Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 15 paź 2019, o 15:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 335, 336, 337, 338, 339
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rozpiski WE
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 21:20 
Falubaz

Luc napisał(a):
@Opos - bądź przeklęty :!: :twisted: :twisted:

Cała przyjemność po mojej stronie :wink:

PostNapisane: 18 kwi 2014, o 21:32 
Szef Wszystkich Szefów

Luc napisał(a):
Kolejny turniej/grę wystawię sobie chyba Eternal Guards :mrgreen: (nigdy na nich nie grałem, wrzucę tam jakiegoś penera do środka aby trzymał to w ryzach i full wsparcie z magii....A CO!)
Pewnie dostanę jakiś rydwan w twarz i się na tym skończy :P

No bez przesady, nie wierzysz w chłopaków ;) Ostatnio 29 z razorem i wzmocnieni sygnaturką beasta roznieśli 4 necropolis knights :D

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 01:45 
Kretozord

Azgaroth napisał(a):
Luc napisał(a):
Kolejny turniej/grę wystawię sobie chyba Eternal Guards :mrgreen: (nigdy na nich nie grałem, wrzucę tam jakiegoś penera do środka aby trzymał to w ryzach i full wsparcie z magii....A CO!)
Pewnie dostanę jakiś rydwan w twarz i się na tym skończy :P

No bez przesady, nie wierzysz w chłopaków ;) Ostatnio 29 z razorem i wzmocnieni sygnaturką beasta roznieśli 4 necropolis knights :D

To samo robi kowboj a kosztuje 3x mniej ;)

kudłaty napisał(a):
80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 05:13 
Falubaz

Luc, co do Treekinów, smutną prawdą jest to, że są to drzewa do wyrębu. Jedyny nasz oddział, który może wziąć na pysk hordę savagy lub hamków z GW i ustać kilka tur. Najprawdopodobniej pójdzie do pieca, ale wytnie tyle, że z resztą poradzi sobie 1 - 2 oddziały Driad :wink: I jeszcze kadrę wyrżnie :twisted:

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 08:36 
Falubaz

Nie wiem jak u was, ale ja zawsze jak Treekiny wystawiam, to nimi zamiatam. Nie wiem czy to dlatego, zę mam taki styl gry, zę u mnie robote robi Treeman i właśnie treekiny, czy dlatego że przeciwnik jest zdziwiony że widzi cos takiego na stole :mrgreen:

Turniejowo nowe WE

12/4/5

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 13:05 
Kretozord

Jacobs napisał(a):
Nie wiem jak u was, ale ja zawsze jak Treekiny wystawiam, to nimi zamiatam. Nie wiem czy to dlatego, zę mam taki styl gry, zę u mnie robote robi Treeman i właśnie treekiny, czy dlatego że przeciwnik jest zdziwiony że widzi cos takiego na stole :mrgreen:

Bardziej bym się kierował, że u Ciebie jest inna meta niż u mnie.

Ja dostaję na twarz zawsze Demony, WOC, Ogry, EMP, ewentualnie DF.

Pewnie to ma istotny wpływ, że w tych paringach nie mam celów dla Treekinów....wiadomo, można je wysłać na fasta/oginaczkę....ale chyba nie po to wystawiam 6 mini brokułów aby finalnie zabiły orła, 5 fasta czy elektryka :P

kudłaty napisał(a):
80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

PostNapisane: 19 kwi 2014, o 13:29 
Szef Wszystkich Szefów

Ja treekiny wystawiam często ze względu na klimat i przy okazji fajnie się nimi gra :) Mogą robić dużo fajnych rzeczy - ostatnio w bitwie z orkasami roznieśli giganta + klocek czarnych orkasów a w kolejnej bitwie złamał i zagonił ich szarżujący Saurus na Cold One.

Największą bolączką tego oddziału jest totalny brak statica, przez co trzeba bardzo uważać i bawić się w niańczenie generałem i BSB. Ale wzmocnieni sygnaturką bestii potrafią nieraz zdziałać cuda :)

PostNapisane: 25 kwi 2014, o 22:43 
Falubaz

Ostatnia moja gra starymi WE, 1600 parówa, ja wraz z Imperium vs. DE i VC, co sądzicie?:

Highborn @ 298.0 Pts General; Longbow; Light Armour; Great Eagle; Giant Blade; Stone of Rebirth; Enchanted Shield
Wild Rider Noble @ 225.0 Pts Spear; Longbow; Light Armour; Battle Standard; Great Stag; Potion of Strength; Stone of the Crystal Mere
15 Glade Guard @ 214.0 Pts FCG; Banner of Eternal Flame
15 Glade Guard @ 186.0 Pts Musician
6 Treekin @ 390.0 Pts
Treeman @ 285.0 Pts

Models in Army:
39
Total Army Cost: 1598.0
Generalnie, chcę trochę poszaleć, Generał zainspirowany złożeniem Luca, pierwszy raz będę używał Brokuła :lol2: :lol2:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 335, 336, 337, 338, 339

Strefa czasowa: UTC + 1