Dmtrij bądź ktokolwiek z the Gamblers z Wrocławia

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Dmtrij bądź ktokolwiek z the Gamblers z Wrocławia

Post autor: tomekjar »

Poszukuję kontaktu do użytkownika Dmtrij bądź kogokolwiek z the Gamblers. Chodzi o oszustwo przy sprzedaży modeli, ja pieniądze wysłałem, na co mam dowód w postaci zlecenia przelewu, zaś kolega od paru tygodni już nie odpisuje na PMki (mimo, że na forum regularnie się loguje) olewając mnie i fakt, że de facto ukradł mi 132 złote.

Także jeżeli ktokolwiek wie jak się ta osoba nazywa i jak się mogę z nią skontaktować prosiłbym o PMkę, gdyż sprawy nie zamierzam odpuścić, a chyba nikt nie chce, by ludzie okradali innych na forum po czym dalej jak gdyby nigdy nic siedzieli na forum...
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

sądze że dimitr nikogo specjalnie nie chciał oszukać... znam go z 3 lata i na oszusta nie wygląda, a przy okazji raczej prędzej czy później byś go znalał na jakimś masterze więc to nie ma sensu...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

poszla pm

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

PM poszla

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

U mnie sprawa ma się podobnie, choć nie identycznie. Jakiś kontakt jest, ale od bagatela miesiąca czekam na paczkę. Początkowo ponoć została źle zaadresowana, w związku z czym miał pójść kurier, którego nadal nie ma.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

JarekK pisze:sądze że dimitr nikogo specjalnie nie chciał oszukać... znam go z 3 lata i na oszusta nie wygląda, a przy okazji raczej prędzej czy później byś go znalał na jakimś masterze więc to nie ma sensu...
Jeżeli tak to według Ciebie wygląda i znasz go choć trochę, to daj mu znać, że ja nie odpuszczę, więc niech lepiej się skontaktuje ze mną. Gdyż jestem gotów temat bezproblemowo zakończyć w momencie jak wyśle kupione przeze mnie modele, albo jak odeśle kasę.

Bo sorry, ale z mojej perspektywy w tej chwili jest on po prostu złodziejem: pieniądze dostał, 3 razy już kłamał, że paczkę wysłał, a teraz na próby kontaktu nie odpowiada. A w innych tematach bez kozery pisze i się udziela, więc to nie jest problem braku czasu, niedostępności internetu itp. Także tak ja już pisałem jemu oraz w 2 tematach tu na forum: czekam na kontakt i normalne załatwienie sprawy, potem podejmę inne kroki celem odzyskania moich pieniędzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Obu panów przepraszam, głównie rozbiło się o moje niedbalstwo i bałagan w organizacji. do obu poszła PM. raz jeszcze przepraszam
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Dmtrij pisze:Obu panów przepraszam, głównie rozbiło się o moje niedbalstwo i bałagan w organizacji. do obu poszła PM. raz jeszcze przepraszam
Znów minął tydzień i ani pieniędzy, ani figurek, ani potwierdzenia nadania nie zobaczyłem ani ja, ani Arghal. Jeżeli do wtorku nie dostaniemy zwrotu pieniędzy na nasze konta sprawa trafia do organów ścigania zgłoszona jako oszustwo, gdyż cierpliwość ma jakieś granice.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

W ten weekend był master we Wrocławiu, Gamblersi mieli dużo roboty, na pewno Dymitr dokończy transakcję, znam go i nie jest oszustem.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Jasif pisze:W ten weekend był master we Wrocławiu, Gamblersi mieli dużo roboty, na pewno Dymitr dokończy transakcję, znam go i nie jest oszustem.
Szczerze powiedziawszy średnio mnie interesuje w tym momencie co było w ten weekend. Zapłaciłem ponad miesiąc temu i absolutnie żaden master nie tłumaczy zawalania kolejnych terminów przez tego człowieka, jest absolutnie niesłowny i niepoważny. W niedzielę przeczytałem kolejny pm, w którym Dymitr pisze, że otrzymam na swego maila potwierdzenie nadania. Oczywiście nic takiego się nie pojawiło. Termin, który ustaliliśmy z tomekjar upływa dziś, więc sprawa najwyżej wyląduje na policji.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

A ja proponuję nie rzucać od razu oskarżeń na forum publicznym, już kilkukrotnie na tym forum dochodziło do takich sytuacji, nastepował lincz zanim druga strona zdażyła się wypowiedzieć, po czym sprawa się wyjaśniała. :roll: A jak łatwo zgadnąć, część osób przeczyta pierwszy post i więcej do tego tematu nie wróci..., sugeruję zachować spokój. :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Czy którys z panów może juz potwierdzić, że dostał paczkę?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Do mnie paczka dotarła, niestety bardzo duży niesmak spowodowany całą sprawą pozostaje.

ODPOWIEDZ