NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Re: NoWE.

Post autor: Me_gusta »

to ta sama plota tylko wrzucona na inna strone ;)
a co do unstable magical attacks, to tam po prostu brakuje przecinka. Powinno być: Unstable, magical attacks. Tak przynajmniej wszyscy to interpretują. Mam tylko nadzieję, że ten unstable będzie jak u demonów, a nie jak u zombie :P jeśli w ogóle będzie.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Driades : forms of combat .
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to może być coś na styl, że na potrzeby CC dryady posiadają szeregi i premie z tym związane.
Ciekawa zasada by była :D
Safety Eternal Guard / Forest Banshees
Wychodziłby, że dostaniemy leśne duchy ? Zrobione z tego samego boxa co Eternal Guardzi ? :shock: :shock:
"Shut up and take my money!" :mrgreen:
~Have at it everybody. We have been told to expect a "robust Dark-Elves sized" release for the Wood Elves. GW may be really trying to give the less popular races a reboot this time.
Miejmy nadzieję, że nie wpadną na głupi pomysł wydania booka do Wampirów, Demonów czy innego cholerstwa po drodze ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Naviedzony pisze:Tu powinien być przecinek. "Unstable, magical attacks".
Tak właśnie czułem. Faktycznie, jeśli będą nam się driady sypały to będą albo jednostrzałowym oddziałem, albo będzie trzeba grać wiaderkiem driad już. Zobaczymy co przyniesie maj ^^
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

Luc pisze:
Driades : forms of combat .
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to może być coś na styl, że na potrzeby CC dryady posiadają szeregi i premie z tym związane.
Ciekawa zasada by była :D
Raczej to co było w poprzedniej edycji, czyli różne aspecty - wybierasz na początku każdej fazy walki jakiś aspect a on daje konkretne bonusy, coś jak style walki u wardancerów.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Guter pisze:
Luc pisze:
Driades : forms of combat .
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to może być coś na styl, że na potrzeby CC dryady posiadają szeregi i premie z tym związane.
Ciekawa zasada by była :D
Raczej to co było w poprzedniej edycji, czyli różne aspecty - wybierasz na początku każdej fazy walki jakiś aspect a on daje konkretne bonusy, coś jak style walki u wardancerów.
A moim zdaniem to wcale nie jest takie pewne. Przypominam, że jesteśmy w 8ed. a ta dąży do uproszczenia zasad. Więc sądzę że jednak dostaniemy zwykłe szeregi w walce. Co było by spoko, bo można by było robić większe kloce driad do walki :D Nie do ruszenia ze strzelania, a i w CR nie głupie ^^
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Najnowsza plota :)
via Tim from the Faeit 212 inbox
Release Plan for 2014
January - Dwarfs
February - Imperial Guard I
March - Imperial Guard II
April - Wood Elves & new GW Page/Shop
May - Orks (40k)
June - Bretons
July - WHFB 9th Edition Rulebooks & Starter Set
August - Space Wolves
September - Orcs & Goblins I
October - Orcs & Goblins II

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Azgaroth pisze:Najnowsza plota :)
via Tim from the Faeit 212 inbox
Release Plan for 2014
January - Dwarfs
February - Imperial Guard I
March - Imperial Guard II
April - Wood Elves & new GW Page/Shop
May - Orks (40k)
June - Bretons
July - WHFB 9th Edition Rulebooks & Starter Set
August - Space Wolves
September - Orcs & Goblins I
October - Orcs & Goblins II
Brzmi rewelacyjnie :)
Mam nadzieję, że jak już wyjdzie nasz podręcznik a chwilę później ta 9 edycja to ten podręcznik będzie grywalny na tą nową edycję :P
Bo głupio by było wkurwiać się kolejne 5-8 lat :P
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Plota mi się nie podoba. Wyjdzie na to samo co w przypadku WE na przełomie 6 i 7 edycji. Ten sam problem mają bestie wydane jako ostatnie na przełomie 7 i 8 edycje. GW nie posiada spójnej koncepcji w pisaniu AB - jak taki AB będzie kompatybilny do nowego RB oraz kolejnych AB to jak loteria.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Z maja przeskoczyliśmy na kwiecień :D Myślę ze tym razem panowie z GW nie dadzą plamy i nasz book będzie grywalny w kolejnej edycji, a nawet w następnej bo pewnie tyle przyjdzie nam czekać :P a jak nie to są jeszcze erraty.

Poza tym nadal mam cichą nadzieję że dostaniemy release'a porównywalnego do DE! :twisted:

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kal_Torak pisze:Plota mi się nie podoba. Wyjdzie na to samo co w przypadku WE na przełomie 6 i 7 edycji. Ten sam problem mają bestie wydane jako ostatnie na przełomie 7 i 8 edycje. GW nie posiada spójnej koncepcji w pisaniu AB - jak taki AB będzie kompatybilny do nowego RB oraz kolejnych AB to jak loteria.
Ale zawsze to będzie różnia 1 edycji a nie 2 czy ...zgroza 3!! :twisted:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Luc pisze:
Kal_Torak pisze:Plota mi się nie podoba. Wyjdzie na to samo co w przypadku WE na przełomie 6 i 7 edycji. Ten sam problem mają bestie wydane jako ostatnie na przełomie 7 i 8 edycje. GW nie posiada spójnej koncepcji w pisaniu AB - jak taki AB będzie kompatybilny do nowego RB oraz kolejnych AB to jak loteria.
Ale zawsze to będzie różnia 1 edycji a nie 2 czy ...zgroza 3!! :twisted:
Najlepsza pora na nowe AB to środek edycji, zaś najgorszy możliwy etap to ostatni book przed wydaniem nowej edycji - takie AB czekają najdłużej na reedycje i mają 2-3 edycje w plecy do reszty no i najbardziej zacofane zasady (dokładnie jak WE i Bestie). Stąd lepiej poczekać dłużej niż się potem męczyć przez długie lata.
Me_gusta pisze:Z maja przeskoczyliśmy na kwiecień :D Myślę ze tym razem panowie z GW nie dadzą plamy i nasz book będzie grywalny w kolejnej edycji, a nawet w następnej bo pewnie tyle przyjdzie nam czekać :P a jak nie to są jeszcze erraty.

Poza tym nadal mam cichą nadzieję że dostaniemy release'a porównywalnego do DE! :twisted:
Release'a czy errata?! Z jakiej planety do nas przyleciałeś? ;P
Równie dobrze możesz wierzyć, że GW zaprowadzi pokój na całym świecie i pozbędzie się problemu głodu, a w Polsce zamiast socjalizmu wprowadzi liberalizm... ;P

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Release'a chcę teraz, a jak przyjdą nowe zasady to będę liczył na erraty, bo na następny Army book (nie ten który ma wejść teraz) bedzie trzeba znowu czekać wiele lat.

Swoja drogą czy źródło tej ploty jest wiarygodne? Jak na razie najlepszym okazywało się 40k Radio.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Jeśli piszesz na poważnie to release już nigdy nie będzie - GW po pomyłce z DE zapowiedziało, że nigdy już czegoś takiego nie zrobi.

To prawda - na kolejny book trzeba będzie czekać znowu bardzo długo, ale errat nie będzie tak samo jak nie ma ich teraz.

Ne errate/release możesz liczyć tylko w dwóch przypadkach:
1. Od środowiska (np. obecny draft ETC, jakiś ciekawy compscore, fanowski draft army listu etc.)
2. Od siebie (houserules)

Na GW nie ma co liczyć dopóki nie zaczną wydawać wszystkich army listów na starcie nowej edycji (pełne AB z fluffem mogą sobie wydawać co kilka miechów, grunt aby wszystkie army listy były już wcześniej zapodane). Jeśli to zrobią to nikt nie będzie musiał czekać 5-10 lat na nowy AB, grając przez ten czas na AB sprzed 2-3 edycji.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kal_Torak pisze:Jeśli piszesz na poważnie to release już nigdy nie będzie - GW po pomyłce z DE zapowiedziało, że nigdy już czegoś takiego nie zrobi.
Ja nietutejszy - wtf ?
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Aj przepraszam, zaszła pomyłka. Tak to jest jak się pisze po pijaku. Z tymi DE to nawiązałem do poprawki DE w 6 edycji. Pewnie się sugerowałem możliwą erratą na jaką miał nadzieję Me_gusta jeśli GW nie wyjdzie nowy AB - stąd te nawiązanie to ostatniej erraty AB jaką popełnił GW i której do dziś się "wstydzi" ;P

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Azgaroth pisze:Najnowsza plota :)
via Tim from the Faeit 212 inbox
Release Plan for 2014
January - Dwarfs
February - Imperial Guard I
March - Imperial Guard II
April - Wood Elves & new GW Page/Shop
May - Orks (40k)
June - Bretons
July - WHFB 9th Edition Rulebooks & Starter Set
August - Space Wolves
September - Orcs & Goblins I
October - Orcs & Goblins II
Potwierdzoni przesuniecie premiery Tyranidów ze stycznia na grudzień, co by uwiarygadniało powyższy terminarz.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Harry z Warseera potwierdził, że w terminarzu wydawniczym GW są na pewno Bretonnia i Wood Elves, więc teraz pozostaje nam tylko czekać w którym miesiącu i co pierwsze wyjdzie - Bretonnia czy WE (w sumie dla mnie większego znaczenia nie ma bo zbieram obie armie :))

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

a co z krasnalami?? Tyle sie o nich mówiło, nawet 40k radio ich zappowiadało i teraz nie będzie? Zeby się w koncu nie okazało że ich WE nie będzie...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Krasie są już właściwie potwierdzone, pierwsze w kolejce #-o (najpewniej luty)
Natomiast z WE i brety nie ma jeszcze żadnych konkretnych przecieków, więc nie wiadomo, kiedy będzie to dokładnie i w jakiej kolejności (ale najpewniej będą to też najbliższe miesiące)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

A jeszcze niedawno chodzily sluchy ze Bretka bedzie polaczona z WE jako jedna armia :D
Ja sie bardzo ciesze ze nowe booki w koncu beda. Sa to dwie niesamowicie klimatyczne armie wiec duzym bledem bylo by odstawienie ich w odstawke. W sumie ciagle sie zastanawiam czemu GW przypomnialo sobie o nich dopiero teraz...
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Zablokowany