NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Naviedzony »

Grubo poszedł Matt Ward. :D Wood Elfy były już przegięte jako ostatni book na 6tą edycję, teraz będą przegięte jako ostatni book na 8mą. :lol2:

Moja luba zbiera WE, więc pewnie pożyczę i pójdę nimi wygrać jakiegoś lokala. :D

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

If the enemy general is at 36" and in a straight line, before the game he receives a single S3 strike that ignores armor
Z tą plotką TK zaczynają grę od sypania się :P jeśli hierofanta jest generałem :P
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, o 13:07 przez Jarlaxle, łącznie zmieniany 1 raz.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

treeman ancient ma mieć S6 i można go podpakować do 4 lvl, ciekaw jestem czy będzie 3cia fala i obiecane warhawki

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Z tym euro sprawa wygląda tak (przynajmniej tak mi to naświetlił Shino):
Najpierw wychodzi podręcznik, potem ARcom robi do niego ograniczenia, najpewniej dosyć mocne, bo słabe mogę sprawić, że armia będzie must have w teamie.
Następnie jest głosowanie kapitanów, które decyduje czy przyjmuje nowe WE z ograniczeniami ARcomu, czy nawet po ograniczeniach nowe WE są za mocne i kapitanowie wolą stare WE. Niestety wbrew pozorom grupa głosujących za starymi elfami może być duża, ma na to wpływ fakt, że w wielu miejscach składy są już ustalone, a nowe WE mogłyby namieszać w paringach. Dodatkowo dochodzi aspekt finansowy, wzięte urlopy, zakupione bilety, może kapitanowie nie będą chcieli rotacji w składach. Przypominam, że to nie chodzi tylko o to, ze jakaś armia wchodzi, moze to oznaczać, że parę armii nagle musi wypaść, bo paring z WE jest dla nich automaską.
Wtedy nowe WE na ETC nie wejdą, ale wejdą na DMP, niekoniecznie z ograniczeniami ARcomu, jeśli te zostaną odrzucone przez kapitanów, być może wtedy zrobimy swoje.
Obrazek

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

5 edycja i początek 6, leśne elfy w piątkach łuczników i 36 cali zasięgu.
Patrząc po plotkach, będzie podobny poziom irytacji przy grze z WE. 8)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze: Wtedy nowe WE na ETC nie wejdą, ale wejdą na DMP, niekoniecznie z ograniczeniami ARcomu, jeśli te zostaną odrzucone przez kapitanów, być może wtedy zrobimy swoje.
i tez chcialbym zauwazyc, ze jak zawsze predzej lekko za mocne niz za lekkie, chyba, ze bedzie duzop czasu na te ograniczenia.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ale cudowne modele!
Autentycznie jestem w szoku.
Brawo GW

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Pierwszy test bedzie w Bielsku, Laik palnujesz jakoś przyciąć WE jeżeli ploty się potwierdzą odnosnie strzelania?

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

na wypraskach nowych wildów są tarcze, może będą możliwe do wykupienia

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

5 edycja i początek 6, leśne elfy w piątkach łuczników i 36 cali zasięgu.
Patrząc po plotkach, będzie podobny poziom irytacji przy grze z WE. 8)
Tia ... nie zapomne jak na turnieju moje 5 kawy chaosu z 2 i 1+ sv ... ups zdejmuje 2 modele, ups... zdejmuje 1 model ... hahaah :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Sranie w banie, jak tak was czytam to przestańcie się spuszczać, poczekajmy, az komuś z nas book wpadnie w łapy, ja już zamówiłem. :)

A tak żebyście mieli na co fapać :D

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



EPICKOŚĆ PONAD WSZYSTKO !!!!



P.S. Nadchodzi wysyp ch...wych graczy i noobów, niestety. :(

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dydu pisze:Pierwszy test bedzie w Bielsku, Laik palnujesz jakoś przyciąć WE jeżeli ploty się potwierdzą odnosnie strzelania?

ar.com na pewno do tego czasu zrobi ograniczenia, myślę że już nawet będą przegłosowane - mam nadzieję że pomyślnie, jeżeli nie to zrobimy własne (polskie) ograniczenia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Piotras pisze:P.S. Nadchodzi wysyp ch...wych graczy i noobów, niestety. :([/size]
omfg, znowu sie zaczyna jak z poprzednim bookiem. daj zyc. jak ktos chce sobie zaczac to niech sobie zaczyna.
P.S. zdjecia juz byly
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

szczurek pisze:
5 edycja i początek 6, leśne elfy w piątkach łuczników i 36 cali zasięgu.
Patrząc po plotkach, będzie podobny poziom irytacji przy grze z WE. 8)
Tia ... nie zapomne jak na turnieju moje 5 kawy chaosu z 2 i 1+ sv ... ups zdejmuje 2 modele, ups... zdejmuje 1 model ... hahaah :mrgreen:
Tak mi przypomniałeś, jak piątką łucznikow najpierw z stand and shoota walnąłem heraldowi na dysku ranę, a później w hth nabiłem kolejną zjadając go. On mi nic nie zrobił. :) Wcześniej u tego samego gracza męczyłem go 12 hitami z master of wood. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

A to przepraszam bardzo, ale nie widziałem w tym temacie fotek nowych WE... Co nie zmienia faktu, że modele zajebiste :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Piotras pisze:A to przepraszam bardzo, ale nie widziałem w tym temacie fotek nowych WE... Co nie zmienia faktu, że modele zajebiste :D :mrgreen:
nie no luz luz, ale po co gadanie o nowych graczach? przeciez to wyjdzie na dobre. weicej ludzi na turniejach, wiecej aukcji na allegro ;]
nie zabraniajmy ludziom zaczynać wood elfow;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

A z ciekawości - od ilu lat gracie WE ? Ja zacząłem przygodę z tą armią mniej więcej 2 lata temu :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Aldean pisze:
Piotras pisze:A to przepraszam bardzo, ale nie widziałem w tym temacie fotek nowych WE... Co nie zmienia faktu, że modele zajebiste :D :mrgreen:
nie no luz luz, ale po co gadanie o nowych graczach? przeciez to wyjdzie na dobre. weicej ludzi na turniejach, wiecej aukcji na allegro ;]
nie zabraniajmy ludziom zaczynać wood elfow;]
Wiesz, przeżyłem 3 edycje WElfów i wiem jak to wygląda. :P

Ja gram Wood Elfami jakoś od 10 lat, właściwie to już trochę ponad. Niby krótko, ale trochę armii się uzbierało od tamtej pory. :)
A co to za pytanie Az? :P

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Hmm, pewnie wyjdę na jakiegoś dinozaura, ale mam tą armię i gram nią (co prawda najczęściej for fun w domu) od ponad 15 lat. Zebrałem sobie wtedy armijkę na jakieś 2000 pk i spokojnie malowałem. W międzyczasie pojawiały się inne armie, którymi się bawiłem. Niestety to przekładało się, wstyd się przyznać na fakt, że malowanie modeli kupionych w czasach 6 edycji zawsze odkładałem na później. No, ale teraz z racji premiery i faktu, że kolekcja znowu się powiększy, muszę tę braki uzupełnić, a starocie odświeżyć, bo znowu ich nie pomaluje do końca 9 edycji w całości :mrgreen:
A modele cudne i same zasady, jeśli okażą się prawdziwe, zapowiadają się smakowicie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

WE to moja pierwsza armia, której nigdy nie sprzedałem, pierwszą bitwę zagrałem pewnie jakieś 11-12 lat temu i w przeciwieństwie do Piotrasa uważam, że im wiecej nowych graczy tym lepiej dla rozwoju armii, taktyki rozpiski, a do tego wtórny rynek figurek, wszystko na plus.

A teraz koniec smutów, dawajcie kolejne przecieki.
Potrzebne info o bohaterach, grejt iglach, tancerzach, glade riderach i wielu innych rzeczach jeszcze!
Obrazek

Zablokowany