BP czyli teraz nasza kolej

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: BP czyli teraz nasza kolej

Post autor: Kalesoner »

A ja gram WE bo są dobre. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

taa, grasz WE bo TK nie możesz dorównać shiuxowi ^^. a tutaj wszyscy mają to gdzieś :twisted:

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

skromni po prostu jesteśmy - oprócz znakomitego klimatu to wiadomo że WE są mocną armią...

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Laik pisze:skromni po prostu jesteśmy - oprócz znakomitego klimatu to wiadomo że WE są mocną armią...
Wiadomo. Żadne demony, czy inne de, a nawet i skaveny! Toż to na śniadanie 18:2 do przodu.
Armia dla klimaciarzy? Tu fakt, kilka osób takich jest, ale ja mimo wszystko znam paru graczy WE, którzy posiadając naprawdę ładne armie i będąc ogranymi, po prostu zmienili armie. Mimo wszystko to rozrywka. Zaraz napiszecie, że tak, lepiej jest dostać 5 x maske, ale potem wygrać z demonami 12:8.

Szczerze, sranie w puche.Po co jeździć w takim razie na jakiekolwiek turnieje. Także bez obrazy panowie i w ogóle, nie bierzcie tego dosłownie. Ot, jest jak jest.
Ja do WE się przywiązałem jak na sentymentalistę przystało. Reszta... To już hobby. Ostatnimi czasy gram mniej i gorzej, niż jak zaczynałem. Sam się zastanawiam nad sprzedażą armii. A czemu? Odpowiedz jest bardzo prosta. Czasami człowiek załamuje ręce jak nie ma w jakiejś grze pomysłu / środków, żeby zrobić coś z nowym wytworem chorej wyobraźni GW.

Przepraszam za ten wywód. Miało być o BP, więc jak Jacek napisał. Kilka rzeczy, prostych jak kindredy na bsb, usprawniło by grę, a nie zrobiłoby z WE przegiętej armii. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć w możliwość takich zmian.

Tyle, jak się komuś chciało czytać te wypociny to gratuluję i pozdrawiam.
Już się zamykam.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

zakładanie takich tematów zanim zakończy się głosowanie w kwestii drogi rozwoju BP-R to woda na młyn wiadomych sił :wink:

Ż.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

A może jakiś kandydat do LS poczyta nasze podforum policzy ewentualne głosy na LL i dojdzie do wniosku, że warto dopalenie WE wziąć na sztandary? :lol2:

Piotras - coś jest w tym co piszesz, ale z drugiej strony ja mam poczucie, że nie gram słabą armią. Co więcej na małe pkt możemy ugrać bardzo wiele, trzeba tylko się mocniej niż gracze silnych armii, napocić. Ja tam armii zmieniać nie zamierzam 8)
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Gram WE od czerwca 2009. Na turniejach jestem głównie w połowie stawki, oznacza to, że lepsi gracze WE mogą być tylko wyżej. Wniosek - skoro mi udaje się zajmować takie miejsca, oznacza, że WE nie są słabą armią.
Jest kilka armii, które nas ładnie cisną, to prawda, ale generalnie nie jest źle. Uważam, że welfy są bardzo dobrze zbalansowane, nie ma w niej żadnych przegięć, a o wygranej najczęściej decyduje skill.
Nie chcę nic zmieniać, a jeśli w ogóle to jakieś kosmetyczne zmiany w postaci kindred na bsb co znacznie ugrywalniłoby naszego bsbka, tylko pytanie po co..
Dobrze jest jak jest..

Tyle ode mnie, pozdro

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Ale ty jesteś goobos i na pewno z wrogiego zielonego wywiadu O!

btw fajnie się czyta ten wątek. :twisted:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Niech dadzą wildom 2 ataki na stałe i nie zdejmowalnego warda u Forest spiritów :)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

ta i przerzuty wszystkich jedynek podczas gry... rozmarzyliście się panowie. bp chynba nie powinno polegac na tym koniecznie zeby podciagac dobre armie do tych przegietych a raczej na przytepieniu tych zbyt silnych i wyrównaniu szans na zwyciestwo. WE to mocna armia moze nie jakas wygieta ale mocna i moi zdaniem podwyzszanie jej skutecznosci donikad nie prowadzi tym bardziej ze jest duzo gorszych armii. Ja bym poprostu chciał miec swiadomosc ze jak siadam z kumplem do gry to to czy wygram zalezy tylko od nas i troche orzutow a nie od tego jaka gramy armia

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Poważnie WE są takie mocne? Kurde, nie wiedziałem. A kiedy wygrałeś ostatniego mastera? Kiedy chociaż byłeś w pierdolonym top5 na jakimś masterze?
Sory, Pasiak był. Kalesoner może, nie pamiętam. Teraz trzeba sie zastanowic, to my jesteśmy tak uOmni, że nie wykorzystujemy potencjału tej armii, czy oni są po prostu pr0?

Sory koleś, chcesz se grać tylko w domu to nikt Ci przecież nie broni. A graj se nawet armią z kory z ogródka. A kit to kogo obchodzi. Rozmawiamy o BP w formie turniejowej. Czasami już nie jest tak różowo.

Ale się spiąłem. Pozdro

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Coż zmiany w WE mają szanse zaistnieć jeśli jak w przypadku łączonego chaosu zorganizuje się jakieś lokale z BP o rozszerzonych boostach dla armii nie-topowych. Z wielką przyjemnością pojechałbym na turniej, w którym krasie miałyby żyrosy dwa na slot, a rangerzy forestera, WE z dwoma orłami na slot rare to podstawa, ujednolicony BSB, rydwany które nie sypią się od siły 7+ itd. Ot zbiór poprawek oczywistych baboli GW. Jeśli Embir na poważnie mówi o tym pruszkowsko-warszawskim klubie i organizowaniu turniejów, to moja już w tym głowa aby taki turniej przynajmniej pare razy przetestować ;P.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Coż zmiany w WE mają szanse zaistnieć jeśli
Jeśli totalnie zmienicie skład LS. Nie oszukujcie się - nie ma szans.

PS - też uważam WE za mocną armię :P
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

nie wiem piotras po co sie tak spinasz. nie mowie ze WE wciagna wszystko co stanie im na przeciw ale sa dosc mocna i niezle zbilansowana armia. i oby takich wiecej. twierdze tylko ze to przegiecia nalezy tepic a nie dopasowywac reszte armii do nich bo to chyba nie w ta strone isc powinno. co do miejsc na turniejach- nie wiem jak to wyglada bo prawie nie grywam ale wiem ze jest kilku grczy ktory potrafia z tego wycisnac naprawde porzadne wyniki a to chyba oznacza ze sie da. ja wiem ze nie kazdy jest Jankielem ale chyba powinnnismy starac sie doskonalic nasza gre i taktyke a nie narzekac n to ze nasza armia jest słaba bo nie jest

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki, jak jest ich dużo to nawet DE mają problem, jak nie ma to nawet orki bez BP dają im radę.

Jest to jedna z naprawdę wyważonych armii, szkoda tylko że każda kolejna armia jest coraz bardziej przegięta(no może poza bestiami)

Na przegięte przedmioty nie liczcie, na estra sloty też nie. Co najwyżej drobne zmiany "kosmatyczne" jak 2 ataki u wildów pierwszej turze walki lub magiczne ataki nie zdejmują warda dla drzew czy dostęp do dla magów do lora życia czy tam ziemi(ten z deszczem).
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

likaon pisze:od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki
litości
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

likaon pisze:od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki,
Joke?

Las – „teren za którym chowają się wrogie jednostki wykorzystując go tym samym żeby skrócić nasz czas ostrzału”

Bywa przydatny ale bez przesady…

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

likaon pisze:od tego czy WE są silne czy słabe zależy liczba lasków na polu walki...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O stary jak dawno nie widziałem nigdzie Twoich zajebistych postów.
likaon pisze:Na przegięte przedmioty nie liczcie, na estra sloty też nie. Co najwyżej drobne zmiany "kosmatyczne"
Czytaj dwa posty wyżej kosmatyczny autorytecie mój drogi.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Piotras chłopie - weź wyluzuj :roll: Co Ciebie ugryzło ostatnimi czasy :?: Jak nie Kaleson się zepnie, że mu Pasiak przegranej życzy to Ty wybuchniesz na jakiegoś Bogu ducha winnego człowieka, który wyraża tylko swój pogląd :D
Co do postu o liczbie lasków to nie rozstrzeliwujcie kolegi - ma swoje podejście :wink:
Na koniec odnośnie siły armii i BP - szkoda że LS jest tak zacięta, że nie zgodzi się na poprawienie minimalnych błędów, które na siłę armii wpływu nie mają. A nasz power? Armia jest średnia na duże pkt i całkiem, całkiem na małe. Jak ktoś umie dobrze grać to sporo wyciśnie, ale też nie przez przypadek, żaden z najlepszych graczy, którzy w dupie mają klimat i biorą to co daje najlepszego kopa, WE nie gra. Podobnie jak OnG czy WoCh. To mniej więcej daje wyobrażenie o naszym miejscu w szeregu. I Piotras - nie jesteśmy ułomni, po prostu mniej lub bardziej średni, za to Kalesoner i Pasiak po prostu dobrze grają w tej jeb**e pacyny i tyle :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Kalesoner może próbowałeś przekonać reszty JH na zorganizowanie lokalu z nieco rozwiniętymi zasadami BP - takie BP+. Znalazłoby się w nim kilka ciekawych smaczków dla średnio-przeciętnych armii. Ot miałoby się okazje przekonać czy poprawki najbardziej rażących baboli GW jest wstanie wnieść powiew świeżości do gry i czy takie poprawki/ingerencje mogą zaszkodzić samej grze. Sam też byłbym ciekawy czy odpowiednio wypromowany turniej z takimi zasadami okazałby się kompletną porażką pod względem liczby osób zgłoszonych na turniej czy może okazałby się naprawdę dużym sukcesem i ściagnąłby uwagę i obecność większej ilości graczy. Zorganizowanie większej ilości lokali z "eksperymentalnymi" zasadami jest szansą dla wszystkich graczy opowiadającymi się za "ingerencjami" w system - aby wykazać swoje popracie dla takowych turniejów swoją obecnością. Dla takiego turnieju nawet bym przestawił swoją listę priorytetów jak pracę/dziewczynę/rodzinę na koniec listy ;P.

ODPOWIEDZ