Czy jest nas tak mało ??

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Muniek
Mudżahedin
Posty: 318
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Muniek »

Eee tam, wcale sie nie pytalem czy ta armia ma pałera.Cos sie nie zrozumielismy.Wydawalo mi sie po prostu ze do mnie piszesz skoro zaczynasz zdanie od:
no wiesz Muniek, nie zbiera sie armii dla jej powera...
Ale widac sie pomylilem.

I nie obrazam sie wcale.Nie zrozumialem po prostu twojej, jak to napisales, pokretnej odpowiedzi ;)

A co do GG to mamy podobne spojrzenie na ta armie :)

A dzialka z DoW jeszcze nie mialem okazji wyprobowac chociaz czasami ciezko oprzec sie wrazeniu ze przydaloby sie baaardzo.
A ten twoj skonwertowany model Pasiak to super pomysl.Naprawde niezle wybrnales z potencjalnych oskarzen o nieflufowosc armii :)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

bless pisze: Wizje Thoreka? Asz prosze bardzo. Siedzi koles za lasem, za gorka, za rzeczką, obstawiony klocami dwarfow po zęby. Spomiedzy klockow wystaja tylko lufy dwoch organek. Sam Thorek rzuca na 3+ z przerzutem duza runę. Po udanym rzucie D3 Twoje regimenty dostaja 2D6S4 i maja spolowiony ruch. Nie ma przed tym ochrony.
Sam miód, co?
no speciale WE wcale gorsze nie sa -oriona nie mozna namierzyc z kowadla a drycha teleportuje armie :D

Awatar użytkownika
Muniek
Mudżahedin
Posty: 318
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Muniek »

Tylko z tego co pamietam to nie mozna wystawic obu na raz, poniewaz zarowno Orion jak i Drycha musza byc generalem armii.

Wiec sie chyba wykluczaja :/

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

war2bone pisze:
bless pisze: Wizje Thoreka? Asz prosze bardzo. Siedzi koles za lasem, za gorka, za rzeczką, obstawiony klocami dwarfow po zęby. Spomiedzy klockow wystaja tylko lufy dwoch organek. Sam Thorek rzuca na 3+ z przerzutem duza runę. Po udanym rzucie D3 Twoje regimenty dostaja 2D6S4 i maja spolowiony ruch. Nie ma przed tym ochrony.
Sam miód, co?
no speciale WE wcale gorsze nie sa -oriona nie mozna namierzyc z kowadla a drycha teleportuje armie :D
ale musza byc na stole te lasy do teleportacji a kowadlo potrzebuje tylko klocuszkow do ochrony... cos jeszcze chcesz napisac? Orion jest mieciutki i byle maszyna z runem robi mu z d..y jesien sredniowiecza...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

bigpasiak pisze:A Kosa co do dziala DoW mozesz miec swoje zdanie ale ja uzywalem i sobie chwale. mialem odpowiednio przerobiony model drzewca trzymajace dzilako i kilku obslogantow pilnujacych drzewka. model klimatyczny i grywalny. Tak wiec wszystko jest rzecza wzgledna...
racja, wszystko mozna skonwertować. Przytocze tutaj pomysł Jankiela, gdzies czytałem na gildi w jakiejś rozmowie o armacie w DE. To jest taka balista, która wystrzeliwuje kamiennne kule, załoga do mroczne elfy a cannon nie przypomina armaty ;) , dlatego takie cos jak najabrdziej ale czy uważasz, że jak ktoś weżmie żywcem armate z imperium i wstawi do armi WE to jest spoko? raczej psuje wszystko, jeśli jest odpowiednio skonwertowana, czemu nie? Np. mozna zrobić coś w rodzaju jakiegos pokracznego treemana, który już tak zdrzewiał, że magowie przerobili go na hymmm wyrzutnie głazów, zaoszczonych pali hehehehe, a załoga to 3 elfy :D i wtedy wszystko gra :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Muniek
Mudżahedin
Posty: 318
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Muniek »

Powiem szczerze ze troche mnie to zainspirowalo i pomysle w przyszlosci o takim rozwiazaniu.

Przerobiony Treemen :) Cool

ODPOWIEDZ