Doświadczenia z przeciwnikiem. Preferowany i znienawidzony.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: Doświadczenia z przeciwnikiem. Preferowany i znienawidzony.

Post autor: GarG »

A kto Ci każe dochodzić? : ) 4 bolce 3 czarodziejki dużo shade i jakieś śmieci ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hmmmmmmmmmmmm....wsumie to tak o tym jeszce nie myśałem :?
Zawsze sie zastanawiałem jak dojść :D ( 10 CoK )
A co do śmieci ..rozwiń :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

chyba chodzi o harpie
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

harpie, Dark raiderzy
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Eltharion pisze:Ja gralem narazie 4 bitwy przeciwko krasią i juz wiem ze ich nienawidze!! :evil:
(wynika to pewnie z faktu ze wszystkie 4 przegrałem)
Problem leży w tym że kumpel kupił sobie 42 gromowładnych i niezbyt umiem do nich dojść
Na tomiast juz w maju zaczne mieć świerze doswiaczenia z WE ....... ale bedzie rzeź!!! :twisted:
A skąd miał aż tylu thundów? Ciekawe na ile pkt była bitwa i co w rozpie miał

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Miał armie cos na ..... 1700 :D
Ja natomiast miałem armie na 1600 ale pomińmy ten fakt
Jego rozpiska :
- 4 x 10 gromowładnych
- inzynier + 2 gromowładnych czylijego obstawa (nie wiem czy tak można)
- Król albo Tan (na lordów żeby było śmiesznie gramy już od 1000)
- Bugman
- 16 długobrodych z dwurakami i jeszce 12 z tarczami (tłumaczył sie ze tam król czy tam Tan daje mu + 1 jednostke wiecej dlugobrodych noi Bugman jeszce jedną )
- działo krasnoludzkie

Dark Raiderów mam w planie bolca też problem stanowią harpie bo nie wiem gdzie je kupić(zwykle kupuje na cytadeli) a pozatym mam co do nich wątpliwosci nie chcialbym kupić kolejnego syfu typu exekutorzy -.-
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

A macie jakieś patenty na lizaki, bo ostatnio walczyłem z nimi 2 razy z marnym skutkiem. Grałem co prawda ze Skavenem, którego fart jest wręcz legendarny ,ale nie zmienia to faktu, że w obu bitwach pod koniec czułem się wręcz bezradny. Na mniejsze punkty zostały mu na stole 2 poszarpane stegadony i jakiś hero saurus ,a na duże te same stegi i slann w resztce tomb guardów. Modele te trzymają masę punktów, są bardzo wytrzymałe i przy umiejętnej grze przeciwnika ciężko się do nich dobrać.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Eltharion pisze:Miał armie cos na ..... 1700 :D
Ja natomiast miałem armie na 1600 ale pomińmy ten fakt
Jego rozpiska :
- 4 x 10 gromowładnych
- inzynier + 2 gromowładnych czylijego obstawa (nie wiem czy tak można)
- Król albo Tan (na lordów żeby było śmiesznie gramy już od 1000)
- Bugman
- 16 długobrodych z dwurakami i jeszce 12 z tarczami (tłumaczył sie ze tam król czy tam Tan daje mu + 1 jednostke wiecej dlugobrodych noi Bugman jeszce jedną )
- działo krasnoludzkie

Dark Raiderów mam w planie bolca też problem stanowią harpie bo nie wiem gdzie je kupić(zwykle kupuje na cytadeli) a pozatym mam co do nich wątpliwosci nie chcialbym kupić kolejnego syfu typu exekutorzy -.-
No cóż twój kolega to niezły wałkarz :wink: Na każdą jednostkę Długobrodych trzeba mieć jedną jednostkę warriorów. A z tym inżynierem to w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi? Inżynier nie może mieć obstawy. A co do harpii to są niezbędne w każdej rozpie DE.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

harpie bo nie wiem gdzie je kupić(zwykle kupuje na cytadeli) a pozatym mam co do nich wątpliwosci nie chcialbym kupić kolejnego syfu typu exekutorzy -.-
Wierz mi, harpie to inwestycja która zawsze się zwraca...

A co do lizaków, to trzeba by blokować marsz stegadonów, żeby engine nie działał- harpiami, dark riderami

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na duże pts. smokiem zjadasz w 1 góra 2 tury stega, harpiami blokuj klocek ze slanem ustaw sie w 4/5 turze smoczyskiem od tyłu cokami od boku i hydrą/BG od przodu. Powinieneś go zjeść w ten sposób bardzo szybko ;) Pamietaj ze jesteś znacznie szybszy i bardziej mobilny od niego.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Shadow Warrior pisze:
No cóż twój kolega to niezły wałkarz :wink: Na każdą jednostkę Długobrodych trzeba mieć jedną jednostkę warriorów. A z tym inżynierem to w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi? Inżynier nie może mieć obstawy. A co do harpii to są niezbędne w każdej rozpie DE.
Z tymi longami nie jest reguła u dwarfów. Drugą (ale też kosztowną) opcją są longbeardzi-rangersi, których można wystawić bez warriorów ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Garg tyle to ja jestem w stanie sam wymyślić ;) Schody zaczynają się jak przeciwnik też o tym pomyślał i zaczyna robić użytek z beast cowers i popychaczek na stegadony. "Błędem" po mojej stronie był brak hoteka i tylko 2 scrolle, których większa ilość i tak by nic nie dała wobec dwóch ifek w ważnych momentach. Po prostu nie wiedziałem że trafię na slana, który ustawił się jeszcze pomiędzy dwoma lasami w obstawie templi i 2 stegów. Mój smok i chariot próbowały rozkręcić jego oddział przez 2 tury od boku, aż dostali szarżę stegadona na plecy i się skończyło.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

To bawiłeś sie bez hoteka wiedząc ze będzie slann? A gdzie reszta odziałów?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

napisał że nie wiedział o slanie
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A sory mój błąd. Jednak co prawda to prawda grasz bez magi dobrze mieć hoteka :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Melon
Plewa
Posty: 5

Post autor: Melon »

Eltharion pisze:Miał armie cos na ..... 1700 :D
Ja natomiast miałem armie na 1600 ale pomińmy ten fakt
Jego rozpiska :
- 4 x 10 gromowładnych
- inzynier + 2 gromowładnych czylijego obstawa (nie wiem czy tak można)
- Król albo Tan (na lordów żeby było śmiesznie gramy już od 1000)
- Bugman
- 16 długobrodych z dwurakami i jeszce 12 z tarczami (tłumaczył sie ze tam król czy tam Tan daje mu + 1 jednostke wiecej dlugobrodych noi Bugman jeszce jedną )
- działo krasnoludzkie
Dobra. Musze odpisać, bo to oszczerstwa jakieś :D
Zacznę od tego, że twoja armia kosztowała więcej od mojej.
Inżynier nie miał żadnej obstawy.
Wystawiłem Tana i nigdy nie byłem za graniem na lordów od 1000pt.
Miałem tylko 16 długobrodych, mianowanych na strażników z Bugmanem na czele. Tych 12 to byli zwykli wojacy, co ja poradze, że twoi Egzekutorzy nic im nie zrobili :D
O dziale nawet nie wspominaj, bo zabijałeś je gwiazdkami Assasyna z 18feet.
Melonen machen.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tak więc "dzieci" proponuje najpierw poczytać booki :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Melon pisze:
Dobra. Musze odpisać, bo to oszczerstwa jakieś :D
Zacznę od tego, że twoja armia kosztowała więcej od mojej.
Inżynier nie miał żadnej obstawy.
Wystawiłem Tana i nigdy nie byłem za graniem na lordów od 1000pt.
Miałem tylko 16 długobrodych, mianowanych na strażników z Bugmanem na czele. Tych 12 to byli zwykli wojacy, co ja poradze, że twoi Egzekutorzy nic im nie zrobili :D
O dziale nawet nie wspominaj, bo zabijałeś je gwiazdkami Assasyna z 18feet.
1 Moja armia nie kosztowała więcej od twojej (i mi się tu nie kłuć) bo :
- chyba nie liczyłeś Korhila i 5 SM ' ów którzy obstawiali wioskę nic nie robiąc
- tych 3 wardanserów też się zbytnio nie łapali bo robili za obstawe czarodziejki a nawet jeśli to 60 punktów to przebolejesz
2 Fakt zapomniałem że w tej bitwie inżynier obstawy nie miał ale cos tak przed bitwą wspominaleś więc uwzględniłem to w rospisce
3 Czy byłeś za graniem z Lordami powyżej 1000 pk. nie wiem nie wspominałeś nigdy
Natomiast co do tana mi tu nie kłam bo grałeś królem -.-
Bo niby skąd wziął się muszkiet ?? skąd nagle tyle run przybyło hm ???
Już od tygodnia trujesz mi życie (przed bitwą) że Mrooka koronowali a jakoś sobie nie przypominam żeby twoja armia liczyła więcej niż 2000 pk.
4 Tu sie akurat nigdy z tobą nie sprzeczałem więc nie ,,buracz''
:D(ilośc długobrodych)
5 O Egzekutorach mi nie wspominaj bo to był największy błąd mojego życia -.-
6 To ty nawet nie wspominaj o assasynie !! :evil: jak to go rozwaliłeś gromowładnym chociaż sie pojedynkował sie z twoim inżynierem i mi tu nie czituj*
A działa mi nie wypominaj bo tylko raz rzucałem gwiazdkami z 18 cali bo mi się booka nie chcialo otwierać :D
PS : Czy to byli wojownicy czy długobrodzi nie wiem ! :D Wszyscy są tak samo przepakowani #-o
Pozatym to już była ostatnia desperacka szarża i niechcialo mi sie już z tobą kłucić (moje gardło !! :( ) tak jak to było że cel to nie jednostka -.-
GarG pisze:Tak więc "dzieci" proponuje najpierw poczytać
booki :lol2:
Zaraz zaraz ,,co ma piernik do wiatraka'' ?? :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Proponuję zacząć grać na określony limit pkt i zasady zapisane w RB i AB...
Oszczędzi Wam to niepotrzebnych sporów :roll:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

zasady zapisane w RB i AB...
tu kolega już wszystko wyjaśnił ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ