Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Yudokuno »

W związku z tym, że wciąż muszę przesuwać jakieś tematy, bądź je kasować, postanowiłam stworzyć - poza FAQ - temat dla tych, którzy mają pytania najprostsze, wątpliwości, oraz stawiają pierwsze kroki.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

Czy grajac np na 2000pkt i wystawiajac lorda na smoku, to czy smok zabiera tylko slot bohatera czy robi dodatkowo jako postac? chodzi mi o to ze jesli wystawie lorda na dragonie, to bede mogl wystawic jeszcze 3 postacie? bo limit na te punkty to 4

Awatar użytkownika
Mikusz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Pueblo polaco
Kontakt:

Post autor: Mikusz »

Niestety będziesz mógł wystawić tylko 2 postacie, mimo że smok nie zjada limitu postaci.

PS.: To na co wsadzesz tego Lorda, na smoka czy na dragona? :wink:

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

aha to szkoda...;/ czyli lord na BLACK DRAGONIE :P ;) i do tego na przyklad dwie czarodziejki i koniec tak?

Awatar użytkownika
Mikusz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Pueblo polaco
Kontakt:

Post autor: Mikusz »

Niestety, ale tak.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Zobaczysz opłaca sie Highborne na Dragonie :D

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Mam nurtujące mnie pytanie czy jak do kupie kusznikom tarcze to mają oni premie +1 za tarcze i miecz więc save 4+ czy mają 5+ ?

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Mają bonus, jak każda piechota z hw i tarczą.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

drugie nurtujące mnie pytanie poda mi ktoś statystki do Barded chaos steed ?

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

i co mi daje Mark of Undivided na kulcie jeżeli można go brac :P

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Wracając do pierwszego pytania jeśli masz light armour i shieldy to od strzelania masz sejva na 5+, a w walce to masz sejva na 4+.
Drugie pytanie chaosowe konie mają:
Mv ws bs st to wo in at ld
8/7 3 0 4 3 1 5 1 5

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

A Barded nie jest lepszy od zwykłego ?

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Chaos steed zawsze ma barding. Nie można mieć MoU, wszystko z chaosu co może mieć markę ma slaanesha, nie dotyczy to czystych DE które poprostu mogą nie mieć żadnej marki

Awatar użytkownika
Gladius
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: współrzędne osi x i y względem momentu głównego..
Kontakt:

Post autor: Gladius »

No a ja mam takie totalnie zielone pytanie...Opłaca się brać do armii 2 regimenty 20 warriorów z włóczniami po 5x4 regiment + 1 regiment 10 w rządku kuszoli? Nurtuje mnie to dosyć długo i zdecydowałem się jednak zadać to "zielone" pytanie.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Gladius pisze:No a ja mam takie totalnie zielone pytanie...Opłaca się brać do armii 2 regimenty 20 warriorów z włóczniami po 5x4 regiment + 1 regiment 10 w rządku kuszoli? Nurtuje mnie to dosyć długo i zdecydowałem się jednak zadać to "zielone" pytanie.
Dla mnie ok, choć może odwróciłbym proporcje, to znaczy 2x10 kuszników z muzykami i 1x20-25 włócznicy FCG (ewentualnie bez championa).
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

tak ta wersja jest lepsza. zawsze na takiej gram
Obrazek

Awatar użytkownika
Gladius
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: współrzędne osi x i y względem momentu głównego..
Kontakt:

Post autor: Gladius »

No a ja mam takie pytanie..Mam 2x Warriors z tego wykroiłem 20 włóczoli i 10 kuszników. Niedługo od kumpla odkupuje kolejny regiment niepomalowanych warriorów ( 40 zipa to się opłaca a co ;P) i co z nim zrobić.. mam koncepcje aby kolejny regi włóczoli(18x z reszta jaka zostanie po pierwszych) zrobić potem dokupić czwarty regi warriorów i dokończyć włóczoli a z resztek zrobić 10 x kuszników..co wy na to? Wtedy wyjdzie 2 x 10 kuszników i 2x 20 włóczników..mam spory dylemacik ponieważ nie wiem czy się to opłaca..2 klocki włóczników to trochę za dużo co? zwłaszcza ze mam zamiar full cmd robić.


A.D no w roli ścisłości po skończeniu warriorów kupuję 10 x dark riders..jacy ładniejsi ? Gamezone czy od GW? i czy z włóczniami czy kuszami lepiej sprawiają sie w boju?

Pozdrawiam Gladius

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

no chyba nie powiemy Ci którzy DR Ci się bardziej podobają
a jeśli chodzi o uzbrojenie to DR włócznie mają zawsze, kusze ludzie dokupują bądź nie, ja lubię, swoje kosztują ale jednak przydają się

Awatar użytkownika
Gladius
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: współrzędne osi x i y względem momentu głównego..
Kontakt:

Post autor: Gladius »

no dobra ale to byłą taka dodatkowa część pytania..co z warriorami??

Awatar użytkownika
Mikusz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Pueblo polaco
Kontakt:

Post autor: Mikusz »

Gladius pisze:no dobra ale to byłą taka dodatkowa część pytania..co z warriorami??
Tak swoich skleiłem 2X20 z włóczniami i 2X10 z kuszami. Zawsze mi się przydaje któraś z tych kombinacji.

Zablokowany