NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: NoWE.

Post autor: Dydu »

Luc pisze:...
A fluffowo ? Ludzie...naprawdę, przecież to są Elfy :D - to co magii nie mają znać ? Elf to elf, dobry albo zły...ewentualnie neutralny, naszym bliżej do neutralnych więc pewnie dlatego znają i jedną i drugą domenę.
[-X chyba do złych.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Dydu pisze:
Luc pisze:...
A fluffowo ? Ludzie...naprawdę, przecież to są Elfy :D - to co magii nie mają znać ? Elf to elf, dobry albo zły...ewentualnie neutralny, naszym bliżej do neutralnych więc pewnie dlatego znają i jedną i drugą domenę.
[-X chyba do złych.
Tak miało być do złych - przejęzyczenie ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

gdzie są ci wszyscy obrońcy fluffu co im nic poza lifem i beastem nie podobało się...

teraz będziecie obrońcami fluffu z dark magic...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Ready
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Ready »

Laik pisze:gdzie są ci wszyscy obrońcy fluffu co im nic poza lifem i beastem nie podobało się...

teraz będziecie obrońcami fluffu z dark magic...
dark magic HAŃBA !

edit: a na poważnie, mam mieszane uczucia ale jesli to prawda to będzie się grać ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ready pisze:
Laik pisze:gdzie są ci wszyscy obrońcy fluffu co im nic poza lifem i beastem nie podobało się...

teraz będziecie obrońcami fluffu z dark magic...
dark magic HAŃBA !

edit: a na poważnie, mam mieszane uczucia ale jesli to prawda to będzie się grać ;)
Przecież leśne elfy to tak jakby chaos - mordują , wyrzynają itp. tyle że nie palą :mrgreen: :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Przynajmniej mój treeman z drewna jest podobny do tego ze zdjęcia :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Człowiek wraca z pracy a tu taki news. No przyznam, że tego bym w życiu nie wymyślił. W sumie ciekawie, ale trochę nieuzasadnione że WE stają się najlepszymi magami wśród elfów. Spodziewam się lore atribute w stylu obecnego tree singing, ale jak to się będzie miało do dark i high magic? No i już pomijam wątek fluffowy. O ile high magic to w sumie powinny mieć wszystkie elfy, bo wszyscy ich czarodzieje się z niej wywodzą, to już dark magic powstał po tym jak Asrai zostali na kontynencie, więc WE nie miały z nim kontaktu.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Pewnie wytłumaczą to w tę mańkę, że jak Nagash mógł torturować DE, coby się mrocznej magii nauczyć, to przecież WE mogły się z pobratymcami dogadać :wink:
Let the River of Blood flow...

Ready
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Ready »

Mysle że to będzie wytłumaczone jako rozkrok po miedzy HE a DE i to od gracza zależy czy jego WE będą bardziej mroczne czy bardziej hajelfickie ;)

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Niepotrzebnie ktoś zamieszał tym włoskim fanowskim AB.

Ja mam złe przeczucia. Ostatnio jak zaczynałem zbierać armię kupiłem 2 pudełka Dark Elf Warriorów (32 ludziki - 3 oddziały kuszników), a kilka dni później AB Dark Elfów z 6 edycji, który dopiero co miał premierę. Nie potrafiłem wtedy ocenić potencjału mojej armii, ale nie zapomnę miny kumpla gdy spojrzał na te plewne zasady :) Teraz mam dokładnie 32 łuczników leśnych elfów. Przypadek?

Ale nie martwię się. Mi nie przeszkadzają plewne zasady. Większa satysfakcja z wyganej, mniejszy kac po przegranej bo zawsze można zwalić na przesłabe zasady. A jak ma się giętego booka to potem jest straszna poruta przegrać na czymś takim :)
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Ja się tylko modlę, żeby Treekiny były grywalne, reszta jak chcą ;)
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Rasti też się o to modli :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

I tak się okaze że grywalne będą te banshee nowe i coś jeszcze, coby nowe zakupy robić :lol2:
i się nagle 60 driad na półeczkę odstawi a z gladów których też każdy ma po 60-80 wystawi się 1-2 dyszki a do tego faścik których dosyć mało a robią sie syte o ile potanieją. S4 na bliskim bez kar? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Jasif pisze:Rasti też się o to modli :D
Z tego właśnie powodu :lol2: Ale myślę, że tak, bo obecnie nie miały za bardzo wzięcia :wink:
Let the River of Blood flow...

Ready
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Ready »

Może koncepcja armii w nowym booku się zmieni ale puki co to ja będę patrzył na: 1) bonusy do łuków/zasady, 2) przedmioty, 3) zasadny do treekinów bym mógł je w końcu bez poczucia wstydu wystawić na stół.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Rasti to tylko mi płacze, że nikt mu tego nie kupuje :mrgreen:

Kurde dziwna sprawa z tymi wszystkimi plotkami chociaż jak tak patrzę, to zasady nie urywają dupy IMHO.
Najbardziej ciekawy jestem tylko tego, czy i jak bardzo potanieją nam jednostki bo od tego mogli by zacząć :D

A co do magii to tak w sumie szkoda. Mogli sie wysilić, i napisać jakieś 2 odmiany magii Ather Loren a nie tak po prostu poszli na łatwiznę :? Nie wiem jaką moc mają teraz domeny DE i HE, ale dziwnie że oni dostali swoją magie a my nie :P

Jeśli wszystkie łuki będą miały 4s na krótkim zasiegu, to nagle GR będą zabójczym fastem, co by było super, bo smutno mi zawsze jak moze 120 pkt lata po stole jako odganiaczka która jest droga i jeszcze niczego nie potrafi ustrzelić ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Wicher
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Wicher »

Jeśli chodzi o ceny to u nas w Łodzi już są podane: (85% ceny ze strony GW)
WARHAMMER: WOOD ELVES (ENGLISH) - 118 zł
WH BATTLE MAGIC: WOOD ELVES (ENGLISH) - 21 zł (limited)
WOOD ELVES TREEMAN ANCIENT - 156,45 zł
ARALOTH - 57,50 zł

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Śmiesznie będzie jak WE będą mogły jeszcze wybierać przedmioty od DE i HE :D

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Ciekawe jakie itemy dostaniemy a jakich się pozbędziemy, np:
hoda, stone of rebirth, amarantine broch, stone of crystal mere, blade of loec, bow of loren, arcane bodkins, wand of wych elm, rhymers harp, i jeszczę parę
Duszki:
netlingi, dodatkowa kostka dispela +jeszcze to do strzelania i snajpowania
"kindredy":
Alter, Wild, Wardancer

Trochę tych unikatowych zasad czy itemów mieliśmy, na których składaliśmy herosów a teraz z pewnością sporo z tych itemów pójdzie w zapomnienie :(

Mam nadzieję, że aż tak mocno nam tego nie "odchudzą" :P
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

lejenie!!!

Zablokowany