Konwersje

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Konwersje

Post autor: Twoja-Stara »

Witam! Zakładam ten temat nie po to by tu zaśmiecac czy też robic adminowi na złe ,lecz po to ,aby każdy z Nas mógł się wypoweidziec a porpo konwersji związanej z wood elfami. Możecie tu zadawac pytania a propo róźnorodnych konwersji i podstawiac ciekawe propozycje na konwersje oraz pomagac zielonym :lol2: .


Zacznę jako pierwszy - tak będzie najlepiej. Ostatnio chciałem sprawic sobie treekiny ,jednak chodzą one po 150zł /3szt.
,więc stwierdziłem ,że wydam tą kase na materiały modelarskie i przerobie je z obecnie posiadanych plastikowych driad. Tak dużą konwersje jeżeli chodzi o same figurki nie robiłem w życiu i nie zamierzałem ,ale patrząc jak niektórym dobrze to wychodzi ,skusiłem się. Jednak nie wiedząc od czego wogóle zacząc i nie chcąc zepsuc driad zapytam was o zdanie i propozycje co kupic i od czego zaczac i jak wogole to zrobic #-o

Dzięki!
Pzdr.
Powrót WE

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Hmm... sądzę ze plastikowe driady są duużo za chude jak na treekiny, i w sumie prędzej to można użyć driad do podrasowania ulepków treekinów ale raczej nie sądzę żeby były dobre jako baza
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Też tak uważam. Poza tym ostatnio tak się zastanawiałem i wydaje mi się, że można treekiny (powiedzmy 3 sztuki) zrobić z Treemana z ostatniej edycji oraz właśnie resztek po driadach.

Na Allegro można takiego treemana dostać za powiedzmy 80 złociszy, a bitsy po driadach każdemu zostały.

Jak patrzę na tego Treemana to trochę tych "dużych" i "grubych" elementów metalowych to jest w tym boxie więc chyba powinno starczyć.

Jednakże jak napisałem wyżej to tylko moje przemyślenia i nic takiego nie poczyniłem modelarsko więc to tylko sugestia co można by użyć.

Poza tym Jacek kiedyś napisał, iż dobrym trzonem są Ratogry z IoBa. I potem krzaki, GS oraz bitsy.

Ponadto jak się uzbiera fajne korzonki w lesie to i niejednego treekina naturalnego można by było złożyć :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, o 18:11 przez Heptun, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

Z tymi korzonkami to niezły pomysł :lol2: Pomyśle nad tym... lasów w końcu nie brakuje...
Powrót WE

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Ratogry Wojtek;)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Jacek_Azael pisze:Ratogry Wojtek;)
Dla mnie te szczury jakieś wszystkie podobne, ale fakt Ratogry :twisted:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

jeśli chcesz coś na konwersje treekinów, mam LOtrowego treemana - pokojnie na 2 treekany starczy, może nawet i 3, jeżeli troche więcej Gs`u uzyjesz.
xYz

Maciek
Plewa
Posty: 8
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Maciek »

ja zrobiłem z bitsow od driad. nie przykleilem driadom tej galezi na plecach, bo z garbem wygladaja glupio :(
i dzieki temu mi zostało z jednego pudelka driad wystarczajaco czesci na 3 trekiny :D
Polecam temat z forum z torunia, obejżyjcie i dajcie znać co myślicie:

http://www.twierdzatorun.org.pl/viewtopic.php?f=19&t=47

Moim zdaniem nie sa zbyt drobne, zreszta z opisu wynika ze treekin to jest kupa chrustu ozywiona przez ducha lesnego, wiec co uzyje to jego sprawa. Co prawda jeszcze nie powiedziałem koniec ale zadużo już tam nie dodam, myślalem troche o liściach, czyli do chrustu dodać kompost.

Co do ceny to w pudełku driad były 3 darmowe kiny :P

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

mnie sie podobaja, wyglądaja troche jak obcy z aliena ;D
xYz

twarzorekpl
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: twarzorekpl »

Ja mam pytanko-czy GG i Mirkwood Rangers są tej samej wielkości? Ponieważ mi bardziej się podobają ci drudzy,ale nie wiem czy to nie wtopa.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Skala niby ta sama, ale jak ma sie w ręku obie figurki to widać równicę w proporcjach. Generalnie są drobniejsi od GG przez co wydaja się mniejsi
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Witam, chciałbym pokazać małe zajawki konwersji moich WE, najpierw BSB:
Obrazek
A tutaj Spellweaver:
Obrazek

;)
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Wow BSB to normalnie ma na sobie heavy armor hehe, ale wygląda w sumie całkiem nieźle =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Ano ma, u mnie biega w gamblers armour ;)
Let the River of Blood flow...

ODPOWIEDZ