Alexuss - ktoś widział, ktoś coś wie ?

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Alexuss - ktoś widział, ktoś coś wie ?

Post autor: Araghas »

Witam, czy ktokolwiek wie co mogło się stać z tym użytkownikiem ? była to transakcja wymiany pomiędzy mną a nim i od momentu kiedy wysłałem paczkę ślad po nim zaginął - kontakt drogą mailową również kończy się niepowodzeniem.
Możliwe że niespodziewane złe zdarzenie losowe, lub nagły wyjazd. Proszę o kontakt jeśli ktoś coś wie

Pozdrawiam serdecznie
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

może byś określił kiedy doszło do uzgodnienia transakcji i kiedy dokonałeś wysyłki? i czy sprawa ma 2-3 dni czy 2-3 tygodnie?

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Transakcja nastąpiła 31.05.2011 napisał że tego dnia rano jego brat zawiózł rano paczkę na pocztę, od tego czasu jest cisza mailowa, jak i na BP. Paczka nie dotarła.
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 17#p759117

widzę, ze użytkownik aktywnie handluje w swoim temacie ;) może tam do niego napisz? ostatni jego post z 4 czerwca.. czyli jednak żyje :mrgreen:

a dla poczty 8 dni... no czasem sie zdarza... jeszcze możesz iść na pocztę spytać czy nie ma paczki do Ciebie (awiza też czasem giną ze skrzynel)

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Gobo pisze:http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 17#p759117

widzę, ze użytkownik aktywnie handluje w swoim temacie ;) może tam do niego napisz? ostatni jego post z 4 czerwca.. czyli jednak żyje :mrgreen:

a dla poczty 8 dni... no czasem sie zdarza... jeszcze możesz iść na pocztę spytać czy nie ma paczki do Ciebie (awiza też czasem giną ze skrzynel)

Dzięki, jutro pójdę na pocztę zapytać choć zawsze paczka do mnie szła 3 dni to był max. Zaraz tam do niego napiszę, jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

ja też z nim wymieniałem ludki i chwile to trwało, ale wszystko do mnie doszło w końcu, do niego też. Też był problem z jego bratem z tego co pamiętam, może on sam jest zapracowany i prosi o pomoc bratem czasem a ten jest lekko przywieszony... nie panikuj - u mnie to trwało jakiś miesiąc, bo chyba w jego przypadku awizo zaginęło i to co mu wysłałem do mnie wróciło, więc musiało iść jeszcze raz:/

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Witam!
jaka paczka z czym?
Ja niema mzadnego kontaktu ...Przeciez odpisuje na Pw ludziom bezproblemowo.
Prosze przypomniec mi jaki deal byl z czym ?
Napewno dojdziemy do porozumienia!
Zdarza mi sie przy duzej ilosci deali o czyms zapomiec,ale wystaczy przypomniec.
Pozdrawiam

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Witam.Dziwna sytuacja .Po pierwsze jestem codziennie na BP , i jak dostaje pw staram sie w miare regularnie odpisywac.Od uzytkownika Araghas mam wlasnie pierwszy .
Mam duzo wysylek, wymianek, dziennie, wiec nie pamietam o wszytkich wyslanych paczkach .Jesli cos zlego sie dzeje , wystarczy na GG , PW , BP napisac .lub nawet SMSa pchnac,wszytkie dane sa w linku od Gobo .Jak moglem sie "ukrywac" ?
Ze swojej strony moge tylko przeprosic ,jesli jakas paczka nie doszla , i postarac sie wyjasnic sprawe, jak najszybcej , i jak najpozytywnej .
pozdrawiam serdecznie

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Sprawa NIBY się wyjaśnia powoli... DOPIERO DZISIAJ wysłał paczkę. Sądzę że z tym człowiekiem nie warto robić interesów. Okłamuje i wciska fałszywe wieści. Tyle rzeczy ile on mi pisał że niby paczka już dawno poszła, to że paczka jeszcze raz zostanie wysłana z rydwanami jego prywatnej kolekcji bo skoro nie przyszła paczka od "jego brata", którym się ciągle zasłania to mi wyśle a jak przyjdzie też druga to mam ją odesłać na jego koszt, tak samo robił przy wymianie za Wood Elfy moje. Takie same wypowiedzi, i takie same triki stosuje tym razem. Dlatego proszę abyście uważali na tego forumowicza.

Gdybym pamiętał że to z nim dobijałem kiedyś targu i miesiąc czekałem aż on wyśle paczkę do mnie z rzeczami z wymiany to bym nie robił tego deala na pewno.

Jak paczka dojdzie to dam znać.

Pozdrawiam,
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Araghasie , najpierw piszesz ze niemasz ze mna zadnego kontaktu , po czym piszesz
Araghas pisze: Tyle rzeczy ile on mi pisał
,albo
Araghas pisze: ciągle zasłania
i sam sobie zaprzeczacz....
Najpierw dostajesz ode mnie skan nadania i mi dziekujesz ,nastepnie psizesz tu w temacie ze
Araghas pisze:Sprawa NIBY się wyjaśnia
Tak ,rzeczywiscie zdarza mi sie dosc regularnie prosic brata o wysylki ,gdyz mam pilne wyjazdy na plany filmowe ,albo tez prosic o odbior paczek ,i jak napisal kolega Mlody_Rusinek ,nieraz bywa ze nawet odebrac paczek brat zapomnina , bo jest tego zbyt duzo i ciezko mi sie polapac,co dopiero jemu :oops:
Czesto robie wymiany na cale armie ,wielkosci 2-3 tysiecy zlotych.Ludzi wysylaja mi pierwsi ,i dostaja swoj towar . to po co mialbym Cie oszukiwac na jeden ,plastykowy elficki rydwan ?
Jest mi przykro ze nie dostales swojej paczki na czas , przeprosilem Cie za to , dogadalismy sie chyba.
A i tak jestem pewien ze w poniedzialek napiszesz ze paczka "cudem" do Ciebie dotarla ...
Pozdrawiam
i jeszce raz przepraszam ,gdyz niemialem zamiaru Cie w jakis sposob oszukac
Alex

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ja robiłem wymianę z Alexussem i wszystko było OK :) Troszkę cierpliwości na co dzień .... :roll:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Niestety nie zajrzałem tu wcześniej i też robię "interes" z tym panem. Od mniej więcej początku listopada czekam na przesyłkę z Arachnarokiem. Pająka wysłałem mu do malowania mniej więcej we wrześniu.
Podobnie jak koledze Araghas mi też wciskał jakieś głodne kawałki o bracie, co to miał wysłać ale nie dogadali się który ma wysłać, a od potem kontakt się urwał.

Ktoś z wawy zna go osobiście? Mam prośbę o przypomnienie mu o Arachnaroku którego miał pomalować i odesłać.

Odradzam wszystkim kontakty z Alexuss vel Aleksandros. Jeśli ktoś chce to mogę chętnie mu zacytować całą długą (acz monotonną) korespondecję z nim. Ponad dwa miesiące obiecywania, że jutro, albo w piątek/wtorek (wstaw dowolny dzień) wyśle albo odbierze od brata i wyśle ... srutu-tu, a pająka jak nie było tak nadal nie ma.

Marek Kurczuk, Zamość.

ODPOWIEDZ