proszę o pomoc kilka pytan

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
kawa22
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

proszę o pomoc kilka pytan

Post autor: kawa22 »

Witam z goory przepraszam jesli to o co pytam znajduje sie w jakims temacie ja sie tego nie dopatrzyłem.
Jestem nowym graczem i chciałem zacząc od lesnych elfow czy jest to dobra armia jak na początek? co nalezałoby kupic do armi na około 1k pts zeby radzic sobie w miarę dobrze ze wszystkimi(bohaterowie itp),ogolnie czy lesne elfy sa dobrą armią czy raczej nie? najczęsciej będe grał chyba z dark elfami,wampirami i szczurami.proszę o jakies porady.

pozdraiwam:)

Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Burgund »

Armia daje rade. wszystko bedzie zalezało od twoich dolności i odpowiedniej taktyki. Grunt by Ci sie figsy podobały.
Kup sobie na poczatek: drzewca, dwie paczki driad, wild raiders i wardancerów. Wydaje mi sie ze to podstawa. Do tego jakim mag i heros. Potem oczywisice mozna to rozbudowywac o łuczników itp.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

nie słuchaj kolegi powyżej. Pierwsze co kup to łucznicy...

Awatar użytkownika
fingolfin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Łomża - gród nad Narwią

Post autor: fingolfin »

zgadzam się z przedmówcą najlepiej 40 od razu

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Armia jest bardzo wymagająca, ma piękne figurki, przy ogromnym skillu masz szanse na dobre wyniki (7 miejsce na PGA). Niestety dla początkujących bardzo trudna do prowadzenia...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

wykorzystam temat :D

z tego co wiem to nie można być BSB mając kindreda? bo mój AB na to pozwala a zawsze miło się w ten sposób pomylić :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

nie można
Obrazek

ODPOWIEDZ