Highborn+ smoczek

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Highborn+ smoczek

Post autor: Vanirh »

Wiem, żę podobne tematy juz się pojawiały, lecz mnie jednak ciekawi jak uzbroić Highborn'a + smoka, by był naprawdę mocny
Murmandamus pisze: tak tak, określone wrogie środowiska pewnych ludzi wstrętnych lumpenklimaciarzy z innych armii opłacanych przez unię eurobattlową nie grającą demonami i wampirami dążących do zniszczenia kościoła demoniczno wampirowego w Polsce. Stojące tam gdzie Zomo.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=1147
polecam kombo które bless napisał (sam doszedłem do takiego samego)
SoM , hełm, ward 3+ wyczerpywalny i Hail

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Nie opłaca się w ogóle brać smoka do WE, jest beznadziejny.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Niestety Kielon ma rację:( Przez obcięcie dwuraka, nasz smok może walczyć jedynie z goblinami.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Sam sie zawsze zastanawialem jak smoczka zlozyc, ale zawsze mi gdzies tych 5 pkt brakowalo :cry: Po obcieciu dwuraka smoczek faktycznie zrobil sie nedzny.

Ale kiedys jak skladalem to zawsze dawalem annoying + ward jakis - reszta to jak sie chcialo.

Obecnie imo najlepiej daje rade kombos: duzy mag, maly mag, bsb i albo bez 4tego herosa albo kolejny noble w sensownej kombinacji ew mag/driadka lvl 1 + extra kosc DD. W teorii wyglada to imo sensownie.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Na ostatnim turze uzyłem warda 3+, regenke, sword of Might. Gra się tym fajnie. Ward na smoku ;) Oczywiście problemem jest skuteczność tego warda i bieda jak sie wyczerpie, ale to już kwestia szczęścia. Zazwyczaj w pierwszym/drugim rzucie mi sie wyczerpuje, chociaż podczas ostatniej bitwy z HE wszystkie rzuty mi wyszły (z 10 minimum ;) )

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

E, tam. Smoczek ma potencjal. Ja wlasnie sie do niego przekonuje. :)
Moge od Was odkupic, jak macie zbednego. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Smok to smok i zawsze ma potencjał, tylko ta S5 w porywach bardzo boli. S6 budziło respect. Z S5 to się już driada czy tree-kin śmieją (3+,4+ na ranienie, więc szanse mniejsze).

Próbowałem różnych opcji i jednak mag lord to jest najbardziej sensowna - tylko 1 model do ukrycia (co ma też wadę, że większość ochrony magicznej na nim spoczywa), ale idzie wyżyć. Jak mam dwóch caddych, to niby te 4ry rany, ale muszą się wałęsać bezpańsko :D

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Ja z przyjemnością gram smoczkiem, bo to przyjemna sprawa mieć coś dużego i latającego. :) A jak lord spadnie, to się nie martwię, bo sam smok wiele potencjału wtedy nie traci... ;) Lorda uzbrajam przeważnie w SoM, regenkę i warda wyczerpywalnego.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

ja chyba bede grał Dużt mag + mały do tego bsb i alter lub czasami 3 mag

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Nie opłaca się w ogóle brać smoka do WE, jest beznadziejny.
odezwal sie ten co go nie bierze :P
SoM , hełm, ward 3+ wyczerpywalny i Hail
jak dla mnie hail na bsbka z tylu smoka a na samego irytujace siecioplotki.... poza tym ok :)

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Shino pisze:
SoM , hełm, ward 3+ wyczerpywalny i Hail
jak dla mnie hail na bsbka z tylu smoka a na samego irytujace siecioplotki.... poza tym ok :)
I właśnie taki zestaw muszę sobie potestować w najbliższym czasie, bo wygląda obiecująco.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

taaa... a armie magiczne robia Ci z dupy jesien sredniowiecza... poza tym Annuals of nettling dziala tylko na jezdzca i mam nadzieje ze pamietacie o tym?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

No nie da się niestety złożyć uniwersalnego komba. Oczywiście, że pamiętamy o tym, iż siecioplotki działają tylko na jeźdźca, ale za to smoka trudniej uszkodzić niż naszego lorda (ech ten T3 :) ).
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Annoyance of Netlings :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

bigpasiak pisze:taaa... a armie magiczne robia Ci z dupy jesien sredniowiecza... poza tym Annuals of nettling dziala tylko na jezdzca i mam nadzieje ze pamietacie o tym?
bez tego jak masz po prostu wybnor trafiacv w jezdzca z t3, bez save'a i wardem 3+ wyczerpywalnym a smoekim z t6, savem 3+ i wardem 3+ wyczerpywalnym to zaden wybor... tak przynajmniej general ci zyje...

a armie magiczne to juz inna sprawa... ale na takie 2 caddyche tez nie pomoze ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

pomoze pomoze... wiem cos o tym bo na 6 edycje caly czas gralem na smoku i dawalem rade ;) co do Annuals of nettling [ :P:P:P ] to nasz smoczek u mnie nie mial zadania eliminowania wrogich pakerow bo to nie ma sensu... on jest od walki z unitami i nie chcemy ciachac czempionow nie?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ