Galeria

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Nasielsk

Galeria

Post autor: Łukasz »

Wrzucajcie tu fotki swoich WE. Jak bede mial aparat tez wrzuce swoje.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2007, o 15:28 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

No dobra. Ale "wrzucajcie". Chyba, ze to stylizowane pod język truly leńych elfiąt <3
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

http://www.coolminiornot.com/130252 - ten był pierwszy z serii, stąd jeszcze nieco plastusiowy wygląd. Na dłuższą metę nie uważam żeby duchy lasu koniecznie musiały być antropomorficzne...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Pomysł fajny, zrobiony też jest nieźle, tylko nie bardzo wiem gdzie on ma kończyny ;)

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Nie no jesli to jest treeman to ja jestem swiety moze i ma jakies tam kozenie itp. ale ja nic na nim nie widze. A on ma glowe ?? :wink: Bede wdzieczny jak opiszesz dokladnie tego stworka :wink:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Nilgar pisze:http://www.coolminiornot.com/130252 - ten był pierwszy z serii, stąd jeszcze nieco plastusiowy wygląd. Na dłuższą metę nie uważam żeby duchy lasu koniecznie musiały być antropomorficzne...
Naprawdę fajny patent :D . To, że Treeman musi byc antropomorficzny to pomylka bardziej podoba mi sie taki poskrecany korzen, choc nazwa TreeMAN mówi sama za siebie, ale gratuluje pomysłu.
pzdr

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

Nie podoba mi się

Awatar użytkownika
Łukasz
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Łukasz »

No to mi przypomina kupe drewna. :cry: Mi to treena nie przypomina nawet głowy niema bo ja nie widze. :wink:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

gaara pisze:Nie no jesli to jest treeman to ja jestem swiety moze i ma jakies tam kozenie itp. ale ja nic na nim nie widze. A on ma glowe ?? :wink: Bede wdzieczny jak opiszesz dokladnie tego stworka :wink:
Hmm, głowę to on ma akurat trochę jak Hammerhead :wink: w zasadzie nie ma odrębnej, osadzonej na koprusie głowy, bo nie jest antropomorficzny. Co do określenia Tree-MAN to generalnie oczywiście odnosi się do ludzi ale w anglojęzycznej literaturze sf zdarza się określać w ten sposób istoty myślące zupełnie do czlowieka niepodobne. Dla mnie akurat Treeman bardziej kojarzy się z drzewem niż z czlowiekiem, bo to takie skrzyżowanie demona z drzewem.
Moje kolejne drzewce są jeszcze bardziej odjechane i zupełnie nie przypominają "ludzików", może jeden przypomina duże stare drzewo. Schemat działania mam prosty: idę do lasu i jak mnie uderzy w oczy jakiś poskręcany kawałek gałęzi czy korzenia, od którego bije "zło" to próbuję go wykorzystać. Spróbuję obfotografować pozostałe - przynajmniej na forum coś zaczęło się dziać :wink:

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Acha to ja juz wszystko zrozumiaklem przed chwila mi kumel wytlumaczyl :oops: no i wszystko ajsne jest to jest tak no to fajny jest

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Lunn pisze:Pomysł fajny, zrobiony też jest nieźle, tylko nie bardzo wiem gdzie on ma kończyny ;)
Dla mnie przywalić może wszystkim co wystaje ponad glebę, szczególnie tym nisko niesionym taranem, z którego wyrastają mu kolce :wink:
Przyznaję, że jest mało dynamiczny ale starałem się to poprawić w kolejnych modelach - dwa wyszły mi jak skrzyżowanie socrealistycznej rzeźby (o ile pamiętacie dziwolągi z poskręcanych rur zdobiące niegdyś klomby i urzędy) z masą pędzącego drewna :?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ludzie malej wiary i małej wyobrazni !!! Po prostu zle sie przyjrzeliscie temu treemanowi. Specjalnie dla Was dokonalem wiec drobnej korekty graficznej, ktory uwidoczniła przegapione przez Was antropomorficzne cechy treemana. :P

Nilgar, mam nadzieje, ze nie zywisz urazy. Joke. :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, o 12:19 przez bless, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

No ja właśnie też tę hmm... "Twarz" widziałem i się dziwiłem czemu się ludzie czepiają :D
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, o 13:51 przez Ypsilanti, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nie gniewam się. Jest w pyte 8)
a odpowiednie szczegóły rzeczywiście bezbłędnie znalazłeś :P

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Po dłuższej analizie dochodzę do wniosku, że jednak mimo wszystko Bless popełnił grzech zaniechania przy jednym z najistotniejszych elementów modelu!

http://www.imagewoof.com/view_image/9fc ... reemo2.JPG


Wszak czymże jest treeman bez swych różowych stringów?? :D
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, o 14:00 przez Ypsilanti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Hehehe... stringi tez sa dobre ! I jak ladnie pasuja. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

zajebiscie teraz wyglada :):):)

a propo armii... bless chyba zapomniales o czym? kiedys zakladales cos takiego jak blog armijny a teraz cicho sza... do roboty i zdjecia dawaj!
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Łukasz
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Łukasz »

Teraz jakoś wygląda ale nie za ładnie mi się nie po doba. :lol:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2007, o 06:20 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

bigpasiak pisze: a propo armii... bless chyba zapomniales o czym? kiedys zakladales cos takiego jak blog armijny a teraz cicho sza... do roboty i zdjecia dawaj!

Yyy.... nie mam weny... :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

To może bitewka z twoimi ulubionymi chłopakami do bicia Ci ją przywróci? ;)

ODPOWIEDZ