Dlaczego WE?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Piotras pisze:bo nie było takiej armii w klubie :)

A chcialem grać Skaven'ami, ale te masy klocków mnie przeraziły ;)
a teraz już w klubie 3 armie WE na 8 :/

Mogłeś wziąść te skaveny Piotras :P

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Leszczu pisze:
Piotras pisze:bo nie było takiej armii w klubie :)

A chcialem grać Skaven'ami, ale te masy klocków mnie przeraziły ;)
a teraz już w klubie 3 armie WE na 8 :/

Mogłeś wziąść te skaveny Piotras :P
No zgadza się... :/ Niestety

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Ja wziolem sobie WE bo nie latwo teraz nimi grac trzeba sie mocno napocic zeby wygrac. A nie jak breta tylko szarza i szarza. A poza tym maja najladniejsze fiksy

Manix
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Manix »

Ja zawsze lubiłem Elfy, a WE wziąłem dlatego, że zdecydowanie wole partyzantkę

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Klimat tej armii, taktyczna gra wymagająca myslenia... elfy... elfiki, nie jakies wycackane tylko ujebane w bagnie i zieloneeeee drzewka, nie wspomne o łukach, nie jakichs badziewnych kuszach... całośc tworzy magiczna osłonke, takiej wobcowanej armii na uboczu, która walczy o własne terytorium, tradycje i kulture. Zreszta podobnie jak kislev, do którego równiez pałam ogromna sympatia. kolejnym powodem, ale zupełnie marginalnym jest to że w mojej rodzinie juz 3cie pokolenie jest związane z lasem ( + dziadek lesnik, mama lesnik, ojciec lesnik i ja tez ^^, niby sie kształcacy ale zawsze ;PP).

Pasuje mi ten styl, klimat i partyzantka - zreszta ja od maleńkosci w lesie chowany.
xYz

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Ja zacząłem grać WE bo lubie ten partyzancko-dywersyjny styl ;] pozatym moim zdaniem takie połączenie doskonale wyszkolonych elfów, które jednak mają mało siły i wytrzymałości z posiadającymi gorsze WS ale więcej S i Wt duchami lasu jest strasznie klimatyczne i skuteczne bo te dwie "nacje" się piknie uzupełniają.

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Wybrałem wood elfy dlatego że wtedy ( pół roku temu ) od niedawna zaczołem lubić elfy. Może gdybym pewnego dnia kiedy wiedziony ciekawością najpierw wpisałem wood elves w grafiki a potem wszedłem na games workshop. Może gdyby los pokierował mną inaczej wpisałbym orks ( do których od wczesnego dzieciństwa do disiaj nadal pałam wielką miłością ) zbierałbym teraz orks & goblins ( które w obydwu Warchammerach są uważam najlepiej przedstawionymi orkami w wrzystkich uniwersach fantasy jakie widziałem) . W wood elvach urzekł mnie klimat,wygląd jednostek, i sympatia do elfów. Mimo sympatii do elfów nieodpowiadało mi ich pałacowość ( jak we władcy pierścieni ). Szukałem właśnie takich które zżyły w lesie.Ponadto urzekły mnie Driady i inne leśne duchy. Dlatego wybrałem leśne elfy.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

A u mnie padło na WE bo akurat na allegro była do kupienia spora armijka w niezłej cenie :P Kupiłem i tak już zostało. Teraz bym nie zamienił tej armii na inna ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Właśnie zaczynamy z Tutajcem nowy raport bitewny: WE vs O&G.
Zachęcam:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 7#p1288687
Obrazek

ODPOWIEDZ