Starcraft 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Starcraft 2

Post autor: JarekK »

mam problem:
O ile już macro w jakimś stopniu ogarniam to mam problem ze złożeniem odpowiedzi na mech terrana (heliony + marudy potem heliony + siege tanki potem thory + siege tanki) gram zergiem tak btw
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Aseoks
Chuck Norris
Posty: 403
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aseoks »

srasz lingami do tego muty + potem bany/ultraliski i możesz infestory jeszcze :D i pamiętaj o upgradach
_______________________________

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Dobiłem do platyny :D i znowu problem... Mam ~100 APM ale ~40 EPM... Nie wyrabiam w macro... Macie jakieś pomysły czy po prostu musze grać więcej?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

moj kolega (high dia w volu) mowił mi, że znalazł jakąś stronę z innymi bindami, jakimiś na środku klawiatury czy jakoś tak i jak już je ogarnął to ma ok 200 apm i ok 190 epm. Ja sam nie gram jak coś :)
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Spoko, spoko. Już ogarnąłem :D

Jak HoTS???
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

potwornie wolno wczytują mi się kolejne misje
po za tym gra mi się wiesza i są problemy z dżwiękiem
to dziwne, dopiero upgradowałem kompa, wiec to gra
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ja APMow mam okolo 150.
Super sprawa, zeby podwyższyc sobie APMy to zbindowac miejsca na mapie, głowna baza + dwie kolejne. Przyspiesza rozgrywke, bo nie trzeba klikac albo przesuwac ekranu myszką. No i częste używanie spacji.
Hotsów jeszcze nie mam, czekam az z ceny zejdą ;]

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

ja mam to samo, w misjach co jakis czas jest zamiecha, a po kilku sec idzie dalej, irytujaca sprawa, moz epoprawia pozniej...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Semi pisze:ja mam to samo, w misjach co jakis czas jest zamiecha, a po kilku sec idzie dalej, irytujaca sprawa, moz epoprawia pozniej...

Ponoć to dość częsty problem - spróbuj wyłączyć muzykę albo zmniejsz jakość dźwięku i zobacz czy pomoże. U niektórych osób ten zabieg usuwał problem. Zapewne następne patche to poprawią.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Nie wiecie czy coś z rankingami się nie pokiełbasiło, w WoLu byłem w srebrze, a teraz dziesięć meczy i jestem w platynie, aż tak bardzo zmienili widełki % w rankingu ? A może aż taki przyrost skila :mrgreen:

APM na poziomie 130-150

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Zależy czy grasz na Wolu czy Hotsie.Wiem że powiększyli złoto i srebro a zmniejszyli brąz.Część ludzi gra w Wola a druga cześć w Hotsa więc teraz niedługo od premiery jest różnie.Ja we Wolu pierwsze 4 mecze sprawdzające wygrane piąty (heh dobrało gościa z diamentu wtf)przegrany i wylądowałem w brązie.Potem dwie gry jestem w srebrze potem jedna gra w srebrze z platyną i od razu wrzuciło do złota więc trochę to świruje.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

w hotsa gram, ogólem uważam, że gram raczej słabo/przeciętnie/muszę się sporo nauczyć, a w platynie utrzymuje się raczej dobrze. IMO nie zasługuje na ligę w której gram. hmm.. może trzeba narazie jeden sezon potraktować lightowo i poczekać, aż więcej ludzi kupi hotsa, aby znać jakiś wymierny poziom własnych umiejętności

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

mmr się wyzerował i wszyscy zaczynają od nowa dlatego system "wariuje"
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ja gram sporo (zagrałem 130 gier mam top diaxa)i powiem wam, że:
1. Terran imba xD
2 problemy z mmr są dlatego że mało ludzi gra + wszystkim sie wyzerował licznik niedługo sie to ustabilizuje.
3. Jakiś tak balans jest chociaż zerg (ja) ma mega problem z pierwszym doropem który wchodzi o 5-7 minucie. Moim zdaniem skoro medivac ma boosta to niech ma mniej HP bo sieę z niego bunkier robi (najpierw trudno go strącić queenami, potem jeszcze leczy to co wypluje...). Druga sprawa to widow minesy. Jak coś robi taki DMG to nie powinno mieć zasięgu prawie takiego jak coś co go wykrywa. W tym momencie wysranie 15-20 blokuje Broodlordy tak że strach przejść przez mapę, bo jak sie sclimbują i dostaną z 3 min to jest GG tak samo coruptory.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

zakończenie kampanii mnie zawiodło, spodziewałem się czegoś wiecej
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

JarekK pisze:Ja gram sporo (zagrałem 130 gier mam top diaxa)i powiem wam, że:
1. Terran imba xD
Jako protoss zgadzam się z tym! teranie są przekoksani. idealny balans maja tosi i zergi. ale mysle ze poprawią ich ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Morok

Post autor: Morok »

Ja gram randomem i powiem wam że każda rasa jest dobra i każdą da się wygrać jeśli jest ktoś chętny mogę z kimś pograć :D

Morok

Post autor: Morok »

nie ma chętnych chętnie komuś skopię dupę ;D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Pisz do mnie:
Jarekk#137
Mid master zerg :P chętnie ci pokaże jak się kopie dupę .
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Semi pisze:ja mam to samo, w misjach co jakis czas jest zamiecha, a po kilku sec idzie dalej, irytujaca sprawa, moz epoprawia pozniej...
A już myślałem, że jestem odosobniony i zrzucałem to na mojego starego kompa. :P
Morog pisze:zakończenie kampanii mnie zawiodło, spodziewałem się czegoś wiecej
Mi się baaardzo podoba zarówno cała kampania jak i jej zakończenie. Dokończono historię pewnej postaci z BW (nie chodzi mi o Mengska czy Kerrigan :P). ;) Ale jednocześnie jest nadal baaaardzo dużo pytań.

Trochę się biłem z sobą czy warto wydawać tyle kasy na kolejną grę, ale po przejściu nie czuje już tego dylematu. Bardzo mi się podobała kampania, teraz trochę ją pomęczę aby doprowadzić do 100% i sobie popróbuje multi. :)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

ODPOWIEDZ