Którego roku ukazały się wood elfy w 5 edycji?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Którego roku ukazały się wood elfy w 5 edycji?

Post autor: turalyon »

Witam. Mógłby ktoś sprawdzić w 5 edycyjnej księdze kiedy została wydana? A tym samym kiedy w 5 edycji pojawiły sie wood elfy?

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

z tego co czytalem na lexicanum to book do WE pojawil sie za czasow 4 edycji (4 i 5 byly ze soba chyba tak kompatybilne jak 6 z 7) i byl ostatnim bookiem z 4 edycji. wyszedl w 1996 a w tym samym roku pare miesiecy pozniej wyszla 5 edycja

Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Deliberitus886 »

Z tego co pamiętam nowy AB do drewniaków został wydany z 4/5 lat temu na przełomie edycji 6 oraz 7 , być może już po wejściu 7 edycji jakoś tak w każdym razie dawno .
Wcześniejszy Ab był odkąd gram a gram od 1998r a przerwami . Ale z tego co wiem to chyba był wydany wraz z pierwszymi plastikami do WE także , musisz szukać w z przeszłości Internetu .
Ale wydaje mi się że było to dużo wcześniej niż 1996 r może rok wcześniej może nie .
Nawiasem mówiąc gracze myśleli że GW zbanowało WE bo przez chyba blisko rok figurek w sklepach nie było .
Widzę Wszystko

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

kolejność byla taka

1992 - 4 edycja
1996 - book do wood elfow
1996 - 5 edycja
2000 - 6 edycja
2005 - book do wood elfow
2006 - 7 edycja

przez 5 lat 6 edycji jechalismy najpierw na ravening hordes a potem na podreczniku pdf

W poprzednich edycjach tez oczywiscy byly wood elfy ale nie wiem najakich zasadach

ODPOWIEDZ