Snajper w armii WE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

gdzie ?? no chyba że 0 tez jest brane pod uwagę ?? :-s

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

Michał Archanioł pisze:gdzie ?? no chyba że 0 tez jest brane pod uwagę ?? :-s
zero bo zero, ale ma :-)
a to że duszki trafiają zawsze na 4+ niezaleznie od BS właściciela, to inna sprawa

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

oki skoro tak stawiasz sprawę...... :-k
To ja nic już nie dodaje od siebie 8)

Tyle że już wspomniałem o tym +3 ale spox #-o

Leśny Człowiek
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Leśny Człowiek »

A co byście powiedzieli na Way Noble w komandzie Wayów z Hailem i Teleportem?

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

braknie Ci punktów
xYz

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

i luku :P

Witkacy
Plewa
Posty: 9

Post autor: Witkacy »

wpadłem na taki pomysł , hunter talon i pegant of strikes oba te przedmioty pozwalają strzelać do celó których normalnie nie mogli byśmy wybrać a czy jest możliwe zadeklarowanie strzelanie w obsługę maszyn :twisted: :?:

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

heh cały ten temat w zasadZie jest poświęcony takiemu ustawienu na herosie, więc nie jesteś 2 KRzysztofem Kolumbem :D

a z tego co wiem to można strzelać, ale tylko po jednym kolesiu z obsługi (nie jestem pewien :p)

Witkacy
Plewa
Posty: 9

Post autor: Witkacy »

nigdy się z czymś taki nie spotkałem a możliwość bezpośredniego strzelania do obsługantów bez wybierania czy dostała maszyna czy kolesie to bardzo fajna opcja :D .
nawet jeśli to jest jeden koleś z obsługi , mamy dwa przedmioty :) . Jeśli jest ich trzech to jedna salwa 10 gg powinna załatwić sprawę :)

więc taki układ jest bardzo niebezpieczny dla przeciwnika , zwłaszcza jeśli jest to krasnolud

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Dzidzia pisze: a z tego co wiem to można strzelać, ale tylko po jednym kolesiu z obsługi (nie jestem pewien :p)
Pageant of shrikes umożliwia strzelanie do innego celu w stosunku do strzałów z innych broni zasięgowych jakie posiada charakter.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Witkacy
Plewa
Posty: 9

Post autor: Witkacy »

to jak to jest w końcu z tymi przedmiotami , można dzięki nim walić bezpośrednio po obsługantach omijając rzut na wybór 1-4 maszyna 5-6 obsługa ??

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Witkacy pisze:to jak to jest w końcu z tymi przedmiotami , można dzięki nim walić bezpośrednio po obsługantach omijając rzut na wybór 1-4 maszyna 5-6 obsługa ??
Oczywiście. :) Walisz bezpośrednio w załogantów.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

Mam zajebiście Klimatyczny ORYGINALNY pomysł scout noble snajper (pegant of strikest i hunters talon) na scout noblu nie musiał by być z ekipą ale mógłby być w towarzystwie skoutów dużo tań sza opcja niż ww noble a na tej samej zasadzie albo na koniku snajper w towarzystwie glade ridersow zajebiste !!!

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

ww jest lepszy bo moze byc blizej przeciwnika peagent of srhikes ma tylko 18 cali zasiegu a w razie czego moze postrzelac razem z oddzialem ww dzieki temu zwiekszy procent na killikng blowa o 15 procent

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

tylko nobq ww noble jest duzo droższy a botku jak strzelam z hunter's talon albo z pegant of strikest to nie dziala KB a na tym ma polegać snajper

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

no co ty dzieki ze mi powiedziales
ale powiedz mi jak chcesz wystawic tego scouta tak zeby nie stac przed cala armia przeciwnika
a poza tym jak masz zabijac tych obslugantow i magow z oddzialu to oni nie stoja w pierwszej lini tylko gleboko w diploymencie a jak mowilem peagent of srikes ma tylko 18 cali zasiegu

dlatego mowie ze ww noble jest lepszy jako snajper niz scout

a poza tym co zrobisz z bretonia takim scoutem bedziesz wybieral z oddzialu
dowodcow lub genralow z savem 2+

i nie mow do mnie noobie bo po postach jakie piszesz to nie ja wychodze na nooba

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

No właśnie Joke's nie mąć, a pomysł mega plewny.

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

nie uważam żeby był plewny mogę samego bochatera wystawić snajperzy w większości grają solo ;D a pozatym przy dobrym ustawieniu terenu można by było idealnie zmieścić pojedynczego snajpera

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

No to graj tak, nikt Ci nie zabrania, a jak się nim nie ruszysz do końca gry to może nawet przeżyje.

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

chciałem dać klimatyczny pomysł z pojedynczym scoutem snajperem 4fun ;D nie mówie że będe go wystawiał

ODPOWIEDZ