Co wystawić?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

BSB mile widziany. U mnie biega z Hailem, ale generalnie wywołuje to alergię u wielu WElfów. Inne warianty wyposażenia koledzy dopowiedzą.

a nie uściślili gdzieś tego że bsb nie może mieć ługu czyli HoDa?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jasiuuu pisze:
BSB mile widziany. U mnie biega z Hailem, ale generalnie wywołuje to alergię u wielu WElfów. Inne warianty wyposażenia koledzy dopowiedzą.

a nie uściślili gdzieś tego że bsb nie może mieć ługu czyli HoDa?
Jak organizator dopuszcza to może. Uściślenia pozostawiają to w jego gestii.

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Scimitar pisze: pozdro i miłego jechania DElfików.
Hehe, masochista.

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Właśnie nie rozumiem jaki problem dla WE może stanowić mroczniaki, naprawdę trzeba coś splewić a przeciwnik musi cisnąć żeby wygrał z nami; skaveny to jest problem, dobrze zagrane lizaki to problem wymaksowane magicznie armie to problem ale z resztą jest całkiem całkiem… :) :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Leśnik pisze:Właśnie nie rozumiem jaki problem dla WE może stanowić mroczniaki, naprawdę trzeba coś splewić a przeciwnik musi cisnąć żeby wygrał z nami; skaveny to jest problem, dobrze zagrane lizaki to problem wymaksowane magicznie armie to problem ale z resztą jest całkiem całkiem… :) :wink:
Nie do końca się zgodzę, ale napewno DE to nie problem. Największy problem to dzieci z Bretonnią ;)

BTW - znajoma twarz na avatarze ;) Kto konkretnie, bo mam 3 typy, ale po takim rozmiarze fotki trudno poznać.

ODPOWIEDZ