nowy Welfik :)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

nowy Welfik :)

Post autor: RinoWar »

witam właśnie jestem w trakcie zmieniania armii z HE na WE ze względu klimatu WE który jest genialny . mam pytanie jakie jednostki są dobre u WE a jakich lepiej się wystrzegać? i np. Oriona wystawiacie na 2 k czy więcej czy raczej unikacie go... aha i jak u WE z magią? dobrze się sprawdza? ja już wybrałem WE ale chcę wiedzieć co i jak . wiem że będzie się ciężko nimi grać ale klimat ponad wszystko.... myślę że poradzę sobie gdyż magia Athel Loren oczarowała mnie... pozdro

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Pytasz nas o jednoski turniejowe? Czy raczej hobbistyczne granie przy piwku z kumplami, bo tutaj jest różnica ; )
xYz

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

przy piwku z kolegami :)
Forza Milan !!!

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

to bierz te co ci sie wizualnie podobaja ;] chociaz przy piwku z kolegami przegrywac to tez nie fajnie, no chyba ze przy dwóch piwkach.
co do Oriona to szkoda gadac, ładna figurka i trzyma klimat polowania ale jest nie uzyteczny, kiedys wystawilem (wlasnie z kumplami) i wiecej nie wystawie, o magii sie nie wypowiem bo nie uzywam.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Jak towarzysko, to graj jak chchesz, bo wszystko w tej armii przynosi radość : )
xYz

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

chcę w przyszłości wybrać sie z kumplami na turniej jakiś ... a więc chodzi mi o to co jest skuteczne... no klimat każda jednostka ma to wiadomo :)
Forza Milan !!!

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

to kup treemana, wayów, z 16 driad, z 30 łuczników, po kawalerii, 2-3 czarowniczki i kilku pieszych herosow i bsb
i to bedzie mniej wiecej standard na okolo 2k

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

jak sprzedam HE które wystawiłem na allegro to będę mieć za nie + to co mam teraz około 400 zł starczy na to co napisałeś ?? .... chyba nie bo Kodeks sam za 65 zl ;/
Forza Milan !!!

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

za 400-65 na kodeks, to nie wiem w sumie na co starczy, ale napewno nie na wszystko, mysle ze pewna inwestycja jest treeman, przynamniej mi ciezko bez niego grac, łucznicy to tez solidna podstawa, ale moze nie 30, bez driad tez rzadko sie gra

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

tzn orla już mam i Nobla ... no a nie lepiej Battalion + kodeks PL + czarodziejka + Wardanserów ... no właśnie WD na graczu podana jest cena a nie pisze ile jest figurek za 87 zl bodajże ;p
Forza Milan !!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jak chcesz oszczędzić, to nie kupuj przez sklep tylko poczytaj ogłoszenia na forum.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

i szukaj okazji na allegro
xYz

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Zdecydowanie działaniu stacjonarnych sklepów mówimy "nie" :roll:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

kurde co lepiej przed 2 k mieć z rare jednego Treemana ? czy 9 WW ??
Forza Milan !!!

XwikitorX
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: XwikitorX »

Ja tam wystawiam drzewko i się świetnie spisuje :)
Ale ja jestem początkujący to niech się ktoś może bardziej doświadczony wypowie bo sam jestem ciekaw :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Drzewo zdecydowanie prostsze w obsłudze, ale wszystko i tak zależy od stylu gry jaki preferujesz.
Obrazek

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

To zależy od rozpiski przeciwnika. Osobiście brałbym WW bo mają świetny klimat + zabójczy strzał. Na bliski zasięg płynie średnio 2 kolesi z T3 i 1-2+ save.

Treemana brałbym na coś z małą liderką by zatrzymać natarcie armii itp. Bałbym się natomiast balist, dział itp. bo dla nich takie drzewko to łatwe ptk. Ale potrafi zranić coś z większym T.

A WW i tak są harcownikami co daje im przewagę w walce z większością machin.A raczej ich załogą bo machiny nie ruszą

Ps. co za radocha pytać o to na forum by dostać odpowiedź i zastosować ją w swojej rozpisce. Lepiej zaskoczyć przeciwnika swoim pomysłem bo ON też czyta to forum. Własna rozpiska zawsze da klimat twojej armii. Ja od dwóch miesięcy czytam podręcznik, maluje figurki + czytam księgę zasad. Może nie ugrałem wielu bitew ale najpierw chce się przygotować... wystawić pięknie pomalowaną armię.. może przegrać ale potem mogę uczciwie powiedzieć, że to tylko i wyłącznie moja wina.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

spoko ja nie pytam o rozpiskę tylko o to co lepiej na początek.. pozdro
Forza Milan !!!

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Jeśli pytasz co lepsze na początek (WW czy Drzewo) to zdecydowanie drzewko. Waywatcherzy chociaż są nieźli to są zdecydowanie przeszacowaną punktowo jednostką - 24 punkty to kosztują "klasyczni" ciężcy kawalerzyści w innych armiach. Zdecydowanie o conajmniej 6 punktów za drodzy. Innymi słowy porównująć potencjał obu jednostek, czyli co są wstanie zrobić w 6 tur w najróżniejszych warunkach pola bitewnego i rozpisek przeciwnika to drzewo ma ten potencjał większy i bardziej wszechstronny (głównie przez to że samo nieźle strzela, czaruje, potrafi przywalić, tańczy, stepuje i śpiewa - ppoprostu pełen serwis ;) ).

Bez drzewka zaś można grać z wayami na wzór elfiej partyzantki z 6 edycji. Aczkolwiek gra się tym trudniej, co nie znaczy że gorzej.

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

pare dni temu zamówiłem drzewo ... posiadam także wieszczke, warhawka ... i 350 zl zeby zakupic cos w takiego ( battalion + wieszczka + kodeks PL :) i Lorda...) nie wiem co lepiej może lepiej zamówić 2 lordzików /noble ... bo słyszałem że u nas magia fatalna jest kto mi może doradzić na co przeznaczyć tą kasę ? chcę mieć armię na 1500 pkt około teraz potem 2k... 3,4... itp .
Forza Milan !!!

ODPOWIEDZ