BP czyli teraz nasza kolej

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Re: BP czyli teraz nasza kolej

Post autor: Piotras »

likaon pisze:od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki, jak jest ich dużo to nawet DE mają problem, jak nie ma to nawet orki bez BP dają im radę.
Długo na coś takiego czekałem! Po prostu do podpisu jak znalazł, dawno się tak nie uśmiałem, haha ;)

ksch pisze:1. Piotras chłopie - weź wyluzuj :roll: Co Ciebie ugryzło ostatnimi czasy :?: Jak nie Kaleson się zepnie, że mu Pasiak przegranej życzy to Ty wybuchniesz na jakiegoś Bogu ducha winnego człowieka, który wyraża tylko swój pogląd :D
2. I Piotras - nie jesteśmy ułomni, po prostu mniej lub bardziej średni, za to Kalesoner i Pasiak po prostu dobrze grają w tej jeb**e pacyny i tyle :wink:
Odniosę się tylko do tego, co było do mnie. 1. Cholera Krzysiu, na starość chyba staje się zrzędliwy (albo za mało gram ;) ) i chyba miałem kiepski wieczór :P Po prostu takie teksty mnie denerwują, a że ja wybuchowy kolo jestem, no to nic.

2. Czyli wychodzi na to, że jesteśmy ułomni, bo nie umiemy dobrze grać w pacynki. ;)

Klimat, klimat, zbalansowanie, bla bla. To ja "siem pytom", na c... wam ten temat? jak ktoś nie ma nic do wniesienia to narazicho, nikt się nie prosi o bezsensowne posty.
Kosmatyczne zmiany byłyby serio ciekawe, to co, pobawimy się w nowe fryzurki? ;)
Kalesoner pisze:
likaon pisze:od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki, jak jest ich dużo to nawet DE mają problem, jak nie ma to nawet orki bez BP dają im radę.
litości
Napisze to tak po "nowemu" - pwn, total owned haha i dołączam się :) Błagam, litości, bo zaraz mnie zacznie brzuch boleć od śmiechu, a dopiero co obiad zjadłem...

hehe, jak ja lubie takie pełne merytorycznych argumentów dyskusję. Poziom pseudointeligencji niektórych powala na kolana, a moc argumentów wyciska klocka z d... :mrgreen:
pozdro wy moi mistrze po prostu :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki, jak jest ich dużo to nawet DE mają problem, jak nie ma to nawet orki bez BP dają im radę.
Jak patrzyłem na gry WE - niekoniecznie, choć duża ilosć lasów WE raczej nie przeszkadzała, przeciwnikowi - przeciwnie :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

od czego zależy czy WE są dobre czy nie?, hmm chyba od kostek imho (oczywiście i tylko po tym jak mówimy że gracze są na równym poziomie skilla)

a dlatego że w naszej armii nie ma nic na czym można się oprzeć (tak jak np.kloc gwardi w lizakach, blodzio i kloc horrorów). jeśli mówimy o czymś że coś przepchniemy w walce wręcz to wtedy gdy mam 3 oddziały nasze na 1 przeciwnika i to zależy jaki. (nie mówię tu o zabijaniu śmieci bo w tym to chyba najlepsi jesteśmy).

WE mastera nie wygrają gdyż kiedy dochodzi do bitwy np. WE na lizaki dopóki klocek gwardii się nie wysadzi nie mamy zbyt dużych szans na wygraną w sensie powyżej 12 8. podobnie jest z vampirami na te BP oczywiście jak gram z jakimś ogarniętym graczem to też choćbym nie wiem co to i tak nie zabije tego generała aby była maska.

to jest odpowiedź czemu WE nie wygrają mastera, aby to się udało trza mieć normalne rzuty przez cały turniej. co mi po dobrej salwie z łuków skoro strzelałem do 4 harpii, a nie do piesków khorna kiedy chciałem wbić te statystyczne 3 czy 2 rany.

dlatego też nie ma odpowiedzi że WE grają słabo więc nie mogą wygrać.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

runepriest pisze:WE mastera nie wygrają
Ale jednego już wygrałem ;) 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

ta ja też ^^

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Na małe punkty mogą wygrać, Na parówki też mogą wygrać, zwłaszcza na konkursy malarskie jak WI. 4 remisy maks z malowania i wygrany master.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Kalesoner pisze:4 remisy maks z malowania i wygrany master.
Kręci Cię granie na remisy? Bo mnie średnio.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Infernal Puppet pisze:
od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki, jak jest ich dużo to nawet DE mają problem, jak nie ma to nawet orki bez BP dają im radę.
Jak patrzyłem na gry WE - niekoniecznie, choć duża ilosć lasów WE raczej nie przeszkadzała, przeciwnikowi - przeciwnie :P .
Zależy czy jest dużo strzelania bo zazwyczaj mi laski pomagają :D

Jak dla mnie WE i tak są niezłe przynajmniej jak dla mnie ( nie wiem moze dlatego ze trenowałem sie na DE i lizakach ;P), Na turniajech nieźle mi idzie wiec jest spoko ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

runepriest pisze:ta ja też ^^
Tyle że ja mówię poważnie i to na duże pkt.
2250 w Gorzowie :P 8)
Pierwszy master nowych WE.
Grałem na Alterze lordzie z BoL i Bodkinsami... Proximity to było to ;]
Kalesoner pisze:4 remisy maks z malowania i wygrany master.
[-X
Nie planuje remisować.
Wolę sensowną grę na poziomie niż jakąś kamperiadę remisową...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

bigpasiak pisze:Wolę sensowną grę na poziomie niż jakąś kamperiadę remisową...
No, w końcu ktoś z jajami. I tak, proximity było pro, szkoda, że to znieśli...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jak masz naprawdę ładnie pomalowaną armię to nawet mając małe przegrane da radę :wink: byleby było dużo lasów :lol2:

Ż.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

i domek coby blodziu czy inny smokozord nie mógł zabić tego co najcenniejsze.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

ej no ja też mówię poważnie ^^.

kiedyś się grało chyba tylko na jednym smoku, chaosowym. a poza tym mi chodziło o mastera w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.

Bardzo Podły
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Bardzo Podły »

Czego leśniaki jeszcze chcecie WE to jedna z lepszych armii(pod DE, demonach, wampirach, he, lizakach i skavenach), trzeba przekonać ligę żeby w tych armiach coś zmnieła.
Rzucam demony, są dla szmat...
O&G 2,500
NG 3,000
Woch 2,000
Hadecja 1,500

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

bigpasiak pisze:
runepriest pisze:ta ja też ^^
Tyle że ja mówię poważnie i to na duże pkt.
2250 w Gorzowie :P 8)
Pierwszy master nowych WE.
Grałem na Alterze lordzie z BoL i Bodkinsami... Proximity to było to ;]
To nie było wtedy, co straciłem wampirzego lorda blood dragona bo odbił się od 10 łuczników? :D

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zapomniałeś dodać, że przy drobnej pomocy drzewka na plecach tego lorda 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

czyżby to nie dzięki legendarnym championom z regenką :wink:

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

bigpasiak pisze:Zapomniałeś dodać, że przy drobnej pomocy drzewka na plecach tego lorda 8)
Etam. Drzewko - srewko. Man of the match byli łucznicy którzy go przetrzymali szarżę ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

runepriest pisze:czyżby to nie dzięki legendarnym championom z regenką :wink:
O to, to 8) :mrgreen:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

miałem taki sam problem furion tylko ja zamierzałem się nie odbić a nie przebić ^^

ODPOWIEDZ