Specials - najlepszy wybór

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Re: Specials - najlepszy wybór

Post autor: Laik »

Wszystko zależy z kim i gdzie te bitwy...

Pamiętaj że wiele kawalerii ma siłę większą niż 5, do tego są smoki, demony i inni wymiatacze którzy robią z treekinów jesień średniowiecza, poza tym że wcale nie są jakieś twarde to są łatwe do złamania - nie bałbym się na nie wysłać oddziału night goblinów czy innych slavów...

Nie piszę tego bynajmniej na złość, jestem graczem WE i przykro mi że treekiny są tak słabe ale tak niestety jest...

Awatar użytkownika
Helkar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Post autor: Helkar »

Zgadzam sie w zupelnosci. Pare razy pogralem raz nawet w sierpniu bodajze na turniej do wroclawia wzialem dwie 3 treekinow, masakra. Jak oni w cos wiada to jeszcze i to najlepiej od boku, ale naprawde ciezko nimi w cos zaszarzowac, nie maja skirmisza i z mowem 5 daleko sie nie ujdzie. A jak cos w Ciebie wjedzie to ciezko ustac, nie mowieac juz o jakiejs ciezkiej kawie to juz wogole zamiata treekiny. Mozna by wsadzic do alsu i czekac na nadazajaca sie okazje ktore raczej nigdy nie nadejdzie i za to tzreba zaplacic na 3 treekiny kolo 195 pkt bodajze. Tez zaluje ze sa niegrywalne bo mam 7 treekinow ladnie pomalowanych i raczej ich juz wiecej nie wystawie, chyba ze wyjdzie nowy book i beda lepsze, na co licze :)

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Wiecie ale lepiej zeby pogral troche nimi i w najgorszym razie odkryl ze mieliscie racje, a w najlepszym ze sie myliliscie, i ze da sie cos z nimi zrobic. W koncu w ten sposob powstaja rozpiski, na ktorych pozniej masowo sie robi ctrl+c ctrl+v. Trafia sie gosc, ktory nie wie ze sie czegos nie da zrobic i wbrew wszystkiemu udowadnia ze sie jednak da. :wink:

Domicjan zycze Ci zebys udowodnil nam ze sie mylimy bo ja tez sadze ze treekiny sa slabe ale chetnie bym sobie nimi pogral jakby sie okazalo ze cos sie z nich da wycisnac. :) Wiec "don't give up the fight" :!:

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

pelzak pisze:Wiecie ale lepiej zeby pogral troche nimi i w najgorszym razie odkryl ze mieliscie racje, a w najlepszym ze sie myliliscie, i ze da sie cos z nimi zrobic. W koncu w ten sposob powstaja rozpiski, na ktorych pozniej masowo sie robi ctrl+c ctrl+v. Trafia sie gosc, ktory nie wie ze sie czegos nie da zrobic i wbrew wszystkiemu udowadnia ze sie jednak da. :wink:
Tylko ze troche gorzej jak ktos za to wybuli ze 100-150 zeta.
W WMce dalem sie nabrac na taka propagande gdzie na forum PP pisalo , ze oddzial X tylko wyglada na beznadziejnie drogi, ale zrobisz costam i costam do komba i beda swietni. Rzeczywistosc byla nieco inna i potem po 4 grach oddzial spedzil kilka lat na polce a potem powedrowal na allegro :D

Wiec jak testowac to na proksach.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Pelzak - masz rację dopingując do testów, ale wiesz przecież, jak się muszą skończyć.

Jacek tekst:

Kod: Zaznacz cały

W tej grze tak bardzo, bardzo upraszczajac, albo jesteś szybki, albo jesteś twardy. Treekiny nie są ani twarde, ani szybkie. Treeman jest twardy, cała reszta jest szybka.
Boski =D> =D> =D>
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Dzięki, ma się te przebłyski :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Moj brak wiary nie powinien zniechecac innych ksch. :wink:
Ale co do testow to sie w 100% zgadzam z Michaelius, ze nalezy to robic na proxach. Bo szkoda kase wydawac na oddzialy, ktore w razie nie przejscia testu skoncza na polce.

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zawsze warto mieć te unity do klimaciarskich bitew.
Jak jesteś graczem z zamiłowania to kolekcjonujesz WE a nie tylko nimi grasz.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

No tak ale jak kolega zaczyna to niech nie inwestuje na poczatku w oddzialy, ktore sa niepewne bo szkoda zeby staly na polce albo zeby pozniej przez 99% czasu proxowal nimi jakies inne oddzialy. A jak bedzie miec juz baze do grania to jak najbardziej warto kupic sobie inne modele, aby je tylko miec.

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
Helkar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Post autor: Helkar »

Osobisice wlanie tak zorbilem. kupilem sobie treekiny i to bardoz ladnie pomalowane bo bardzo mi sie podobaja szczegolnie ze wzgledwo klimatycznych, ale zbytnio nie da sie tym grac wiec teraz ladnie wygladaja na szafce :). Ale pozbywac sie nie bede bo moze zacznac byc grywalne z nadejsciem nowego booka, takze nawet jelsi sie przestrzelilo z zakupem to nie warto pozbywac sie figurek, tak jak Pasiak mowi chocby dla celow kolekcjonerskich i nigdy nie wiadomo co przniesie przyszlosc :). Moze tak sie stac ze w nowym booku bede glowna sila uderzeniowa na przyklad czego nie ukrywam bardzo bym chcial :).

Awatar użytkownika
Domicjan
Plankton
Posty: 4

Post autor: Domicjan »

Ubolewam nad tym bardzo, ale do czasu aż przez Treekiny nie wybije sobie zębów, nie powiem że są złe, tylko że miały wypadek przy pracy. Taką mam upartą naturę, sorry.
A o moją kieszeń się nie martwcie. Dopóki dopóty nie będę całkowicie pewien co do ich użyteczności to ich nie kupię.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bigpasiak pisze:Jak jesteś graczem z zamiłowania to kolekcjonujesz WE a nie tylko nimi grasz.
+1 =D>
Dlatego oddział 25 eternali czeka na malowanie ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Piotras pisze:
bigpasiak pisze:Jak jesteś graczem z zamiłowania to kolekcjonujesz WE a nie tylko nimi grasz.
+1 =D>
Dlatego oddział 25 eternali czeka na malowanie ;)
Dlatego oddział 20 eternali już jest zrobiony i czeka na kolejne legendarne bitwy 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Dlatego na mastera jadę smokiem :twisted:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bigpasiak pisze:
Piotras pisze:
bigpasiak pisze:Jak jesteś graczem z zamiłowania to kolekcjonujesz WE a nie tylko nimi grasz.
+1 =D>
Dlatego oddział 25 eternali czeka na malowanie ;)
Dlatego oddział 20 eternali już jest zrobiony i czeka na kolejne legendarne bitwy 8)
No Pasiak - Ty pracujesz, masz jak widać kasę, a ja jestem marnym licealistą, ba, maturzystą ;)
Ale spoko, spoko. Się jeszcze dorobie! :)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Piotras pisze:No Pasiak - Ty pracujesz, masz jak widać kasę, a ja jestem marnym licealistą, ba, maturzystą ;)
Jak komuś w zawoalowany sposób zakomunikować, że jest starą dupą :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

ksch pisze:
Piotras pisze:No Pasiak - Ty pracujesz, masz jak widać kasę, a ja jestem marnym licealistą, ba, maturzystą ;)
Jak komuś w zawoalowany sposób zakomunikować, że jest starą dupą :mrgreen:
Zawsze można skontrować pytaniem, a co wystawialeś na army liście z Ravening Hordes ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Panowie, to ja przyklejam tematy, zeby ta esencja Waszej mądrości była latwo dostępna i kazdy mogl z niej skorzystac, a Wy sie tu rozplywacie w offtopie. ;)

W wolnej chwili, dzis/jutro - wydziele z przyklejonych tematów pogaduszki zostawiajac samą treść.

Jesli ktoś ma jeszcze cos konkretnego (za/przeciw) do tematu jednostek z poszczegolnych kategorii, to proszę wpisywac. Pogaduszki do innych topiców, pls.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ksch pisze:
Piotras pisze:No Pasiak - Ty pracujesz, masz jak widać kasę, a ja jestem marnym licealistą, ba, maturzystą ;)
Jak komuś w zawoalowany sposób zakomunikować, że jest starą dupą :mrgreen:
Ty też jesteś stary i masz brzydką armię, zapraszam na gg :P

@ Bless: ok, przepraszamy tatoooo! :) Wydzielaj i pojedziemy gdzie indziej jakiś offtopic... hehe ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ale pozbywac sie nie bede bo moze zacznac byc grywalne z nadejsciem nowego booka, takze nawet jelsi sie przestrzelilo z zakupem to nie warto pozbywac sie figurek, tak jak Pasiak mowi chocby dla celow kolekcjonerskich i nigdy nie wiadomo co przniesie przyszlosc
Dlatego zakupiłem 4 stare treemany jako treekiny, bo bardzo chciałem mieć ten oddział. I też wierzę, że może mieć potencjał, tylko trzeba nim umiejętnie zagrać. Odkąd nauczyłem się odginać driadami klocki, to mam wrażenie, że spokojnie uda się wepchnąć treekiny na flankę. W mojej koncepcji traktuję je trochę jak substytut treemana, na którego nie mam miejsca, bo biorę waywatcherów.
Z klimatycznych oddziałów brakuje mi tylko kilku warhawków, które przy obecnym koszcie i masie strzelania w praktycznie każdej armii uważam za kompletnie nieprzydatne. A dodatkowo ciężko je dorwać na allegro :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ