Życiorys gracza WE.

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Życiorys gracza WE.

Post autor: Piotras »

Witam Was drodzy bracia z lasu. ;)
Siedzę sobie sam w domu, na zewnątrz pada, krople deszczu robią mi hałas o blachę... I tak zrodził mi się pomysł na ten temat.
Wiem, że jest to idea raczej jednorazowa, ale chciałbym poznać Wasze zdanie. Wielu z nas zna się wzajemnie, poznało na masterach (pozdro Kalesonki & Ksch ;) ), ale jakoś tak mało o sobie wiemy, jak wyglądamy, żeby na masterze się poznać etc (jakaś fotka czy nasza - klasa :mrgreen: :mrgreen: ).

Dlatego, co Wy na to, żeby po prostu w tym temacie zamieścić podstawowe informacje na temat własnej osoby? Dla przykładu: imię, nazwisko, zawód (uczeń etc), hobby poza wfb, jak zaczęła się Wasza przygoda z Leśniakami, wasza ulubiona rozpiska i tym podobne. :)

Co Wy na to? Jeśli temat się nie podoba / jest wbrew regulaminowi / Bless mnie nie lubi (:P) to nie obrażę się, jak pójdzie kłódka. Ale taki zastój tu ostatnio panuję, że postanowiłem coś zrobić. :)

Czekam na wasze opinie, w razie czego mogę zacząc pierwszy czy coś. :P

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Zacna idea, jestem za :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

no dobra, to jako twórca tematu zacznę. :)

Imię i nazwisko:
Skąd: Krotoszyn (taka mała miejscowosć ok 30 k mieszkańców, 98 km od Poznania na południe, 90 km na północ od Wrocławia ;) ),
Historia WHFB: Wkręcili mnie kumple, którzy już nie grają, jakieś 5 lat temu. Dlaczego Leśne Elfy? Fixy spodobały mi się najbardziej ze wszystkich. No i nie było tej armii w klubie. Dawno temu grało nas w "Zielonym Smoku" (nazwa klubu) w porywach 10 osób. Dziś zostałem tylko ja. Tyle smutnej historii...
Inne hobby: historia z czasów antycznych (wieki Aleksandra Wielkiego, Pyrrusa, Cezara. No i czasy wielkich filozofów greckich.), II wojna światowa, rpg: D&D, Warhammer, Zew Cthulhu, Earthdawn, Wampir: Maskarada i Mroczne wieki.
Uwielbiam jeździć na nartach, pływać, a z takich przyziemnych to tenis ziemny i piłka koszykowa. ;)
Dalej uwielbiam fantastykę w czystej formie literackiej. Czyli Piekara, Pilipiuk, Tolkien, Sapkowski, Kossakowska, Lovecraft i wielu wielu innych. :)

edit: Your turn :)
edit2: Widzę,że jednak pomysł nie wypalił... Ehh.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, o 13:52 przez Piotras, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

No to i ja się dołączę. :wink:

Imię i nazwisko: Radosław Pawluk
Skąd: Międzyrzec Podlaski (liczy skromne ok. 20k mieszkańców, położone w województwie lubelskim, około 30km na zachód od Białej Podlaskiej)
Historia WFB: Nie jest to mój pierwszy bitewniak i pewnie nie ostatni. :wink: Wcześniej miałem styczność z LotR-em, Confrontation, Infinity i aktualnie WFB. W zasadzie wkręcili mnie znajomi jakieś 3 lata temu kiedy to WE panowały na stołach (jeszcze tego nie wiedziałem), po drodze kilku się wykruszyło i obecnie pozostałem z kolegą z którym grywam także w Confrontation. Czasami zapuszczam się do Warszawy, między innymi do Cytadeli aby tam poznać nowych ludzi i nauczyć się gry. :wink: Wybrałem tą armię ,,w ciemno'', znajomy opowiedział mi kilka historii armii które mnie zainteresowały. Szukałem armii która byłaby przeciwieństwem tej, którą dowodziłem w poprzednim bitewniaku, bo przecież ile można grać nieumarłymi ? :wink: Tak więc wypadło na mobilność i strzelanie.
Inne hobby: Historia antyczna, wczesne średniowiecze i II WŚ. Grywam w RPGi takie jak: Neuroshima, Warhammer I i II edycja, Klanarchia. Ogólnie fantastyka w każdej formie: książka, film, gry komputerowe i planszowe. :D Lubię także wycieczki rowerowe, koszykówkę, siatkówkę i pływanie. Obecnie bez nałogów. :mrgreen: Zaczynam zbierać ,,rupiecie'' z II WŚ, na razie mam kilka ciekawych rzeczy. :mrgreen:
Praca/szkoła: Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim, obecnie jestem w II klasie.
Film: Oglądam prawie każdy gatunek ale najbardziej lubię historyczne i wojenne. Przykłady filmów do których lubię często wracać: (nie będę sięrozpisywać :mrgreen: ) Władca Pierścieni, Upadek, Królestwo Niebieskie, Wróg u Bram, Ostatni samuraj, Czerwony Klif.
Co do NK to: http://nasza-klasa.pl/profile/17434232

No to chyba tyle. Mam nadzieję, że będzie więcej takich postów. Pozdrawiam. :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

hehehe robimy sobie portal społecznościowy :)
ok pobawmy się, kolego moderator popisz Pan tysz ;)
Imię i nazwisko: Rafał M.
Skąd: Warszawa (liczy skromne ok. 2 mln mieszkańców, położone w województwie mazowieckim, około 1400km na wschód od Paryża)
Historia WFB: Jest to mój pierwszy bitewniak i pewnie nie ostatni (już ładna armia Imperial Guard się pręży dumnie na półkach), ale wogóle tylko Warhammer się liczy, jako że zacząłem w niego grać w RPG w 1993 i tak mi zostało, chociaż w battla dopiero od roku, bo coś zawsze się inne hobby wkradało ;)
Leśniczy są drugą moją po imperialistycznych ulubioną rasą, a sama armia jest mega wypaśnie fajna do grania i chętnię sobie nią pykam, bez stresu i ciśnienia :)
Inne hobby: Historia WW2 (Pacyfik, N.Africa. West), no i fantasy i sf (WH40k:) ). Zbieram książki warhamera oby systemów (mam wsio, co u nas wydane), no i sport, bo bez tego to dupa jasiu: piłka (ale już niestety jako kibic, tak samo jak rugby), us football, hokej w wydaniu NHL.
Praca/szkoła: Się już nie uczę, bo jestem za stary i nie mam czasu pisać doktoratu ;) a w wolnych chwilach pracuję w swojej firmie (IT).
Film: Wszystko drugo-wojenne, polskie komedie Bareji itepe.
Wiek: dużo za dużo ;)
btw. Piotras, jak już zdjęcie kobiet zapuszczasz, to daj dobre linki ;)
pozdr. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Mati, póki się nikt nie chwali to ja też se daruje fote mojej lubej, kto poznał ten poznał, kto nie ten gapa :P

No, w końcu jakiś odzew... Choć nadal czekam za tymi spamerami, którzy wciąż się tutaj pojawiają, a w takim konkretniejszym temacie nic nie napiszą. ;)

Pozdro

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Solennie obiecuję się wpisać, jak tylko będę miał odrobinkę choć czasu :D Może dam radę jutro. No chyba, że pisząc o stałych spamerach, miałeś na myśli kogoś innego niż ja, Runepriest, Kalesoner albo Pasiak :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

ja mogę być spamer ale nie stary jak pasiak czy kalesoner ^^.

jak już nie mam co robić to napiszę coś o sobie.

nazywam się tomasz tutaj (tak to prawda mnie też się podoba)

urodziłem się w nowym jorku (tak to też jest ciekawe)
gram w warhammera od kiedy skończyłem 12 lat. w tym okresie zainteresowałem się 40k i warmachine/hordes. z fantastyki to jeszcze książki lubię. zaczęło się od tych z warhammera teraz raczej to co polscy pisarze wymyślą.
teraz mieszkam na zadupi pod warszawą czyli w józefowie (mój dom jest o jakieś 200 m od granicy wawy).

WE gram od zawsze ale nadal nie wiem czemu, zmienić ich też mi ciężko mimo że podoba mi się wiele armii. z innych zainteresowań to lubie ASG snowboard i troch windsurfing.
w figurkach jestem raczej lepszym hobbystą niż graczem a moich prac nie pokazuję gdyż mam chujowy aparat, więc jak ktoś chce zobaczyć moje najlepsze prace to zapraszam na narbutta kiedyś.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Mateusz Pudzianowski (tak Pudzianowski :P), urodzony w wawie.
W battla gram od jakichś 14 miesięcy. Zacząłem O&G (Skull Pass)stąd ksywka goboss , po 3 turach zmieniłem armie na WE i chyba już na nich zostanę. Mało czytam, ostatnio zabójca skavenów, wewnętrzny wróg.
Mieszkam tak samo jak Tomek na zadupiu, ale w trochę inną mańkę od wawy - radzymin.
Mam nadzieję, że w końcu pojadę na 1 mastera. To chyba tyle.

Pozdro

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ciekawe nazwiska macie chłopaki :D
A tak poza tym to przypomnialo mi sie, że mam kartę żeglarską, uwielbiam polskie mazury i tam przebywac w wakacje ;)
Do tego kiedyś zawodowo pływałem, ale teraz się rozleniwiłem :P(od jakis 5 lat...). Hmm... Mam prawo jazdy :P
To tak co mi sie przypomnialo. I czekamy na spamerów ala Ksch, Kalesonki :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Wybaczcie chłopcy i dziewczęta, ten temat nie jest dla mnie. Wybitnie nie lubię o sobie opowiadać. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

A ja napisze cos o sobie, co mi tam. Z 10 zdań, żeby każdy, kto mnie jeszcze nie zna, mógl sobie mnie wyobrazić.

Jestem facetem. Mam 29 lat. Mam dwie ręce, dwie nogi, głowę, jestem sprawny i zdrowy. Kiedyś miałem dobre poczucie humoru, ale wiek mi je trochę przytępił (przypuszczam, że coś jest w tej prawdzie ludowej, ze charakter czlowieka zmienia sie co 7 lat). Teraz jestem poważny, zrzędliwy i stronię od ludzi.
Kontakty z ludźmi zastępuje zabawą ludzikami. Ludzików mam trzy rodzaje: leśne elfy, orków i trupy. (to dopiero 7 zdań, damn...). Należę do najzajebistszego klubu fanów WFB na świecie, czyli do słynnych, by nie rzec - legendarnych, Jeźdźców Hardkoru. Mam ponad 3000 postów na forum Border Princes dzieki czemu mam rangę "Szef wszystkich szefów". Jestem moderatorem podforum dedykowanego armii Leśnych Elfów.
Fiuu....ale sie rozpisałem! :lol2:


Natomiast jeśli chodzi o Kalesona, to skoro sam jest taki skromny i tajemniczy, to ja powiem kilka słów o nim.
Jest pod wieloma wzgledami podobny do mnie. Tez ma dwie ręce, głowe, itd. Jest chyba całkiem sprawny (potrafi wypić), zdrowy (choć ma alergię na koty) a przynajmniej nie ujawnił dotad publicznego żadnego większego schorzenia. Też należy do Jeźdźców Hardkoru. Ma niezłe poczucie humoru, ale jak będzie w moim wieku, to myślę, że też trochę zdziadzieje i też będzie zrzędliwy. Jest grubszy ode mnie (albo ja jestem chudszy od niego) i niższy (albo ja jestem wyższy). Gra dwiema armiami: lesnymi elfami (kolejny nasz punkt wspolny) oraz tumkingami, którymi cisnie, szczegolnie na turniejach na wschodzie kraju. Ma mniej postów ode mnie i nie jest moderatorem podforum WE (dwie głowne cechy odrozniajace nas od siebie, poza tym, ze ja jestem szczuplejszy i wyższy, i przystojniejszy).

No i tyle. :mrgreen:


EDIT: Byłbym zapomniał o jeszcze jednej wspolnej cesze. Kaleson tez chyba jest facetem. :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

blesio, dzisiaj wyprocentujemy może kto jest wyższy ;)
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Otóż mój drogi, z tymi postami i byciem moderatorem działu WE, to wszystko może się zmienić na moją korzyść. :twisted:

A to, że jestem niższy i grubszy to oczywista ściema, więc nie będę tego komentował. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ehh, dobra, faktycznie temat nie miał sensu...

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Juz niedługo małolaty, i temu podobne "siksy" beda was zarzucały propozycjami matrymonialnymi... wiem ze WE to tez elfy, ale do gejzordów im troche brakuje.

Pozdro
Gremlin

Anton
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Anton »

Witam. Jestem nowy na forum. Ale i ja się wpisze.
Ksywka Anton, imię i nazwisko pozostaje tajemnicą.
Mam 25 lat, skończyłem liceum o profilu pedagogicznym, później wojsko i szkołę ochrony.
Żonaty i dzieciaty (kilkumiesięczna córeczka, która już zaczyna rzucać kostkami)
Od jakiś 7-8 lat zbieram Krasnoludy a od 5-6 Elfy (za namową dziewczyny, teraz już żony)
Od 15-16 lat gram w WFRP jako MG, choć ostatnio przerzuciłem się na nŚwiat Mroku, ale w Battla pykam towarzysko z kumplem cały czas.
Nie mam wielkiego doświadczenia, choć zanim zacząłem umieszczać na tym forum jakieś posty sporo je czytałem. Zajęło mi to kilka, kilkanaście tygodni i myślę, że zanim zacznę zadawać pytania skorzystam najpierw z opcji „szukaj”. Ale jak ktoś zada pytanie a ja będę znać odpowiedz, to na pewno się pomądrzę.
Jestem z Warszawy, choć nie wiem czy się z tego powodu chwalić czy żalić.
Co jeszcze? Jak gram Krasnoludami a żona Elfami, to zazwyczaj spuszcza mi łomot.
Mimo, że lubię Leśne Elfy i to nawet bardzo, większy sentyment mam do Krasnali (nie bijcie)
Mimo, że Krasnoludy to moje drugie ja (przynajmniej tak mi się wydaje) to broda mimo mojego ćwierćwiecza na karku na brodzie mi nie rośnie… Co czasem jest irytujące, bo gimnazjaliści mają większy zarost niż ja.
Czasem uzmysławiam sobie, że wyglądam jak człowiek, czuje się jak Krasnolud a zarost mam Elfi.
Powodzenia w życiu...

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

hehe...niezły pomysł...dołączam się :mrgreen:

Imię: Paweł
Nazwisko: Ciuchta
Zawód: uczeń
Hobby: ASG, zespoły metalowe Sabaton, Amon Amarth, Metallica

No więc oprócz WE gram też VC...pewnego słonecznego dnia grałem sobie właśnie z WE w sklepie FiF w Warszawie...bardzo zaczął mi się dawać we znaki brak strzelania u wampirów i stwerdziłem że będę grać drugą armią, która ma jednostki strzelające i pierwszą armią, która spodobała mi się były właśnie Leśne Elfy...
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

ksch pisze:...albo Pasiak
No dobra...

Paweł Paszek.
XIII Kohorta.
Bydgoszcz.
Kujawsko - Pomrskie.

Gram w warhamca od 94' i od zawsze WE. Gram Leśniakami i tylko nimi w każdym systemie o który zachaczę [ bądź podobnymi charakterami/rasami dostępnymi ]. Pogrywam także w Necromundę, 40k, Chronopię i pewną ilość RPG. Pomykam także w WAR-a na necie. Z gierek na kompa to zdecydowanie faworyzuję kosmiczne strategie [ boleję że praktycznie nic nowego nie wychodzi... ] szczególnie turowe [ choć SCII to absolutne musiszmieć ;] ] a reszta to erpegi.
W Warhammera gram dość długo turniejowo [ chyba pierwszy duży to młotek 2004 reszta to lokaliki ]. Podobnie jak Blesiu jestem dość dojrzały [
runepriest pisze:ale nie stary jak pasiak
ale nie stary gówniarzu :evil: ] 29 lat i żona + dziecko w drodze.
Dość dużo relaksu daje mi granie i praca nad moją armią i nie zamierzam w najbliższym czasie rezygnować.
No i przy moim Niszczycielu Światów z ponad 4k postów Blesiu wypada kiepsko :mrgreen: [ choć raczej spamerem nie jestem a tyle postów przez 4 lata można naprodukować spokojnie ] .
Z ksiąg to fantastyka i Pratchet przede wszystkim [ jest genialny ].

Do zobaczenia na turnieju.
Jakimkolwiek na którym będę.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

@ Milo Też siedze w ASG :mrgreen: Jak jesteś gdzieś z pod świętokrzyskiego to może się skumamy na strzelanki teemami ;)
@ Pasiak
bigpasiak pisze:29 lat i żona + dziecko w drodze.

No to gratuluję :wink:

No a ode mnie:
Mam na imie kuba no i w sumie kończe juz moje ukochane gimnazjum i pędzę sie uczyć w liceum. :mrgreen:
Historię z WE to zacząłem jeszcze przed poznaniem czegos takiego jak WFB bo jeszcze kiedy pogrywałem częściej w WHFR to tylko i wyłacznie elfami i to tymi z lasów :mrgreen: Potem nasza grupa sie rozpadła a moje oczy zwróciły się z stronę strategicznej wersji młotka. Wybór armii nie mógł byc inny niż WE ;) Poza WFB interesuje się jeszcze ASG, muzyką - przede wszystkim rockową i metalową, Sporty extremalne ( uprawiać i oglądać :twisted: ). Ode mnie tyle :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

ODPOWIEDZ