Armia

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
mloedy
Plewa
Posty: 5

Armia

Post autor: mloedy »

Witam. Mam w planach zaczac grac WE na VII albo VIII edycji.
Chcialem zaczac od armii na okolo 500 pkt tylko nie wiem kogo do niej dac i tutaj prosze was o pomoc wlasnie w dobraniu takiej armii.
I mam jeszcze jedno pytanie, czy sisters of twilight na smoku sa grywalne, a jesli tak to kiedy je dodac do armii (przy ilu punktach)?
Z gory dziekuje za odpowiedzi :).

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

A ja poleciłbym się wstrzymać. Granie na 8 edycji może mieć sens jeśli okaże się, że Age od Sigmar się nie przyjmie, wtedy prawdopodobnie jeszcze przez 2-3 lata scena 8 będzie się jakoś trzymać, aż w końcu agonia systemu się skończy. Jeśli AoS się przyjmie, wtedy granie na starszych edycjach naprawdę nie ma sensu, chyba, że masz co najmniej 3-4 znajomych, którzy również będą grali z tobą na VIII edycji - w każdym innym miejscu będzie prawdopodobnie grane AoS. Granie na VII edycji nie ma zupełnie jakiejkolwiek racji bytu. Sytuacja prawdopodobnie wykrystalizuje się na przełomie lipca/sierpnia, musisz tylko śledzić regularnie BP.
Obrazek

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

na 500pkt kup sobie 10 Glade Guardów, 5 Wild Ridersów, Orła lub 5ciu Waywatcherów i pieszego bohatera.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

ODPOWIEDZ