NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Re: NoWE.

Post autor: Piotras »

Mi to wygląda na 100x50... Tylko 100tką do przodu :O :shock:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Piotras pisze:Mi to wygląda na 100x50... Tylko 100tką do przodu :O :shock:
Jeśli to będzie 100x50 a patrząc na model ledwo się na tym mieszczący to wychodzi, że nowy treeman będzie sporo większy od starego.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Na bank to nie jest 50x50. Niedlugo sie okaże:) Straszna bieda z tymi plotkami jak narazie:(
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Przecież widać, że to musi być albo 75x50 albo 100x50
Innej możliwości chyba nie ma bo 200x100 to to raczej nie jest :mrgreen:

@Azgaroth - 40x60 taka podstawka w ogóle istnieje ?
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Luc pisze:40x60 taka podstawka w ogóle istnieje ?
Skarsnik and Gobbla
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Luc pisze: @Azgaroth - 40x60 taka podstawka w ogóle istnieje ?
ślivek mnie ubiegł :)

Tymczasem Treeman wyleciał ze sklepu GW na dobre :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Musze przyznac ,ze drzewce i ten heros naprawde fajne .W ogole gw ostatnio zaczelo robic mega figsy ... krasnale sa pro ,de w wiekszosci tez super =D>
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Czy na jednej z fotek drzewiec nie trzymał czegoś ala włóczni/laski?
Może Ent czarodziej z Wood elfickim lorem?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Grichalk pisze:Czy na jednej z fotek drzewiec nie trzymał czegoś ala włóczni/laski?
Może Ent czarodziej z Wood elfickim lorem?
To jest Ancient Treeman :) Obstawiam, że podobnie jak Durthu będzie magiem bestii. Niestety jeden ze skanów potwierdza, że nie ma Lore of Athel Loren

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

To że o nim nie wspomnieli niczego jeszcze nie wyklucza.

Poza tym bardzo fajnie się zapowiadają te modele nowych mobilnych stempli do krasnoludzkich kopalni :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Grichalk pisze:To że o nim nie wspomnieli niczego jeszcze nie wyklucza.
Raczej wątpię...w WD jest informacja, że dla WE pojawi się zestaw łącznie 16 kart magii z High magic i Dark magic, więc jakby był jeszcze Athel Loren to też by go w tej paczce dali :)

A busy day, following up on yesterday we are getting a better idea of the week 2 releases. Let's hit it.


Initial word for week 2 was:

-Giant hawk based triple unit-combo kit
-Mounted unit (stags)

Todays batch of gamer magnifying glass examination reveals:

The various pictures going around have shown what appears to be 2 distinct types of mounted deer/stags of some type, so it seems a safe bet we can pencil those in (almost certainly a combo-kit).

A new character with two axes

The Eternal Guard box looks to be are a dual-kit with Waywatchers.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3693
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Ciekawa ta nowa kawaleria. Czyli mamy jelenie i elfy na sarnach/łaniach ???

Może jakieś luźne sarny/jelenie tak jak w Ograch - sabertuski ?

Może być fajnie :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Just got my White Dwarf.
Definitiy Stags next to the glade riders...the green ones. I fact both are green?

The Shadow Dancer states it's Re-released, makes me think the rest of the dancers will be as well. I suppose they could combo off the eternal guard, (hope they dot all have Hamfists if that's the case)

The treemen look great as well, fluff for Durthu seems cool. The sword is more of a fight fire with fire story. So mad he asked for a sword from the elves to kick more ass.

- the paint jobs look better with book in hand. There's a lot of cor back lighting to the pictures which doesn't help some of the technicolor dreamcoat going on. Over all I DIG!

Cover of the limited edition appears to be the twins! I'm excited, possibly a rerelease of the sisters but you never know, may be a resculpt.

PG 13 of the WD shows book pics of he character...all the same minus a new one holding 2 axes. Looks good.

Fluff incorporates new stuff about protect the wild roots, the old connections between Forrest's of the old world once damaged by dwarves, and more recently gnawed at by Skaven...

Overall good WD, for WE fans ofcourse. I wouldn't be surprised if we got more than what people are saying, Something more along the lines of what the DE got.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Zapowiada się ciekawie. No i figurki naprawdę dobrze wyszły jak na razie :)

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Byłem dziś obejrzeć (niestety nie dali mi możliwości kupna :P) nowego WD#13

Tak więc unit po prawej stronie od Wardancera to unit z Toporkami. - Ci tutaj --> http://i.imgur.com/4HfeYZI.jpg
Topory trzymają w jednej ręcę ciutkę poniżej ostrza a powyżej rękojeści - jak dla mnie to zdecydowanie nowy unit.
Bo co Tancerze z toporami ? Eternale z Toporami ? - Szczerze wątpię...

Ciężko więcej wywnioskować ze zdjęć, niestety niewiele się te zdjęcia różnią jeśli się weźmie WD do ręki, dalej są nieczytelne, rozmazane, sprytnie poustawiane przez GW

Dryady na zdjęciach są te same
Łucznicy - Ci sami
Glade Riders - Ci sami
Durthu jest z mieczem i strzela w 12" - całkiem nieźle
Treemanów widziałem w WD kilka opcji niektóre czytelne inne gdzieś w tle więc ciężkie do rozróżnienia i na 100% jest to podstawka szersza niż dotychczas.

To co mi najbardziej utkwiło w pamięci to okładka booka tego kolekcjonerskiego 275zł chyba kosztuje
To 2 siostry - nie widziałem jeszcze tego zdjęcia nigdzie

WD będę miał w piątek wieczorem to mogę zrobić zdjęcia całego jeśli by kogoś to interesowało, ale pewnie do tego czasu każdy z Was już go będzie miał.... w końcu to tylko 12zł, a uwierzcie mi......jest w całości poświęcony WE...to nie są 2 strony. Ponad 10-15 stron poświęconych WE
Mnóstwo różnych zdjęć, informacji, fluffu, technik malowania itd itd. :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Mam pytanko w sprawie preorderów ogólnie w sklepach - czy jak zamówię sobie książkę to jest szansa, że dostanę ją np w piątek 2 maja czy takiej możliwości nie ma ? Bo 3 maja czyli dzień premiery to u nas święto...więc pewnie najwcześniej w poniedziałek by była. A może lepszą opcją jest pójść w niedzielę 4 maja bezpośrednio do sklepu (np. bard / cube) ?:) Pytam bo z kumplami chcemy pograć w niedzielę i mógłbym już potestować nowe leśniaki \:D/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

znajac zycie ju bedziesz wszystko wiedzial do tego czasu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Wszystko zależy od kuriera. Ja booka już zamówiłem i albo będzie przed majówką albo po to już zależy od kuriera niestety... ;)
Czekaliśmy 9 lat, 2 dni więcej nic nie znaczą :P

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Schalazar
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Schalazar »

Bo co Tancerze z toporami ?
Owszem już byli :D IV edycja i starsze.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Póki co dzieje się dokładnie to czego się obawiałem.
-Zero ciekawszych zasad niż te które mieliśmy dotychczas
-Paskudne modele drzewców w pseudo ,,mhrocznym" klimacie
-Zagubienie fajnego fluffu i pójście na łatwizne z naszą domeną :X, to mnie chyba najbardziej boli.

Jej, GW chce żeby ta armia się sprzedała, no ale z takim podejściem to wątpię.
Kupie pewnie tylko booka, karty i tego herosa z ptakiem, choć też nie wiem bo teraz ofc jest w plastiku.
Czekam na premierę, i mam nadzieje ze koszty/statystyki modeli jakoś poprawią nam sytuację.

Kurdę, nie lubię narzekać ale Genialny Wydawca po raz kolejny mnie do tego zmusza. :?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Zablokowany