Wild Rider Noble

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nurgel
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa;)

Wild Rider Noble

Post autor: Nurgel »

Jak już wystawiać to na koniku czy jelonku?:)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Kiedyś na koniku z teleportem, to był mój musowy slot (do teleportacji drzewa :D). Obecnie nie wystawiam praktycznie wcale. Jelonkiem się kiedyś pobawiłem, ale jakiś mega to on nie jest. Do tego nędzne bronie dla wilda są i polskie uściślenia tną mu łuk, więc haila nie weźmie.

Jeżeli byś chciał z jelonkiem to jest to większa siła uderzeniowa, ale też koszt spory. Skłaniałbym się nawet do opcji bezitemowej.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Czemu haila nie weźmie?? Przecież możesz Scimi zrobić mu standardowy myk jak z BSB :shock:

Nurgel, nie chce bawić sie w moda na nie swoim podwórku, ale nie sądzisz że zakładanie tego tematu to niepotrzebne zaśmiecanie gdy temat niżej toczy sie dyskusja o bohaterze Wild Rider??

Awatar użytkownika
Nurgel
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa;)

Post autor: Nurgel »

OK może masz rację :)Już tam idę.

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Christos pisze:Czemu haila nie weźmie?? Przecież możesz Scimi zrobić mu standardowy myk jak z BSB :shock:
Niestety nie mozna, mozesz jego bron zamienic tylko na magicznego speara. No chyba ze magiczny luk jest spearem skoro nie jest lukiem to wtedy mozna :wink:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

O szit zapomniałem. Faktycznie mój błąd.

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

No niestety, nawet jak by sie dalo upchnac tego haila moze by byl grywalny, a tak nie widze dla niego wiekszego zastosowania. Brak helmu, slomy, i haila robia z niego dziada a nie herosa ;)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

No trudno. Będę miał zdziadziałego generała w Bydgoszczy.

Robak, jak pisałem do Nurgela: nie ciągnijmy dyskusji w temacie który jest dublem juz istniejącego. Przenieśmy sie tam, ok?

A ten niech mod zamknie lub połączy tematy (a własnie widział ktos blessa ostatnio?)

ODPOWIEDZ