Kila pytan poczatkujacego :P

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Re: Kila pytan poczatkujacego :P

Post autor: Gremlin »

na 99% panelties ( tez nie mam obecnie go przed oczyma), wiec niech ktoś dokładnie potwierdzi
xYz

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Penalties :) Więc wszelkie buffy np +1 do hita jak najbardziej działają :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

No i super:-) o to mi chodziło.
Dzięki za odpowiedź.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Czyli bufy dające - do strzelania też działają ?? Dobrze wiedzieć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kopyt pisze:Czyli bufy dające - do strzelania też działają ?? Dobrze wiedzieć.
tak, dzialaja.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Hej,
Takie pytanie mam. Składając nowych WR jakie zostają bitsy? Chodzi mi jakie elementy sisters of thorn zostają.
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

wszystko poza włosami i nogami

Awatar użytkownika
yrsen
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yrsen »

Oprócz włosów i nóg wspólne są także prawe ręce z drzewcem.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Dzięki:)
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Caledor Trzeci
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Grębocin

Post autor: Caledor Trzeci »

Witam, mam pytanko, czy grając The End Times armią Eternity Kinga, wystawiając oddziały WE, mogę na polu bitwy wystawić lasek?
Gdy ogień wojny rozbłyśnie znów, w tym ogniu będę stał.

High Elves 2014 W/D/L/-3/5/4

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nie, ponieważ maja zastosowanie tylko te zasady army booków które są wypisane a dodatkowy las w żadnym z 3 hostów nie występuje

Balcerek
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Balcerek »

Czy jest sens wstawiania spellsingera do waywatcherów albo wildridersów? Bo bardziej mi podchodzą ze scoutami lub eternalami?

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Nie ma sensu :) Jak wreszcie jest z tym drzewcem? Na różnych zagranicznych forach znalazłem, że ma podstawkę 75x100 a Ancient 100x75. Są jakieś FAQ do tego?:D
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

To że ktoś go kładzie na większej... https://www.dropbox.com/s/82gbt5z20btzj ... 0chart.pdf
obowiązujący Base chart na ETC mówi:
Treeman Ancient 75x50mm
Treeman 75x50mm
Tak samo zresztą jak podstawka dołączona do pudła
Co do tego co gadają ludzie- u nas też się mówiło na początku 8ed że orły latają na 40tkach bo tak było w poprzedniej edycji albo coś innego wymyślano

Awatar użytkownika
Hunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: RYK Częstochowa

Post autor: Hunter »

Panowie byłby ktoś uprzejmy i napisał jak nasi spece od zasad każą nam teraz rozumieć zasady sióstr na orle w sensie ile mają wondów i czy obydwie mogą strzelać w jednej turze naraz. A także pytanko jak zakończyła się dyskusja odnośnie hody, co tam w tej sprawie wymyśliła nasza LS?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Hunter pisze:Panowie byłby ktoś uprzejmy i napisał jak nasi spece od zasad każą nam teraz rozumieć zasady sióstr na orle w sensie ile mają wondów i czy obydwie mogą strzelać w jednej turze naraz. A także pytanko jak zakończyła się dyskusja odnośnie hody, co tam w tej sprawie wymyśliła nasza LS?
1. Siostry mają obecnie 3W z T4 (kosztują 1 choice). Mogą strzelać obie w jednej turze ale w jeden cel.
2. Co do HODy - jeśli BSB ją odpala będąc w oddziale który nie ma zasady multiple shot (np glade guards prócz strzałek swiftshiver) to oddział ten może normalnie strzelać. Jeśli odpalasz ją w oddziale z zasadą multiple shot (Waywatchers) to wtedy odddział również musi strzelić multiple.

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Mam pytanko, jak myslicie (bo modele mi sie strasznie podobaja) jest sens wystawic oddzial 20-30 drwali a w oddziale by byl bsb/magicka i by skakali po lesie (bo jakos obilo mi sie o uszy ze tak mozna?) i jakby co to by mogli zaszarzowac na wroga od boku/tylu

Grawitacja
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Grawitacja »

Dopiero zaczynam zabawę w warhammera, od jakich modeli powinienem zacząć zbierać armię WE i gdzie najlepiej je kupować? Interesuje mnie najniższy koszt.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Grawitacja pisze: Interesuje mnie najniższy koszt.
Zmień system na skirmish

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Zdecydowana podstawa to 2 boxy Glade Guard/Glade Riders(zależnie ot tego czy chcesz grać na samej konnicy, czy nie) , 2 boxy Wild Riders, Spellweaver/Spellsinger i Waywatchers w liczbie około 10 (tu polecam kupić pudło Mirkwood Rangers do Hobbita, wychodzą taniej i są ładniejsi). Najlepiej łapać okazję na forum i allegro, wychodzi zdecydowanie najtaniej, ewentualnie ze sklepów najtaniej w internecie jest chyba w Gnomie, ale nic tam jeszcze nigdy nie kupowałem.
Obrazek

ODPOWIEDZ