NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Banzaj
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Re: NoWE.

Post autor: Banzaj »

Dupy nie urywa. Poczekamy na podręcznik ale i tak chyba nie urwie.
6+ save...ehhhh...
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2014, o 23:35 przez Banzaj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Shino pisze:
Jasif pisze:Straszna bieda z tym 6+ wardem... Może czary będą to boostować jak u HE? albo w lasach będzie +1? Albo śladem VC coś innego (Treeman?) będzie podwyższał regenkę w jakimś obszarze?
jesli sc drzewo nie ma athel loren lore to pewnie wogole go w booku nie bedzie.
Prawda :|
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

http://imgur.com/a/Vvpga#Frx3MqC

Na jednym ze zdjęć - SHADOWDANCE

Na zdjęciu widać Wardancera Lorda i po lewej łuki a po prawej ? Nowi tancerze ? Stoją jako unit nie jako skirmish - dobrze widzę ? :mrgreen: :mrgreen:
Przed nimi natomiast Eternale - każdy z tych unitów jest inny więc domyślam się, że to mogą być tancerze jako zwarty unit :D
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Czyli że można zrobić treemena bez miecza... :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

A buddy of mine in Germany just sent me an email saying that the new book has an item called "The Banner of the Elder Forest Dragon" that gives a 2+ ward against non-magical attacks. I'm guessing that he is pulling my leg, but after the High Elf book, now I'm wondering.

Ready
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Ready »

Jasif pisze:No zobaczymy. Coś mi zbyt biednie to wygląda na razie. Za mało nowości :)
Kasa się musi zgadzać, więc na pewno wydadzą coś zdrowo giętego :mrgreen:
No ja mam nadzieje że kierowali się dokładnie tym tworząc nam nowe zasady może to trochę samolubne ale po tylu latach gry na starym podręczniku należą nam się gięte zasady. Ale oczywiscie zrzędzimy tyle samo albo i więcej jak inne armie, że co za gówno, że nic nie dali, jak grać, jak żyć, czemu tak drogo, żeby potem niepocieli za bardzo ;p
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014, o 06:36 przez Ready, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Jakies duże podstawki mają te treemany, 80x80?

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Ready pisze:
Jasif pisze:No zobaczymy. Coś mi zbyt biednie to wygląda na razie. Za mało nowości :)
Kasa się musi zgadzać, więc na pewno wydadzą coś zdrowo giętego :mrgreen:
No ja mam nadzieje że kierowali się tym tworząc nam nowe zasady może to trochę samolubne ale po tylu latach gry na starym podręczniku należą nam się gięte zasady.
Należą się nam jak niższe podatki, praworządność, uczciwa satysfakcjonująca praca, 2 tygodnie wakacji i wczasy pod gruszą, bezkolejkowa opieka zdrowotna, brak opłat za autostrady, piękna żona i zdrowe dzieci, "mądrzy" urzędnicy, uczciwa klasa polityczna, i wiele innych, ale...
Ale oczywiscie zrzędzimy tyle samo albo i więcej jak inne armie, że co za gówno, że nic nie dali, jak grać, jak żyć, żeby potem niepocieli za bardzo ;p
... witaj w lesie.
Shenq pisze:Jakies duże podstawki mają te treemany, 80x80?
200x100
xYz

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

czyzby durthu mial miecz wykuty z brzozy? ;)

macie hymn swojej armii:
http://www.youtube.com/watch?v=Y3nyQAQhg28
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Jasif pisze:Tylko kto kupuje model za 175 zł żeby go od razu pokroić :mrgreen:
Zdarzało się :mrgreen: ](*,)
IMO, brokuł syty, tylko mu nieco gałęzi nad baniakiem dokleić i będzie git 8)
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Póki co to trochę bieda.

Fajnie, ze ten ward stały no ale na 6+ dupy nie urywa
Treeman jakiś taki nie w moim stylu. Trochę zbyt w stylu driad. No po prostu jest IMHO za chudy jak na te 6t 6s :D

Ale z tego co widziałem to łucznicy nowi się zapowiadają syto. Jeśli faktycznie wyjdą jacyś gema to pewnie ze 20 sobie kupię dla zróżnicowania :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Jacobs pisze:Ale z tego co widziałem to łucznicy nowi się zapowiadają syto
gdzie widziałeś nowych łuczników??

Co do tego nowego sc z ptaszkiem to naprawde świetny! Mam nadzieję ze bedzie jakiś zwykły odopowiednik tego bohatera (coś w stylu slayera u krasi lub assasyna) bo chciałbym pograć tym modelem

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Czyli co z tego co wiemy to narazie tylko (czytając komentarze na forach)

Forest Spirit- 6++/ITP
ASF

Tyle wiemy tak ?

Narazie mam mieszane odczucia - wciąż czekam na fajerwerki :P
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014, o 09:50 przez Luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

monk
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Zbijów

Post autor: monk »

Obrazek

Na BOLS`ie potwierdzili jelenia kawe

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Luc pisze:Narazie mam mieszane odczucia - wciąż czekam na fajerwerki
Ja mam bardzo mieszane odczucia... Z 5+ WS drzewo miało całkiem realne szanse na zatrzymanie kuli armatniej,
teraz z 6++ to juz w ogole zza kamienia nie wyjdzie.
Mam nadzieję, że zrekompensują to innymi turbo zasadami, bo driady z 6++ też bedą padać aż miło :/

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

6++ sprawia, że chyba połowa modeli idzie na półkę,

ASF, AP na spearach, walka z dodatkowych szeregów i pewnie parę bajerów o których nie wiemy sprawi, że z półki możemy wyciągać np. Eternali czy Tancerzy ;)

Szykuje się przemodelowanie armii...sprytna zagrywka GW aby napędzić sprzedaż modeli.



PS. Zmień wielkość tego zdjęcia :P
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Ward 6+ przy obnizonym koszcie modeli i to pewnie znacznym, nie jest w sumie taka złą zmianą. Dojdzie turbo zasada zwiazana z lasem i juz elfy nie beda łatwym paringiem.
Nie wiem czy zauwazyliscie ze ten ward nie dziala jesli zasada jest na wierzchowcu, chyba ze wildzi z bazy to mieli
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

http://i.imgur.com/4HfeYZI.jpg


Czy zauważyliście, że w tle widać kawalerię na ......... ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na pierwszym planie to są chyba nowi łucznicy albo eternale (obstawiam łuczników)...ale w tle to zdecydowanie kawaleria.
Podstawki kawaleryjskie więc o MC nie ma mowy.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Na jednym z tych dostepnych zdjec gdzie sa ci nowi lucznicy/inny klockowy unit, wydaje mi sie, ze ta kawaleria w tle to wlasnie jelenie na zwyklych kawaleryjskich podstawkach, sprawdzcie czy sie nie mysle przypadkiem.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

monk
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Zbijów

Post autor: monk »

One of the new kits is special because it can be used for several different units. You can build either three hawk riders, which are one hawk and two surfers now, or three giant owl-like monsters called stonefeathers and six waywatchers. On top of that you can build a hero on hawk or on foot.

The second kit is a war dancer combokit. The second unit wears varying animal masks and shields made of pelt on wooden frames. They have animal claws as weapons.

The last kit is tree ancient and meadow hag. The former is a giant-sized tree man with a huge beard made of bark. The latter has a crown of leaves and she has a skirt of roots instead of legs. Her hands grow into a web of thorns.

Zablokowany