Merdor

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Merdor

Post autor: Malkolm »

Poszukuję ludzi którzy mieli do czynienia z tym userem lub kupowali coś od niego wcześniej. Wiem że od kilku lat korzystał z maila skink4(...), mam jego dane ale praktyka uczy że pewnie są fałszywe. Do jutra czekam na pieniądze, potem temat ten zamieni się w relację z drogi prawnej wobec tego pana - oj będą fajerwerki, bo tak się składa że żyję z egzekwowania roszczeń. :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Witam, nie spodziewałem się wiele przez noc, a tu i dane się zgadzają, i zdjęcie ktoś podesłał. Dzięki za zainteresowanie, ale niektórzy to niezłe zgrywusy - nie bawimy się w ojca chrzestnego :-({|= [-X

Została ze mną podjęta próba kontaktu, oczywiście osoba twierdzi że wszystko było OK. Zobaczymy do jutra na faktyczne działania.

Mam już gotową dokumentację, więc prosiłbym o kontakt jakiegoś admina - tak ogólnie ku przestrodze mógłbym wyskrobać poradnik jak postępować kiedy się nacięliśmy . Dokładna droga sądowa, co pisać, kiedy i do kogo (+ realne sankcje dla odstrachu :wink: ) . A kontakt admina dlatego, bo nie wiem czy to jest potrzebne - wcześniej charytatywnie "robiłem" przy motoryzacji i nieuczciwych rzemieślnikach z rekonstrukcji historycznych. Tylko tam to było niestety częste zjawisko, a w światku warhammerowskim - nie wiem.

i apel:

Nie wstrzymujcie się przed wkraczaniem na drogę sądową. Mój właściwy miejscowo sąd zajmuje się nawet transakcjami pomiędzy wirtualnymi światami , i wszystkim co można wycenić. A wczoraj w wydziale cywilnym aż się ucieszyli że będą mieli ciekawą sprawę o "modele do sklejania" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

napisz PM bezpośrednio do Tomasha.

Taki poradnik co zrobić by odzyskać swoje pieniądze za "żołnierzyki" byłby nawet przydatny.
Pełniłby dodatkową funkcje odstraszającą potencjalnych krętaczy :)
Obrazek

ODPOWIEDZ