WTC 2018 Herford

Moderator: Piotr P.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: WTC 2018 Herford

Post autor: Solo »

Przed tym turniejem należałem do grona graczy krytykujących nazwę WTC, teraz jednak widzę że ten format naprawdę jest najlepszy i całym skaveńskim serduszkiem wspieram ten format.
Dziękuje wszystkim Kibicom za doping za wiarę i zwątpienie za to że uwierzyliście że się da.
Dziękuje drużynie za wspaniałe mordy za nie podjadanie bułek z nutellą doborowe towarzystwo i chęci, wierzcie w Króla dużo nie oczekuje tylko miłości i lojalności !
Przeciwnikom z Polski za to że nie kazali nam mówić po angielsku, JH znalazłem wasze karty ! oddam na DMP, duży szacunek dla was ! i sporo miejsca w moim przerośniętym od otyłości serduszku !
UD jedziemy po was !
Nemezis całe szczęście że będzie was 5 nie 2 ! po was też jedziemy !!
Organizatorzy mam nadzieje że tego nie czytają ale kupa doskonałej roboty najlepszy turniej na jakim byłem, prawdzie Mistrzostwo Świata.
Śliwek dziękuje że mówisz po Polsku ;) i dzięki za bardzo dobrze poprowadzony turniej jak zwykle czapki z głów 0 błędów sędziuj piłkę Juve w finale !

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

kurwości sorry panowie i ew panie ale nie dało się tego wkleić w 1 kawałku, mam nadzieje że da się to chociaż przeczytać ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zajebiste Solo :)
Dzięki za karty, n aż DMP odbierzemy.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tak było potwierdzam :mrgreen:
Najlepszy turniej na jakim byłem, najlepszy kapitan z jakim grałem i najlepsza drużyna! =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ