Shina adres domowy

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Assur
Oszukista
Posty: 781

Shina adres domowy

Post autor: Assur »

Tak, chodzi o tego Shina który chyba wygra ligę - Michał Rusinek.

Dwa miesiące temu zgubił na Łódzkich Mackach 10 moich Lothern Sea Guardów z IoB. Od tego czasu mimo licznych zapewnień o ich odkupieniu, kilkudziesięciu telefonach itd nadal ich nie mam a Szinux nie odbiera i odrzuca połączenia i wyraźnie mnie unika. Odebrał tylko jak zadzwoniłem z innego numeru... Dość żenujące bo i kwota niewielka, a na mackach grał moją armią.

W każdym razie jak ktoś zna jego adres domowy poproszę na PM bo muszę go chyba osobiście odwiedzić (kilka razy) po zwrot pieniędzy. Kojarzę mniej więcej ulicę ale nie będę chodził jak głupi po domach i pytał.

pozdrawiam

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

:shock:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

I jak tam Tomku wyjaśniło się to? Czy może gościo zapadł się pod ziemię? :roll:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Post na tym forum założony przez Assura :shock:
poszukującego Shino :shock:

:shock: :shock: :shock:

Jak tylko trafię jakoś na Shina, naprę go w tej kwestii.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Shino jest ostatnio bardzo ciezko dostepny, bo ma zapierdziel na studiach.I jak zrzuca telefony ,to zapewnie dlatego ze ma zajecia ,a na smsy nie odpisuje od zawsze.
Mam tez ten sam problem ,jak chce sie z nim zgadac.Ale Szino nie nalezy do ludzi ktory by kogos oszukal , albo naciagnal.
Moge przekazac mu ze go szukasz ,napewno jest to jakeis nieporozumienie,ktore sie wyjasni.
pozdro

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Sprawa już załatwiona ok 2 tygodnie temu. Figsów nie mam ale kasę za nie dostałem z powrotem.

ODPOWIEDZ