Galeria

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

bless pisze:
bigpasiak pisze: a propo armii... bless chyba zapomniales o czym? kiedys zakladales cos takiego jak blog armijny a teraz cicho sza... do roboty i zdjecia dawaj!

Yyy.... nie mam weny... :/
no nie kombinuj bless tylko sie sprezaj ;) ja zaczalem malowac armie od podstaw siedzac tutaj... mam 2 unity lucznikow, wildow jednych, tancerzy i dzisiaj skonczylem w koncu drzewko a jutro... jutro ida na ogien driady :D troche roboty bedzie bo jak zwykle kilka pomyslow mam :) kombinuje armie mocno stylizowana na walke z VC wiec bedzie okazja do pojedynku :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Kołata pisze:To może bitewka z twoimi ulubionymi chłopakami do bicia Ci ją przywróci? ;)

Z Toba - zawsze ! :)
Zgadamy sie na PM.
bigpasiak pisze: o nie kombinuj bless tylko sie sprezaj ;) ja zaczalem malowac armie od podstaw siedzac tutaj... mam 2 unity lucznikow, wildow jednych, tancerzy i dzisiaj skonczylem w koncu drzewko a jutro... jutro ida na ogien driady :D troche roboty bedzie bo jak zwykle kilka pomyslow mam :) kombinuje armie mocno stylizowana na walke z VC wiec bedzie okazja do pojedynku :)
No tak, bo co mialbys tam innego robic w tej Walii... ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

bless pisze:
Kołata pisze:To może bitewka z twoimi ulubionymi chłopakami do bicia Ci ją przywróci? ;)

Z Toba - zawsze ! :)
Zgadamy sie na PM.
bigpasiak pisze: o nie kombinuj bless tylko sie sprezaj ;) ja zaczalem malowac armie od podstaw siedzac tutaj... mam 2 unity lucznikow, wildow jednych, tancerzy i dzisiaj skonczylem w koncu drzewko a jutro... jutro ida na ogien driady :D troche roboty bedzie bo jak zwykle kilka pomyslow mam :) kombinuje armie mocno stylizowana na walke z VC wiec bedzie okazja do pojedynku :)
No tak, bo co mialbys tam innego robic w tej Walii... ;P
nie marudz tylko maluj...

Szkocji... Szkocji kolego ;P
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Grałem w Gdańsku z jednym chłopakiem, który zrobił treemana bardzo podobnego do V e. ale z drewna- pomysły takich drzewców są naprawdę ciekawe.

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Ja mam swojego ze styroduru, myślę że najgorzej nie wygląda, a moim zdanie znacznie lepiej niż ten GW z obecnej i 5 ed. Jak po sezonie zimowym zakwitnie na nowo sfotografuje go i zapodam zdjęcia. :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

fajny klocek ale chyba masz problem z transportem te wszystkie meszki sie sypia jak cholera

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tego nie wożę, mam jeszcze cztery inne, z czego trzy nadają się do transportu. Te bardziej delikatne mam na większe bitwy u mnie, tereny też mam odjechane i nie do transportu, ale jak mówię większa bitwa raz na jakiś czas i nie muszę wozić...

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106

Post autor: Fallan »

Może być treeman, chociaż ja wolę normalnego. Poza tym w temacie całkiem dużo zdjęć się pojawiło jak widzę. :roll:

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Nilgar pisze:Tego nie wożę, mam jeszcze cztery inne, z czego trzy nadają się do transportu. Te bardziej delikatne mam na większe bitwy u mnie, tereny też mam odjechane i nie do transportu, ale jak mówię większa bitwa raz na jakiś czas i nie muszę wozić...
Wrzuć ich foty :roll: proszę...
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Jakiś czas temu zapowiadałem że wrzucę jakieś fotki swojej armii oto kilka z nich, wrzucam to co mam sfotografowane, jeśli uda mi się kolejnym jednostka strzelić foty to też postaram się zapodać je

No to cory;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i oddziały specjalnej troski.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rare, ale tylko jeden na razie.

Obrazek

Hero;

ZZZZZZŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOO czyli straszny smok
Obrazek

Obrazek

magiczka

Obrazek

no i rozbiegany biegacz

Obrazek

Pani BSB


Obrazek

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Leśnik, piękna armia!
Jedyne co mnie razi to takie biedne podstawki, ale malowanie extra :D

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Niestety wiem ze jest to słaby element mojej armii, na pewno za jakiś czas pomaluje wszystkie podstawki na ten sam schemat ale nie wiem czy jakieś dodatkowe modelowanie wejdzie w grę choć bardzo bym chciał.

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Eee, fajne :D. Spoko się prezentują. Super core'y. Nie podoba mi się tylko drzewiec (ze styroduru?). No i wildzi trochę mało zmieniani w stosunku do zwykłych glade riderów. Ale byłbym szczęśliwy mając w swojej armii tyle skończonych figurek, a do tego pomalowanych na takim poziomie. Wieczorem postaram się coś swojego wrzucić jak zdjęcia zrobię i wstyd przełamię :wink:...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Bardzo fajne figsy. Uderzają we mnie podstawki i Treeman :D
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

A według mnie Treeman zajebisty!
Od razu widać że kolega jest z lasu.

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Co do Treemana to jest to fatalne zdjęcie które w ogóle nie oddaje jego dynamizmu i myślę fajnego wykonania, malowanie Treemana będzie w najbliższej przyszłości poprawione. Mam jeszcze drugiego ale on musi zostać ocenzurowany bo kumpel który dla mnie go robił zrobił mały żarcik i w okolicach krocza są żołędzie i dziwnie wyglądająca gałązka, jak tylko treeman dostanie trzcinową sukienkę to będzie sfotografowany i zaprezentowany.

espoo
Warzywo
Posty: 13

Post autor: espoo »

Pierwsze co to chciałbym wszystkich powitać. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Żeby długo nie owijać w bawełnę, oto moja armia. Przynajmniej ta "pomalowana" cześć. Wiele z tych modeli nie jest jeszcze dokończonych lub jest do poprawy(driady, wild riders), ale sami pewnie wiecie, że jak już coś jest jako tako pomalowane to już sie człowiekowi nie chce tego poprawiać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

W najbliższych dniach zrobię jeszcze zdjęcia mojemu magowi, ale najpierw muszę go odzyskać z konkursu malarskiego w Bardzie.

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Całkiem ładnie, aczkolwiek jak dla mnie są zbyt ponurzy. Osobiście wolę figurki (przynajmniej WE) w jaśniejszych, weselszych, bardziej bajkowych odcieniach. :wink:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

espoo: bardzo fajnie się armia prezentuje. Ewentualnie to chyba drzewiec robi wrażenie trochę niedopieszczonego :P. Kolorystyka fajna, ja tam ciemne kolory na elfach lubię. Może jeszcze NMM trochę mało płynnie, zwłaszcza na pierwszych tancerzach. Heh, mogę się mądrzyć, bo nigdy enememem nie maluję, a moich nieudolnych prób nikt na szczęście nie widział :wink:

Teraz jak obiecałem, moje ludki, zdecydowanie bardziej bajkowe w stylistyce. Zwłaszcza driady-brokuły :D. Jak patrzę na zdjęcia, to na żywo wygląda to lepiej (wiem, wiem, wszyscy tak mówią...). No, ale myślę że na stół są ok. Oceńcie sami, na początek forest spirity...
Treeman:
Obrazek
detal treemana, snotling robiący za spite'a...
Obrazek
pierwsza trójka driad, z championem:
Obrazek
kolejne driady, moje pierwsze figurki pomalowane w całości:
Obrazek
więcej driad:
Obrazek
i jeszcze trochę...
Obrazek

Gdybym driady robił teraz, toby wszystkie miały takie same krzaczki. Bo tak w 3 kolorach to dość pstrokate są. Przyznam szczerze, że armię maluję w tak żółwim tempie, że chyba przed emeryturą jej nie skończę (driady były robione prawie 2 lata temu, drzewiec w tegoroczne ferie zimowe, od tej pory nic elfowego nie skończyłem...:roll: w międzyczasie zrobiłem jeszcze paru jeźdźców...).

Awatar użytkownika
LoGo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Athel Loren w Warszawie

Post autor: LoGo »

Widzę że galeria ruszyła :)
Leśnik: Świetne figsy!! fajny pomysł na "świecące" driady. Jak dla mnie to trochę czarodziejka ma za ciemną skórę.

espoo: Fajnie się zapowiada!! Najlepsi są łucznicy ładne mają płaszcze.

macmet: Afro drzewka!! :D Fajny pomysł!!
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2007, o 19:14 przez LoGo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ