Draft 1 Euro 2015

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Draft 1 Euro 2015

Post autor: Azgaroth »

Wood Elves
Where a pool choice relates to X models, this may be taken however is desired as long as this is within the legal unit sizes, e.g. 10 models of way watchers may be taken as either one unit of 10 or two units of 5.

May select up to 5 choices from the pool below:
Each character using the Lore of Death – 1 choice (3 choices if 6 or more sisters of the thorn are present in an army)
Each unit of Wild Riders after the first – 1 choice
Each 10 Waywatchers (or part there of) - 1 choice
Each 15 models (or part there of) equipped with trueflight arrows or hagbane arrows after the first - 1 choice
Each Waystalker after the first – 1 choice
Moonstone of the Hidden Ways – 1 choice (4 choices with lore of death)
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 8&t=126677

Co sądzicie ? :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

O bosh, jak normalnie ludzie piszący to EUro piszą te zasady strasznie zawile to teraz już w ogóle przegięli xd
Przed napisaniem rozpiski będę musiał wołać prawnika żeby wytłumaczył mi o co w tym chodzi.

A tak serio to sam nie wiem co myśleć. Niby zdjęty limit jednostek strzelających, ale tak na prawdę, to kto będzie brał ponad 90 łuków na Euro. Generalnie to prawie nic się nie zmieniło, nadal nie rozumiem ograniczeń aż tak wielkich na snajperów.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przy okazji przycięła się moja ulubiona taksówka dla maga z death...6 lub więcej sisterek + mag death za 3/5 punktów to trochę za drogi interes...Ale za to odblokowali takie combo z Dark Magic :)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

w duzym skrocie aby miec optymalny combat tzn 3x wildow i optymalne strzelanie 2x waywatcherow to maks 15 trueflightow jak wiecej to bez deatha.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Tutajec pisze:w duzym skrocie aby miec optymalny combat tzn 3x wildow i optymalne strzelanie 2x waywatcherow to maks 15 trueflightow jak wiecej to bez deatha.
Chyba przedobrzyłeś o jeden slot ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jacobs pisze:
Tutajec pisze:w duzym skrocie aby miec optymalny combat tzn 3x wildow i optymalne strzelanie 2x waywatcherow to maks 15 trueflightow jak wiecej to bez deatha.
Chyba przedobrzyłeś o jeden slot ;)
Jest w sam raz :)

3x wildzi = 2 pkt
2x waye = 2 pkt
death = 1 pkt :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Trueflighty ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jacobs pisze:Trueflighty ?
After the first, a więc 15 true/poison masz za darmo.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Tylko ze gramy uczciwe wtedy, bez uciekania z lasu do lasu, death z buta więc trochę gorzej z zasięgami no i te łuki w corach też bez szału (15 trueflightow, 10 na dobre i 10 na zle, za rowno 600 pkt)



Jeszcze mają być speciale więc chyba trza z automatu odjąć 270 pkt z rozpy za sisters of twilight,
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Tutajec pisze:Tylko ze gramy uczciwe wtedy, bez uciekania z lasu do lasu, death z buta więc trochę gorzej z zasięgami no i te łuki w corach też bez szału (15 trueflightow, 10 na dobre i 10 na zle, za rowno 600 pkt)
Albo po prostu olać Lore of Death

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Tutajec pisze:Tylko ze gramy uczciwe wtedy, bez uciekania z lasu do lasu, death z buta więc trochę gorzej z zasięgami no i te łuki w corach też bez szału (15 trueflightow, 10 na dobre i 10 na zle, za rowno 600 pkt)



Jeszcze mają być speciale więc chyba trza z automatu odjąć 270 pkt z rozpy za sisters of twilight,

275pkt.
Death nie jest aż tak konieczny.
Mi sięwszytko mieści idealnie, choć zastanawiam się czy nie wywalićtego death'a i wziąć metal.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Herezje gadacie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

przez klawiaturę by mi to nie przeszło - death muss sein.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Dobra, faktycznie to przeoczyłem :D

E to IMHO nie jest tak źle, a nawet lepiej niż było jak dla mnie. Na Death i tak nigdy nie grałem, także jak dla mnie zmiany na plus :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

WE mogą gnieść jajca dalej...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Pamietajcie stosujcie taktykę Groszka, piszcie że bieda i nie przyznawajcie się do wygranych :P
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

poczekaj aż zobaczysz co inne armie wymyślą - może się okazać że bez deathta z domu nie wychodź ' :wink: albo i nie. W nowym drafcie najbardziej mi się podoba to że daje wybów - chcesz mieć 2 ST i w pi*du demisi - no problem. Chcesz mieć 5 snajperów - bierz, nikt ci nie broni. Jedyne przegięcie do DE i Demony - tam się trochę za daleko zagalopowali moim zdaniem. Tutajec bierz się za trenowanie 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Tutajec pisze:Pamietajcie stosujcie taktykę Groszka, piszcie że bieda i nie przyznawajcie się do wygranych :P
Trzy wygrane turnieje a Wy od razu "taktyka" :roll:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Gdyby można było mieć dyscypline i death to bym się nie zastanawiał, ale LD 9 to już nie to samo.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Tu nie chodzi o snajpy z Ld 10 bo wszyscy na tym tracą teraz mało armii bedzie miało 10 a co najważniejsze to woch i doch. W tym Lorze chodzi o słońce dnd i soulblight.
Obrazek

Zablokowany