Rozpiski na DE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Rozpiski na DE

Post autor: Janorrro »

Pomuzcie mi mam we wtorek bitwe z kumplem i nie wiem jak sie rozstawic mam 1 odzdział glade riders i 2 glade guards (ci łucznicy) moze uda mi sie pozyczyc od kumpla 16 driad 2 spellsingerów zapewne na skrolach z góry dzienki

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

1. Skoro jesteś dyslektykiem to używaj edytora tekstu
2. Jeżeli nie jesteś dyslektykiem to używaj słownika ortograficznego

Ja gram w piątek z Wood Elfami , gramy bardziej dla zabawy niż rywalizacji , oto rozpiska przeciwnika :

we noble
amber pendant
great weopen

2x 8 drayd
10 eternal guards
fcg

great eagle


Może niezbyt mocna , ale mam nadzieje że podrzuci Ci jakiś pomysł. Pozdrawiam i apeluję do ciebie byś pisał ograniczając błędy do minimum ( może Mozilla ? )
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

gdzies ja wydzialem

teraz musze pisac cos o moich prawach autorskich ^^

Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Janorrro »

Runapiest mam prosbe wez mi poradz cos w sprawie rozpiski na DE.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2008, o 18:37 przez Janorrro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

2 x 10 gg
3 x 8 dryad
2 x Caddy
8 WD
Alter z hodą i helm of hunt
2 x 5 wr i Ww

łucznicy na wzgórzu drayady w lasach żeby ich nie było widać z przodu tylko z boku żeby mogły wjechać od boku kiedy przyjdzie czas WD imho podobna opcja 2 x 5 wr na kontrę alter hodą w Bolt rowera łucznicy także 2 tura już bez tego paskudztwa a reszta tak jak mówiłem Pozdro

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

to co joke ma troche sens aczkolwiek bitwa z de tak nie bedzie wygladac
imo potrzebny jest treeman duzo lucznikow i kontra
dryady niewiele moga zrobic poniewaz magia jest bardzo mocna szybko zabije dryady albo jak nie magia to assasyn



a i jeszcze zeby zabic bsb z inver wardem przydalo by sie waywatchersow


bardzo wazne jest zapamietac to ze de maja jedna wade maja tafa 3 i sa elfami

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

a i jeszcze zeby zabic bsb z inver wardem przydalo by sie waywatchersow

Gratuluje może najpierw przeczytaj co napisałem w poście wyżyej Ewidentie napisałem Ww Pozdro

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

bardzo wazne jest zapamietac to ze de maja jedna wade maja tafa 3 i sa elfami
A to się Wood Elfów nie tyczy co :D:lol2: ?
A tak na serio to dzisiaj ( nie chwale się ) wkopałem "runaPiestowi" 20:0 moimi DE. Po pierwsze chciałbym podziękować za korygowanie mnie w niektórych przypadkach ( przypominanie o LD ) oraz uczciwa gra ( tłumaczenie niektórych zasad ) , w każdym razie dzięki. A pozatym to WE najbardziej się powinny obawiać Hydry... jest naprawdę mocna.... większość armii sama "zjadła"
Obrazek

Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Janorrro »

Dzięki ze piszecie zimmny pomyliłes fora to nie jest forum nie chwalenia sie :D:D :D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Dzięki ze piszecie zimmny pomyliłes fora to nie jest forum nie chwalenia sie Very HappyVery Happy Very Happy
Wręcz przeciwnie , nie chwale się tylko mówię na co powinieneś uważać. Zresztą gdyby Runpriest nie przypomniał mi o LD itp. To ten mecz wyglądał by inaczej , a ja zarobił bym ze 100 karniaków :D no dobra bez przesady , wszystko było uczciwie. Ale pamiętaj że największym twardym orzechem do ubicia jest Hydra , wiem że się powtarzam ale naprawdę cholernie ciężko jest się tego pozbyć. Pozatym powinieneś obawiać się BG , ale to już inna bajka.


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

największym twardym orzechem do ubicia jest Hydra
To niestety prawda, to wielogłowe gówno to największy problem dla WE.
Sam niedługo zagram z DE towarzysko (mam nadzieję) i też dużo kombinuję jak badziewie udupić. Proponuję:
1. Bound spella z głupotą. Najpierw postarać sie aby miała las przed sobą, a w najlepszym momencie (czyli na końcu tury magii) walnąć w nią z tego i modlić się aby z LD nie zdała i sam weszła do lasu. Jak już będzie w lesie to wiadomo co robić (szyszki i suwanie lasu).
2. Weź lordem magiem lore of beast i miej nadzieję, że wylosujesz czwarty czar. (Monster nie może wykonywać ataków) chyba nie muszę mówić na co staraj się to rzucić. :wink:
Nic więcej narazie nie wymyśliłem i zaznaczam, że to tylko teoria, bo jak zagram to wyjdzie skuteczność.
Albo stare i wypróbowane metody nadziej na drzewo lub łucznikami strzelaj do oporu. I tak się nie uda jej ustrzelić ale możesz próbować :wink:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

TM jest lepszy od hydry według mnie chociaż w Combacie mógłby przegrać :d

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Przegrać nie przegra......raczej :wink: , ale najpierw złap ją jak ona jest w skirmishu i ma MV6 :)

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

hydra widzi 360 oj ton ie wiedziałem a mv6 nie jest groźny już nie przesadzajmy prawie jak krasnal w lesie i w zimę :D

Przepowiednia głosi że jak krasnal wejdzie do lasu to nie ujrzy światła dziennego hehe

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

hudra nii widzi 360

to co mowi zimny to nie chwalenie a tak w sumie to nie mialem duzych szans hydra na takie pkt nie ma szans zabic

a i przegralem przez niezdana liderke na eternalach oraz coz szczesie poczatkojacego

ale mam nadzieje zimny czegos sie nauczyl

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Skirmisz widzi 360 więc hydra, póki żyją poganiacze widzi 360 i chodzi bez kary po lesie.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

to co mowi zimny to nie chwalenie a tak w sumie to nie mialem duzych szans hydra na takie pkt nie ma szans zabic
Miałeś , miałeś ;) pamiętasz ten ostatni combat z dryadami , prawię mi wtłukłeś tego 1 Wounda i by było po Hydrze :D
ale mam nadzieje zimny czegos sie nauczyl
Tak , dzięki że mnie poprawiałeś i tłumaczyłeś niektóre zasady ;) , dobrze wiedzieć że przeciwnik jest uczciwy , pozatym przegrałeś chyba przez tą nieudaną szarże orzełka , wogule Ci się nie spłacił :)
Mam nadzieje że Marinesami poszło lepiej :D ( chyba wygrałeś , co nie ? )
Obrazek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

mdłości pisze:Skirmisz widzi 360 więc hydra, póki żyją poganiacze widzi 360 i chodzi bez kary po lesie.
no i po co kogos poprawiasz jak sam nie wiesz? :? hydra NIE widzi 360

Janorrro
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Janorrro »

mam pytanie jacku czy nie lepiej zabic poganiaczy jak zgina poganiacze ginie hydra co nie wiec zabic poganiaczy to najłatwiejszy sposob ale nie jestem pewien
Ostatnio zmieniony 8 lis 2008, o 19:19 przez Janorrro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Hydra, z tego co wiem nie jest w skirmiszu, a złapanie ją bułą jest całkiem prawdopodobne. Ogólnie drzewiec na DE to jest dobra opcja.

ODPOWIEDZ