nowy Welfik :)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Helkar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: nowy Welfik :)

Post autor: Helkar »

Od siebie dodam ze gra sie bardzo ciezko komus kto nie jest ograny chocby w innych armiach (innymi slowy zaczyna dopiero przygode z WFB), ale za to bardzo fajna klimatyczna armia :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

To tak, jak nie masz od razu skilla jak Jankiel, to jest ciężko na maxa na początku ;)
Ale z takim skillem to jedziesz wszystkich :mrgreen:

A tak na poważnie, jak napisał BigPasiak, armia nie wybacza błędów i trzeba sporo się nagłówkować, żeby wygrać ;)
Ale moim zdaniem zwycięstwo dostarcza wielkiej satysfakcji. Np. taka wygrana z Demonami, Wampiramy, mroczniakami czy szczurami. :)

Pozdro

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

..lizakami, imperium i tak dalej.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

goboss bez przesady imperium i lizaki aż takie złe nie są. pamiętaj że nasza armia kieruje się trochę innym prawami i to że kogoś lizaki masakrują to nie znaczy że nas też mają masakrować

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ale z takim skillem to jedziesz wszystkich
:mrgreen:
Nie jadę, ale wygrywam ze słabszymi graczami demonów i VC, a remisuję lub dostaję lekko z tymi samymi armiami prowadzonymi przez graczy na moim poziomie. Dlatego uważam, że WE to dobra armia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Ja sobie ostatnio ze Slannem nie radziłem. O terkach nie wspominam. Enginy aż tak nie bolą, bo są driady.

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

ja ostatnią walkę przeciw slanowi miło wspominam, bo rzucił dwa razy po dwie jedyneczki i było miło ;)
ale ogólnie go mendy z kloca tempych guardów ciężko wyciąć ....
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

w terki trza strzelać, łatwo schodzą, jesli mamy do nich LoS, enginy i skinki ladnie dostają od driad a na templaki ja wbijam drzewo tak, aby było naprzeciw slanna i zasłaniało mu jak najwięcej, żeby drzewo się nie odbiło BSB oczywiście w pobliżu
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ogarnięty gracz Lizaków, nie dopuści do tego, żebyś zbyt szybko (czytaj przed zrzuceniem kamieni) strzelał do jego terradonów. Co więcej fakt, iż nie muszą spełnić do tego niemal żadnych wymogów poza końcem 20 calowego ruchu za jednostką, sprawia że mamy z nimi mocny problem. 8 hitów z s4 boli a tyle przeciętnie wbija oddział terków.
Engine - trzeba załatwić skinka zanim odpali swój wybuch, potem jest już łatwiej. Polecam dwa działka :wink:
Slann w templach - lepiej nie mówić :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

ja tam w skink priesta wpadam driadkami i jest ok ;) ale oby jak najszybciej, co by za dużo qq nie robił ;)
Obrazek

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Witam zamierzam na najbliższym masterze zagrać WE i porzucić moje bestyjki, ale wiąże się to z problemem nieposiadania 15 wild ridersów, byłbym wdzięczny jeśli ktoś byłby mi w stanie pożyczyć każdą ilość wildów obiecuję jakąś nagrodę.

ODPOWIEDZ