Army Book VIII edycja.

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Re: Army Book VIII edycja.

Post autor: Luc »

Tutajec pisze:Moonstone ma byc mniej ścięty bo bedzie mniej lasów.....

Ja rozumiem ciecia oddziałow bo są lepsze niż te które maja de i he. Herosów nie tną a w he i de tak. Na latające puszki tez sie znajda odpowiedzi.
Nic nie zrozumiałem z Twojego posta :-k
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

No na mapkch etc ma byc mniej lasów wiec moonstone nie bedzie tak pociety.


A co do cięć oddziałow tylko mi chodzi o to ze są pocięte bo są właśnie najlepsza częścią armii. W De są ciecia na każdego charaktera z mouncie. Nie ma co narzekać i tak jest bardzo dobrze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

No nie wiem co by mieli pociąć u naszych herosów....zakaz dawania im save 6+ :mrgreen:
Nie ma co narzekać i tak jest bardzo dobrze.
Źle nie jest, ale trochę za mocno wygięte na niekorzyść.
Trzeba zakasać rękawy i coś się ułoży sensownego ;)
No na mapkch etc ma byc mniej lasów wiec moonstone nie bedzie tak pociety.
https://docs.google.com/file/d/0B_DcPz0 ... V4MG8/edit

Tragedii nie ma
3 mapki z 2 lasami
5 mapek z 1 lasem

+minimum 1 nasz lub d3+1 ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Draft jest ok, owszem wszystko coś kosztuje ale spokojnie da się złożyć WE i to w więcej niż 2 opcjach.

Co do lasów to właśnie pisałem Kudłatemu że rok w rok było 16 lasów - średnio po 2 na stół, teraz jest 11 więc spadek jest znaczący, dlatego podrożenie kamyka jest bez sensu.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

dla mnie przede wszystkim tak duży spadek udziału lasów w ogóle terenów jest niezrozumiały, pomijając wysyp impasów itp.. To ETC powinno nosić nazwę : u przedmurza krasnoludzkich twierdz - sądząc po mapkach - lasy wyrąbane, melioracja jest więc i bagien nie ma, nie wielu ludzi tam mieszka stąd mało domków, ale za to skał wszelkiego rodzaju od groma :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Laik pisze:Co do lasów to właśnie pisałem Kudłatemu że rok w rok było 16 lasów - średnio po 2 na stół, teraz jest 11 więc spadek jest znaczący, dlatego podrożenie kamyka jest bez sensu.
+1 =D>

Nawet nie wiedziałem, że jest aż tak duża różnica pomiędzy ilością lasów na przestrzeni lat poprzednich ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

są już nowe mapki. Furion dodał kilka lasów i troszkę poprzestawiał tereny. Ale nadal są tam magiczne tereny więc mapki pewnie zostaną odrzucone w głosowaniu, chyba że zmienił się stosunek minimum 3 kapitanów
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Z tego co liczyłem zamiast 11 jest 12 lasów więc... mega różnica :mrgreen:

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Różnica jest taka jak dobrze kojarzę, że 3 z 5 mapek miały po 2 lasy (5 z jednym), teraz bilans jest :
4 mapki z 2 lasami
4 mapki z 1 lasem

Nie wygląda to tragicznie...jest biednie ale nie tragicznie ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ