Starcraft 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Starcraft 2

Post autor: Gokish »

Obejrzałem właśnie finał mistrzostwa świata. Te Koreańczyki to grają w inną grę chyba co?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak jest to abstrakcja to co robia i mikro i makro.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Gra ktoś w sc2? Chętnie bym z kimś popykał.

Jarekk#137
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Rozważam kupno s2 i mam rozkminę. Niedługo wychodzi call of the void i tu pojawia się pytanie. Czy hots będzie potrzebny, żeby grać w voida? Bo jeśli nie, to raczej nie opłaca mi się kupować hotsa za 100zł na pół roku gry. Jeśli ktoś się orientuje, dajcie znać.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Morok

Post autor: Morok »

Andrzej pisze:Czy hots będzie potrzebny, żeby grać w voida? Bo jeśli nie, to raczej nie opłaca mi się kupować hotsa za 100zł na pół roku gry.
No jak się nie opłaca? a jak chcesz grać nie mając jednostek z Swarma? Takie pytania mnie po prosty powalają... dodatek potrzebuje dodatku lub orginału jak jet pierwszym dodatkiem

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie mam pojęcia, mogliby zrobić tak, że w voidzie usuną jednostki ze swarma i będą tylko te z podstawy+kilka nowych. Nie grałem w s2, oglądałem tylko streamy, więc jak możesz, to albo daruj sobie złośliwości i po prostu odpowiedz na pytanie, albo nie pisz nic i poczekaj aż ktoś inny się wypowie.

Pomijając formę, dziękuję za wartość merytoryczną odpowiedzi.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wg wszystkich informacji i przeciekow sieciowych aby pograć w ostatni dodatek będzie trzeba mieć poprzednie dwie części
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Musisz mieć
Wings of liberty
Heart of the swarm

Zeby zagrac w ostatni dodatek który najprawdopodobniej bdzie za jakies 2 lata :) spokojna twoja rozczochrana kupuj i graj protossem bo imba! Pozdrawiam Master Zerg.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Morok

Post autor: Morok »

ktoś pyka ja sobie wracam po roku ponad :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja pykam. Mistrzem nie jestem, ale coś tam sobie gram. :P Nie rozumiem kompletnie systemu ladderowego, czy ktoś kompetentny mógłby wytłumaczyć mi skąd biorą się punkty itp. :D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Proste jak budowa cepa. Masz ukrytą ilość punktów zwaną MMR (jak grasz to się one dostosowują do twojego poziomu). Parują cię z gościem który ma podobny MMR (w jakimś tam zakrasie). Grasz sobie z nim. System działa tak: Jeśli macie skrajnie bliską ilość punktów MMR to dostajesz 12 punktów za wgraną i przegraną. Jeśli on ma więcej MMR to jak przegrasz tracisz mniej niż 12 punktów jeśli wygrasz dostajesz więcej niż 12. I analogicznie jak on jest słabszy. Zbierasz punkciki za winy tracisz za przegrane i konkurujesz na ilość punktów z graczami w twojej lidze. Jak jesteś wystarczająco wysoko to wyświetla ci się "ładniejszy" emblemat ligi przy nicku.

Jest jeszcze bonus pool. Bodajże jeśli nie grasz 2 godziny i jesteś poniżej ligi master dostajesz 1 punkt bonusowy. Jest to pula z której się odejmuje jeśli przegrasz (a nie z twojej puli punktów już zdobytych) lub dodaje dokładnie tyle ile dostałeś punktów za wygraną (w efekcie za wina z równym przeciwnikiem dostajesz 24 pkt a nie 12 co pozwala nadgonić tych co grają codziennie).
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dziękuję! :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

http://blizzone.pl/sc2/legacy-of-the-void-powrot-krola

Brood War tfu Legacy of the Void nadchodzi :D i dlatego znów zainstaluje sc2 i zacznę grać :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Grywa ktoś coś czasami? Bo ja zacząłem i póki co jestem Top 25 warzywniaka więc jest progres :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja grywam. Najwyżej skończyłem na 15 miejscu złotej ligi, ale potem przestałem grywać regularnie i zlamiłem aż do brązowej. Teraz sporadycznie, ale od Legacy of the Void pewnie znowu będę miał fazę. :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ooo to spoko, bo Voida też chcę kupić głównie dla Kampanii a jak grasz sporadycznie to można by czasem popykać :P daj battle taga.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Naviedzony#2515


Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

My Life for Aiur będę grał :D


Szkoda dziś MaNy i przegranej w finale 4-2 a chłopak miał szansę pocisnąć przed własną publicznością i pojechać na blizzcon (chociaż i tak 15000$ jego)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Przy poziomie skilla jaki prezentował ostatnio przez długi czas to wgl cud, że wszedł do top2. Aktualnie grał jakby nie on!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ