Zimowe WE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Astaroth
Warzywo
Posty: 18

Zimowe WE

Post autor: Astaroth »

Cześć. Mam zamiar zabrać się za malowanie WE na zimowo (ewentualnie przełom jesień/zima). W związku z tym mam prośbę. Możecie wrzucić tu jakieś zdjęcia malowanych na zimowo WE? Ewentualnie jakies rady odnośnie doboru kolorów, technik malowania itp. Od razu i bez bicia przyznaje się że jeśli chodzi o malowanie figurek to jestem mocno początkujący...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Zdaje się, że kiedys na stronie GW była jakaś kampania ze zmianą pór roku w Athel loren, poszukaj.

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Otóż w Army booku masz schematy. Na stronie GW też są. Oto link: http://uk.games-workshop.com/woodelves/ ... howcase/2/. Nie będe doradzał w technikach, ale zakup sobie spray biały, dużo odcieni niebieskiego, bleatche bonena i różne odcienie szarościl.
"Athel Loren nie ścierpi bytności no Człowieka, ni Orka, ni Krasnoluda, ni Zwierzoczłeka. Pierwszy krok wroga na świętej ziemi, będzie jego ostatnim"
Scarloc, Kroczący Śród Mgły z Athel Loren

Mam magiczne kamyczki ze Słowacji przynoszące szczęcie :P

Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Post autor: Wujek Kiczu »

ja mam zimowe WE jako chyba jeden z pierwszych w Polsce bo wcześniej nie widziałem u wielu ;) fajny jest patent na śniego na podstawkach... woda sodowa na vicol... potem czekasz aż sie przyjmie, i malujesz dodatkowo na biało ;)

co do odboru koloru to chyba najlepiej sam powinieneś wiedzieć i mieć swoją wizje ja np robie duzo jasniejszymi niebieskimi, z dodatkiem elementów brazowych i białych

Awatar użytkownika
Astaroth
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Astaroth »

Jak na razie mam koncepcje aby armia była w różnych odcieniach szarości z dodatkami jasnych niebieskich i brązów. W przyszłym tygodniu zabieram się za pierwszą figurkę (jako że jestem początkujący to będę ćwiczył na WD aż dojdę do jakiejkolwiek wprawy). Jeśli będzie się nadawała to wrzucę później zdjęcia.

ODPOWIEDZ