Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Bit »

Arbiter Elegancji pisze: 4. równie dobrze można powiedzieć że taki dodział COKów dostanie na twarz z organek i też nie będzie co zbierać....
rzeczywiście zapomniałem :mrgreen: o ukochanej maszynce jaką są organki :)

Jeśli chcesz grać piechotnie tak jak napisał Arbiter Elegancji to rzeczywiście możesz sobie kupić warriorsów i zrobić np 10 czy 14 kuszników a potem dokupić jeszcze jednego boxa i zrobić sobie jeszcze 20 z tarczami i spearami. Korsarze ... hmm ... strasznie ich lubię wystawionych 6 w szeregu z frenzy ;) jeszcze z assasinem środku :twisted: dark riderzy spoko 2x5 z muzykiem i kuszami, oni zawsze się przydają ... nie zapominaj też o harpiach. A co do rare'ów to zdecyduj na początku czy chcesz odrazu zbierać na duże punkt armie bo jeśli tak to kup sobie i hydrę i bolce (bo grając na balancing patchu powyżej 2k nie możesz dać 2 hydrantów :( ), a jeśli zaczynasz od małych punktów i koncepcji piechotnej armii to myślę że hydrancik będzie okej :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Pawn77 pisze:jestem noobem totalnym. jakie są Style? :oops: :oops:
Pawn wejdź w temat rozpiski, tam są linki do rozpisek DE w dziale rozpiski, przeczytaj obczaj, wybież to co ci się podoba.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Jaki jest rozmiar podstawki pod hydrę? Wiecie, gdzie te podstawki można dostać na sztuki?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Taki jak rydwan 50x100. ok, 2 cale na 4 cale.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Dzięki za odpowiedź
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Czy repeater handbow + hw bądź dwa repeater handbow'y liczą się jako dwa hand weapon'y w combacie?

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Nie. Wtedy nikt by się nie zastanawiał czy dać korsarzom handbowa czy zostawić ahw :)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Z mojich informacji wynika, że dwa hand bowy liczą się jako two hands weapons

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

No właśnie co do tego też nie byłem pewien...W RB jest opisany tylko pistol...no i zarówno hw plus pistol jak i brace of pistols liczą się jako two hand weapons...Ale czy rxb ma takie same zasady? Opisy obu broni są podobne (i.e. mogą strzelać po ruchu, moga robić zawsze stand & shoot...różnica między nimi to to, że w zasadach pistols jest później napisane "and then used as hand weapons in the ensuing close combat" RB str. 57)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jednak w AB gdzie są zasady tej pisto-kuszy nie ma nic o tym ze dostaje +1 w CC.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Nie rozumiem waszych wątpliwości :? Zasady handbowów są dokładnie opisane w AB i nie ma tam ani słowa o tym że liczą się jako hw. Dodatkowo jaki sens miało by zostawianie korsarzom drugiej broni, jeśli mogliby dostać za darmo strzelanie nie tracąc dodatkowego ataku??

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Andronicus, fajnie, że jesteś taki zajebisty i wszystko wiesz. Ja się ostatnio spotkałem kilka razy z takim pytaniem i nie byłem pewien odpowiedzi - stąd mój post... Dział ten, nie bez powodu nazywa się "Pytania początkujących i niepewnych"...Nudzi mi się już czytanie postów takich jak Twój... :/

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Ależ nie wiem wszystkiego... To akurat wydało mi się dosyć oczywiste, więc odpowiedziałem mając nadzieje że komuś pomogę. Przykro mi że poczułeś sie urażony moim postem. Naprawdę chciałem tylko pomóc. :oops:

Pawn77
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Pawn77 »

Jakie podstawki mają harpie?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

20/20 mm
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Pawn77
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Pawn77 »

Mam Pytania.
1. Czy mogę ustawić 16 kuszników w szeregu?
2. Strzela tylko 1 rząd?
3. Walczy wręcz tylko 1 rząd?

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

1. tak, mozesz tyle ile zmieścisz na stole
2. cały szerego do czegos o tej samej wielkosci. do duzych celow wszystkie szeregi. z gorki 2 szeregi.
3. tak, chyba ze masz włócznie, albo jakieś specjalne zasady

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Xet pisze: 3. tak, chyba ze masz włócznie, albo jakieś specjalne zasady
Albo pik :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Do niedawna można było je łączyć z innymi, jednak po wyjściu FaQ GW już nie można. Jednak dalej są jak scrolle bo możesz wziąć więcej niż 1.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

master w rydwanie zajmuje slot specjal?
Obrazek

Zablokowany