej jest 1 cięzk oczarować :p ;) hehehe a te rzuty były świetne hehehe....
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

ja po prostu mialem dzien Konia! :O i mega farciarskie rzuty (vide jeden LeadBelcher robi stand and shoot, rzuca 10 na artylerce i trafia 9/10 :P o ranieniu nie musze mowic :P) ale Hellheart robi swoje :P z tym ze na poniezj 2k go u mnie nie uswiadczycie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Prosze , temat godny polecenia dlatego "poszczę" byście go kontynuowali. Ja nie mam doświadczenia zato chętnie zobacze jacy są wasi ulubieni i znienawidzeni wrogowie :)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ktos ci kiedys nastuka za to odkopywanie starych topicow...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Stary ale jary. Pozatym nie widzę nic złego w tym co zrobiłem :) chyba w regulaminie musicię zamieścić nową notkę.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Najlepiej zadawać konkretne pytania wtedy nikt nie będize sie czepiał i w odpowiednich tematach.

Jak byś napisał że denerwują cie WE dla tego tego i tageo i jak sobie z tym poradzić to spoko

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

SexRocket pisze:ktos ci kiedys nastuka za to odkopywanie starych topicow...
za odkopywanie nie, ale za upierdliwe spamowanie zamiast czytania już istniejących tematów - owszem :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja gralem narazie 4 bitwy przeciwko krasią i juz wiem ze ich nienawidze!! :evil:
(wynika to pewnie z faktu ze wszystkie 4 przegrałem)
Problem leży w tym że kumpel kupił sobie 42 gromowładnych i niezbyt umiem do nich dojść
Na tomiast juz w maju zaczne mieć świerze doswiaczenia z WE ....... ale bedzie rzeź!!! :twisted:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ