Staroedycyjne driady a treekiny

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Re: Staroedycyjne driady a treekiny

Post autor: LoudLord »

Piotras pisze:Raczej kolego piszesz do Pani. [...]
jesteś moim bogiem ;) :/
Trochę konsekwencji :D - raczej boginią chyba 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ano w sumie racja, zapędziłem się troszkę :D
Chociaż, czy Bóg to określona płeć? Nie no, bez kitu, za późno na takie rozważania!

Pozdro :mrgreen:

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Obrazek

driada_lesna
Plewa
Posty: 5

Post autor: driada_lesna »

no niestety, koles ktory mi to robil pracuje w studio tatoo, uzywal profesjonalnego sprzetu i tuszu, ale jak widac praktyki brak. Za swoja bezmyslnosc teraz drogo zaplace za poprawki. Mozliwe ze wyblakl bo byl zle wprowadzony tusz pod skore ale slonce tez moglo swoje zrobic.

CHUCK NORRIS, JESTES MOIM BOGIEM ZA TEN SKAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po tak dlugim czasie szukania w koncu ktos mogl mi pomoc!!!!! dzieki wielkie, bozia ci to w dzieciach wynagrodzi :-D


Ludzie!! teraz jak widze ten oryginal to stwierdzam ze dalabym wszystko, zeby moc cofnac czas i zrobic to tatoo w profesjonalnym studio, zaplacic 400 E ale wyjsc zadowolona a nie zalowac do konca zycia takiego gowna.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

No tak, porównując ten art do twojego tatoo to cóz... Ale trza przyznać, pomysł na dziarę przedni! :D

driada_lesna
Plewa
Posty: 5

Post autor: driada_lesna »

Piotras pisze:No tak, porównując ten art do twojego tatoo to cóz... Ale trza przyznać, pomysł na dziarę przedni! :D
no coz, jakos to przezyje, a dziara pasuje do mnie jak ulal :twisted: :-D zeby tylko jeszcze byla dobrze zrobiona ^^

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Aż boję się spytać, dlaczego pasuje jak ulał?
Taka... Ostra dusza? :mrgreen:

Pochwal się jak będziesz miała zrobioną / poprawioną, ok? :)

driada_lesna
Plewa
Posty: 5

Post autor: driada_lesna »

Jesli przez obowiazki nie zapomne o tym forum na pewno sie pochwale. Tzn nie bedzie to tak predko bo w tym momencie go poprawic nie moge z konkretnych powodow. Mam nadzieje ze w przyszlym roku sie uda.

Piotras mozna tak powiedziec, charakter mam dosc twardy i kompletnie nie widze siebie w jakis kwiatuszkach czy sercach przebitych strzala :-D nawet ciuchow w takim stylu nie nosze

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ha. I dobrze, grunt to oryginalność :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Wybaczcie mi nekromancję ale pomyślałem że będzie to najlepszy temat żeby zadać to pytanie... mianowicie...
od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem sześciu blisterków z metalowymi driadami rocznik 2002. Zastanwiam się ile wzorów tych modeli zostało wydanych w tamtym czasie. Ja doliczyłem się w moich blisterkach pięciu różnych.
Jest tego więcej bo mam wrażenie, że widziałem już wcześniej kilka innych tylko nie wiem czy to nie były konwersje.

Pewnie kupię jeszcze 6 takich metalowych driad i chciałbym wiedzieć polować na inne wzory czy nie ma takiej opcji.

Planuję też konwersje driad z tych teraźniejszych plastikowych driad + demonetek slanesza albo sikerek slanesza.

Awatar użytkownika
Lindal
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Lindal »

Mądre księgi mówią że jest ich aż 8 :)

Obrazek



Sam byłem zdziwiony taką ilością wzorów w starej edycji.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Okazuje się że mam nr 2,3,4,5,6
Lece szukać reszty ;)

Awatar użytkownika
Lindal
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Lindal »

Mi jakoś szóstki brakuje i od dłuższego czasu nie mogę nigdzie dorwać :P

Swoją drogą polecam Driady z Tale of War na konwersje zamiast demonetek.
Modele są wielkości driad plastikowych, może trochę pozy mają statyczne ale można to obejść.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

okropnie paskudne jak na mój gust... odpadają :(

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Driady z Tales of War są przepiękne moim skromnym zdaniem ;) Choć jak je zamówiłem to myślałem że nadlewki to jakieś żarty
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Wujek Wojtek
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Wujek Wojtek »

Lindal pisze:Mądre księgi mówią że jest ich aż 8 :)

Obrazek



Sam byłem zdziwiony taką ilością wzorów w starej edycji.

Hehe, mam je wszystkie. a na treekiny polecam, za przedmówcą z drugiej chyba strony, staroedycyjne treemany. Taki oddział wygląda cudnie, a płacimy max 50zl za sztukę (głównie kupowałem po 40 dychy). Jakby nie patrzeć staroedycyjne figsy dużo ładniejsze, a armia full metal (pomijam koniki i podstawki) to też wypas.

ODPOWIEDZ