Glade Riders + bitsy = Seeker Riders :P

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Fajny mag, strasznie słabe zdjęcia i weź daj żeby od razu w poście je było widac, a nie linki.

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Buchnąłeś mój pomysł ;) A bardziej serio-o ile wildzi całkiem fajni (gdyby nie te cosie na głowach koni), to mag mi się nie podoba zupełnie. Łuk wygląda jakby wisiał w powietrzu, laska ze sztandaru demonetek nawet po przeróbkach wygląda jak ze sztandaru demonetek no i książka. To nie haje, żeby książek używać, ewentualny czas na jakimś kawałku kory powinien być albo co ;)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
lord_t71
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: lord_t71 »

Te "cosie" na głowach koni to są dorabiane rogi. Na tych zdjęciach tego nie widać ale champion (ten z rozłożonymi włosami) zamiast czterech palców to ma trzy a środkowy wyciągnięty w górę 8) nie mogłem się powstrzymać i musiałem zrobić ten zabieg. W końcu to champion :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Wildzi pojedyncza sa po prostu brzydcy. W oddziale juz całkiem fajnie sie prezentuja.

Mag jest ok, tylko jakis taki nienaturalna ma poze, poza tym ta książka o ile sie nie myle od PM skaveńskich nie pasuje, znaczy nie sama ksiązka a ręka która jest do neij przytwierdzona - nadpiłuj ja dodaj troche GS`a i powionno byc lepiej. Magowi mozesz dodać jeszcze 2 zwoje, bo nigdzie ich nie zauwazyłem.

Pomysł ok, z wykonianiem gorzej ; ) (P.S "mam podobnie skonwertowanych wildów ;P tylko "inaczej"") hehe


-------------

Gremlin - nie chce mi sie przelogowywac z konta brata : )
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ