Snajper w armii WE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Joke's
Ten temat był właśnie założony z myślą o takim "zajebistym" snajperze, więc ameryki to nie odkryłeś (heh)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

a zatem joe nie wiem co tu piszesz my mowimy o tym co potrafi snajper i o tym czym to co umie wystarczy zeby go wogle wystawiac albo zamienic zamiast altera np

po co pisales o klimatycznym scoucie jezeli oprocz wkuzenia nas nie masz z nim wiekszych planow

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

runepriest pisze:po co pisales o klimatycznym scoucie jezeli oprocz wkuzenia nas nie masz z nim wiekszych planow
Ja tam się uśmiałem, a nie wkurzyłem :D

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

czemu uśmiałeś zajebisty jest moj snajper jak za 140 pkt [z przedmiotami] mogę mieć snajpera który może kampić koło lasu i strzelać w magów i bochaterów przeciwnika może nie zajebisty ale klimatyczny a pozatym umówmy się kto wystawia takiego snajpera nie jestem do niego przekonany wg mnie to strata pkt ale tego zajebiscie klimatycznego scout snajpera spróbuje :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Próbowałem parę razy tej opcji i niestety zupełnie się on nie sprawdza. W praktyce rzadko kiedy uda mu sie tego maga, czy załogę maszyny wyjąć. Ot, taka ciekawostka z niego. Nic poza tym.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

ale wg mnie porównywalna opcja do ww noble ale znacznie tańsza

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Wiesz jaka jest róznica w wystawianiu skałtów i wayów? No to jak wiesz, to to jest właśnie to za co płacisz w pkt i to co sprawia, że way noble jest wiele lepszy niż skałt.

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Tak, jako mówi mdłości. Zapomnij, że ktoś umożliwi Ci dogodne wystawienie nobla scouta...
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

i o tym wlasnie mowie ze ni po co gadac o scoucie tylko o ww

w sumie wedlug mnie on jest bardziej klimatyczny

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

w sumie róznica jest pomiedzy nimi dosc spora, bo nie tylko chodzi o to ze mozesz go lepiej wystawic ale również way ma nieco lepsza przezywalnosc z powodu -1 do strzelania. ale pytanie mam własciwie do tych ktorzy testowali juz opcje zwiazane ze snajperem- czy woole sie sprawdza, czy jest to tylko zabawka ktora fajnie wyglada, aale w sumie sa to wyrzucone punkty??

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

jest bardzo fajny na bardzo duze punkty np na WI wtedy zawsze sie mi splacal szczegolnie jak gralem z 4-karabiny to zabilem mu 2.5 elektryka

z krasnalami tez sobie dawal rade

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Tak jak Spite daje rade, bo zawsze trafia na 3+ i ma S4, tak talon jest imho słabszy. Racja większy zasieg, ale S3 i na dzień dobry -1, jak dojdzie za daleki to już strzelamy na 3+ i S3.

IMHO dobrze wygląda w rozpisce i spisuje się na armie z T3, wyższy już średniawo lub słabo.

Hoda lepsza na WW noblu. ;)

Pozdro

ODPOWIEDZ