VIII edycja

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Re: VIII edycja

Post autor: Jacobs »

Przeba sie powoli nastawiać, że WE nie wyjdą na 8 tylko już na 9 edycji :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Azgaroth pisze:
kensai pisze:Witam

śledzi ktoś może VIII edycję WE ? Jakieś newsy ?
Póki co żadnych...Wg coraz liczniejszych plotek w plan wydawniczy GW po krasnalach będzie wydana Bretonnia. O WE jak narazie cisza.
Hmm to ja słyszałem o WE po krasnalach na tzw. "Późną wiosnę 2014"
Więc albo wyjdą faktycznie wtedy albo "wciśnie" się między nas jeszcze bretka i nasz wyjdzie na lato 2014... perspektywa masakryczna....kolejny rok dostawania wpierdol od nowych zabawek :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Luc pisze:
Azgaroth pisze:
kensai pisze:Witam

śledzi ktoś może VIII edycję WE ? Jakieś newsy ?
Póki co żadnych...Wg coraz liczniejszych plotek w plan wydawniczy GW po krasnalach będzie wydana Bretonnia. O WE jak narazie cisza.
Hmm to ja słyszałem o WE po krasnalach na tzw. "Późną wiosnę 2014"
Więc albo wyjdą faktycznie wtedy albo "wciśnie" się między nas jeszcze bretka i nasz wyjdzie na lato 2014... perspektywa masakryczna....kolejny rok dostawania wpierdol od nowych zabawek :mrgreen:
A ja, że na wiosnę 2012, a potem 2013, jesień...2014...15. Niekończąca się opowieść :)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

coś jak z końcem świata :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Nie no, po Krasiach i Bretonii to już chyba muszą nam wydać w końcu tego AB :D
Bo chyba nie zaczną wydawać coraz nowszych booków kiedy my gnijemy na 6 edycji :O
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

kensai
Plewa
Posty: 8

Post autor: kensai »

Standardowe pytanie z mojej strony :P

Wiadomo coś , jakieś newsy kiedyyy ? warto czekać czy kupować 7 ?:>

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Myślę, że Batalion możesz śmiało kupować. GG, GR i Driady raczej się nie zmienią. A nawet jeśli to i tak modele są ładne.
Co do reszty to jeśli jesteś cierpliwy to poczekaj do kwietnia/maja ;)

Nowych plot nie słyszałem. Jedynie, że 9ed nie będzie w 2014 roku. Ale nie to Cię raczej interesuje :D

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

No ostatnie plotki o WE to tyle że mają wyjść w Kwietniu/maju właśnie
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

via Larry Vela on Bols
40k Release Order
Here's the latest word we've heard on the next 12 months, in order of release:
Fantasy Release Order
Don't forget to have these Warhammer Fantasy titles interspersed in there throughout the year as well:
Dwarfs (Q1)
Wood Elves (Q2)
Brettonia (Q3-4)
Warhammer 9th Edition (coming in Summer) is the big maybe in 2014. We have contradictory chatter out there, but more of it is still saying yes.

kensai
Plewa
Posty: 8

Post autor: kensai »

ekhm ekhm terminj kwiecien maj nadal aktualny bo juz czekam ponad rok na te figurki ;/

Orientuje sie ktos

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

kensai pisze:ekhm ekhm terminj kwiecien maj nadal aktualny bo juz czekam ponad rok na te figurki ;/

Orientuje sie ktos
Wszystkie dotychczasowe plotki potwierdzają maj, a więc pierwsze preordery powinny ruszyć pod koniec przyszłego miesiąca. Póki co, nic więcej "konkretnego" nie wiadomo...

kensai
Plewa
Posty: 8

Post autor: kensai »

Witam ponownie

Jako że nie śledzę bardzo świata warhammera a chciałbym nabyć figurki WE bardziej hobbystycznie na półce a może jak się wciąne coś pograć z kolegami.

Na jakiem etapie jest wychodzenie nowej edycji 8 ? Dużo figurek wyszło nowych ? jest już nowy AB ?

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Jakiś miesiąc temu wyszedł nowy AB na 8 ed oraz nowe modele Treemana, Wildów i Eternal Guards
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Nie zapominajmy o nowych jednostkach: Wildwood Rangers (mega fajne figsy piechoty) i Sisters of the Thorn.

ODPOWIEDZ