Babice

Moderator: Piotr P.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Babice

Post autor: Szymon »

Moja rozpa.
Arcy(light,kradziejka,+2wsv na magie dla siebie i unitu )
BSB(+4asv,Light,mag1lvl)
Mag(light,kradziejka)
3xłuczników(10+10+24)
13spermenów
3x22Wl(jedni zBoS)
3xkura
1.OmG(30dzikusów 40gobasów 24gobasów z łukami 30 czarnych bsb z poisonami fast wiwerna klopa) 20:0
Jak zwykle nie zacząłem przeciwnik nic takiego nie zrobił.Ja podszedłem lekko na zasięg 15' mój przeciwnik wlazł 40 gobasów i 30 czarnuchów w las ja wpadam deptam 2 odziały potem zabijam wiwerne w dzikusów leca pociski i łuki. maska w 4 turze lub piątej
2.He(4xbolce 2xDP 3x5SM max luków arcy z BoG bsb słaba pucha 20WL)
Ponownie nie zacząłem więc mi troche ze strzelania zabił ja potem podchodziłem i wpadał pod moje topory bitwa jak bitwa w 6 turze zdobyłem jeszcze jakies pkt ale bez szału.warto zaznaczyc ze moje 66WL w 6 turze zostało w takich liczbach. (6, 9,11) 13:7
3.Shino 17:3
Ponownie nie zacząłem ale dobrze sie wystawiłem Shino poleciał do mnie w jednej lini cała armią i bardzo karciłem go pociskami.Wpadł mi w 2 turze rydwanem w WL podem sobie uleczył i miał już 2 ale z impactów nie zabił mi nic xD) ja wpadłem w mojej 2 turze.WL w kawe na wężach drugimi WL w kawę na wężach na prawej flance stołu łucznikami na lewej flance w 4 rydwanów.Wygrałem wszystkie CC i wszędzie sie sypnął i tu popełniłem znaczny błąd(bez sensu środkowi WL jechali dalej :/) w jego trzeciej turze Shino wpada tytanem mi w WL i ich depta(to ci WL co szli środkiem)i woada mi 4 rydwanów w WL ale bez emocji zabiłem rydwaniki ;).Ogl ja wyczyściłem stół po za klockiem z magami o którego już nie miałem jak dotrzeć.On mi jednych WL 2xkury i chyba tyle.
4.
Fish i jego lizaki (rozpy nie pamiętam)5:15
OGl w 2 turze zabiłem mu salki z baniszmentu ogarnałem w bitwie wszystkie terki zabiłem odział skinnek społowiłem główny kloc uderzeniowy sam straciłem 2x WL i połewe trzecich wszystkich łuczników bitwa dość nudna bez emocji.
5.Kolega z Ok(8 meniterów reszta standard) 10:10
To tak po skrócie w 2 turze siedziełam w morfangach irongatach i wykanczałem meniterów łucznikami.Ale kolega w swojej 3 wyturlał na 4 kosciach Ife na opszarowej regeneracji i po podliczeniu(zabił mi wszystkich WL)
65/100 bez szału ;/
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Ale się wysiliłeś, identyczna rozpa co Andrzej :lol2: =;

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Nie jest identyczna ;) minimalnie się różnią :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

@Slayer
Przyganiał kocioł garnkowi.... :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Cóż poradzę, że robię tak zajebiste rozpiski :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Andrzej the Necromancer
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tyś chyba nie widział prawdziwej nekromancji, w dziale HE jakiś koleś wykopał temat sprzed 4 lat :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Andrzej pisze:Tyś chyba nie widział prawdziwej nekromancji, w dziale HE jakiś koleś wykopał temat sprzed 4 lat :D
to jest konsekwencja tego, że każemy używać opcji "szukaj", przez co te stare tematy pojawiają się na pierwszych stronach. A jak ktoś jest mało bystry to zaczyna kontynuować taką dyskusję :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Andrzej pisze:Tyś chyba nie widział prawdziwej nekromancji, w dziale HE jakiś koleś wykopał temat sprzed 4 lat :D
Necromanta lvl 1 czy 4 to wciąż Necromanta :D
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Schabowy z ziemniakami i kupa to też w sumie to samo, tyle że poddane pewnej obróbce :P
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

#-o okej, ja myślałem że pyry, grule, ziemniaki i kartofle to to samo ale z Twoimi doświadczeniami kulinarnymi nie będę polemizował bo chyba nawet M. Gessler wymięka :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Widziałem ten "ożywiony" temat. Koleś chciał się wypowiedzieć na temat muzyki do HE...znalazł temat to się wypowiedział i tak naprawdę co za różnica, że powstał on x lat temu? Miał zakładać nowy? Zaraz by powstał raban, że zakłada tematy które już są i nie chce mu się sprawdzać tego...

Moim zdaniem to jakieś błędne koło z tą nekromancją tematów: w starych wypowiadać się nie wolno bo krzykną żeś nekromanta, nowych zakładać też nie można bo po co mnożyć byty bez potrzeby....

ODPOWIEDZ