PL czy ANG ?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

PL czy ANG ?

Post autor: Robson »

wgrałem sobie PL nie wiedzac jaka kara mnie za to spotka :D czy ktos wie czy mozna po instalce zmienic jezyk? czy tylko reinstalka? czy to nie skasuje mi konta? ... :(
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Jak chcesz angielską wersje to musisz ściągnąć sobie ze strony blizzarda angielskiego klienta (tylko jakies 7gb o ile mnie pamiec nie myli) i reinstala walnąć. Z kontem nic się nie stanie.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

"twoje probniki są atakowane" ... nie mogę tego zdzierżyć ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Myślisz że to najgorsze? Poczekaj aż usłyszysz "Powij więcej nadrządców" :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

JESTEM JADREM CIEMNOSCI!!!!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

karakany, kręgowije i reketerzy :D
aczkolwiek dla native speakera wersja angielska brzmi podobnie, tylko obce piosenki mają zajebiste teksty :P

Ż.

P.S. najlepszym spolszczeniem był WC 3

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Nom. Tam przynajmniej teksty ze Świętego Grala Monty Pythona fajnie brzmiały :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

Osobiście wole wersję angielską - ale polska nie jest aż tak tragiczna, da się przeżyć.

ODPOWIEDZ