Aleksandros

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Aleksandros

Post autor: Marek15 »

Czy ktoś z dobrych pomocnych ludzi ma kontakt z niejakim Aleksandrosem z Ordin Warszawa? Jeśli tak to proszę o interwencję u tego użytkownika coby mi odesłał Arachnaroka, obojętnie pomalowanego czy nie. Jednocześnie przestrzegam wszystkich batlowców przed kontaktami ze wspomnianym osobnikiem, albowiem jest on zwykłym oszustem. Poniżej wklejam historię mojej z nim korespondencji, jak można w niej wyczytać na przesyłkę pająka czekam już co najmniej od 21 października a więc zwodzi on mnie obiecując wysyłkę "jutro" od dwóch miesięcy.




Tytuł wiadomości: Pająk
Folder: Do wysłania
Czy ten mój pająk idzie na piechotę? Z tego co pamiętam obiecałeś wysłać go ok poprzedniego poniedziałku czyli 8 dni temu. Nie wspominając o tym że tak naprawdę to obiecałeś wysłać go ok. początku listopada.
Przypomnieć jeszcze raz adres?
Usługi Projektowe Kurczuk Marek, ul. Przemysłowa 4, 22-400 Zamość.

Idą święta a więc czas prezentów - jest taki temat w Płoty i Młoty którym się udzielałem "oszust na allegro", 24 albo 25 założę nowy temat "oszust na forum" i tam Cię obsmaruję. Nie chcę od Ciebie wiadomości że już-już wysyłasz tylko pająka. Masz 10 dni na to by doszedł do mnie. Ja już więcej nie będę pisał do Ciebie, nie ma po co. Wybór masz prosty. Żegnam.
Wysłano: 13 gru 2011, o 10:59
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Witaj marku,pajak spoakowany odebrany , i zaraz bedzie wyslany .Odebralem go wpiatek wieczorem ,a w sobote niemialem pod reka poczty otwartej .
Prio pojdzie.I mas zu mnie Gratiswoe malowanie , w ramch rekompenstay!
Mam nadzeje ze sie pajk bedzie poodbal .
jeszce raz przepraszam
Wysłano: 5 gru 2011, o 18:49
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Jak tam było w czwartek/piątek? Pająk odebrany, spakowany i wysłany mam nadzieję?
Wysłano: 5 gru 2011, o 10:30
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Bo to trochę już trwa, chyba od początku listopada (tak około)
Też mam pilnej roboty od cholery, ale na szczęście bez wyjazdów, na miejscu. Organizację ruchu na drodze wojewódzkiej męczę, albo ona męczy mnie, sam już nie wiem. A w między czasie użeram się z blacharzami, dekarzami, tynkarzami-akrobatami i całą tą resztą budowlanej bandy.
Dobra, czekam dalej na paczkę
Wysłano: 29 lis 2011, o 13:29
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Witaj.Na paczotku chialem bardzo przeprosic ze sie nie odzywalem, mialem zdjecia na ktore musialem wyjechac pilnie i dopiero w nocy wczoraj wrocilem.
Pajak jest jak najbardzej! Z tym ze nie zostal jednak wyslany :(
Brat wraca w okolicy czwartku - piatku , i wtedy do niego podjade i wysle tego pajaka .
W ramach przeprosin , i zadoscuczynienia, po tym jak pajak dojdzie do Ciebie ,moge pomalowac za darmo jakichs 2 bohaterow ,
albo jakis niewielki odzial.
Jeszce raz bardzo Cie przepraszam Marku !
pozdrawiam
Saszka
Wysłano: 29 lis 2011, o 10:04
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
No i pająka się zapierdoliło. Ani odzewu ani pająka. A takie miałem kiedyś dobre zdanie o batlowcach, kurwa.
Wysłano: 27 lis 2011, o 19:13
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Witaj. Nie ma ? cholera, jak wroce do domu wieczorem sprawdze .
Sory
Wysłano: 18 lis 2011, o 12:26
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Co się stało z tym pająkiem? ciągle go nie ma
Wysłano: 18 lis 2011, o 10:37
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Witaj Marku bardzo Cie przepraszam .Na smierc zapomnialem prZekazac bratu zeby wyslal paczke:((((
W srode wrcam i wysle !
Cholercia, naprawde sorki:(((
Saszka
Wysłano: 7 lis 2011, o 18:01
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Coś nadal nie ma pająka ...
Wysłano: 3 lis 2011, o 13:41
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
No tez tak mialem ostatnio,przez co wydluzalem kosztem spania ,albo niespania do 3-4 ...ale na dluzsza mete tylko sie na tym traci ,zycie za krotkie zeby wiecznie zyc w poscigu :(

Ok wysylam !
Mam nadzeje ze sie bedzie podobal :)
pozdrowinoka
Wysłano: 21 paź 2011, o 13:12
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Skoro gotowy to niech jedzie na adres: Usługi Projektowe Kurczuk Marek, ul. Przemysłowa 4, 22-400 Zamość.
A ja usiłuję jakoś rozciągnąć dzień żeby z pracą i osobistymi sprawami się wyrobić, jakoś tak każdy dzień o kilka godzin za krótki :)
Pozdrawiam
Wysłano: 21 paź 2011, o 13:02
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
OO witam :) Czekalem az sie odezwiesz,bo pokasowalem PW za duzo i neiwedialewm gdzie ma odeslac:)
Pajczek Gotowy .
Mozesz podac adres zwrotny ?
Wysłano: 21 paź 2011, o 12:55
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Witam, co tam słychać u mojego pająka?
Wysłano: 21 paź 2011, o 09:56
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Ok,przyjelem:)
Pozdro
Saszka
Wysłano: 23 wrz 2011, o 11:22
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
A to zostaw bez lakieru, zobaczę to sobie na żywo, jak coś to sobie sam kropelkę błyszczącego namaluję :)
Pozdrawiam. Marek
Wysłano: 23 wrz 2011, o 11:10
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
czesc czesc,Jasne doszla juz dawno,przepraszam ze nie odpisalem!
Juz powolu szpachluje , pajaczka, i w przyszlym tygodniu siadam Malowac.Oczy pokrywalem blyszcacym lakierem,twojemu tez pokryc zeby sie swiecily ? Bo bez lakieru wyglada lepej ,szcerze mowiac :)
Pozdrawiam
Saszka
Wysłano: 22 wrz 2011, o 17:19
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Jak tam paczka, doszła już?
Wysłano: 22 wrz 2011, o 17:01
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Ok ,beda takie :) Moga tez byc czarne tak samo rozjasnione,albo czerwone :)
Wysłano: 15 wrz 2011, o 22:37
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Raczej to obojętne, mogą być rozjaśnienia. Patrząc na zdjęcia stwierdzam że ten czerwony miał ładniejsze oczy, poproszę takie.
Wysłano: 15 wrz 2011, o 21:45
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Postram sie wyrobic w 2 tygodniew.Mam byc dokaldnie taki sma jak ten zielony co jest ? Czy moze byc naprzyklad z rozjasnieniami na tylku jak czerwony ma ?
:)
Wysłano: 15 wrz 2011, o 14:38
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Paczka wysłana
Wysłano: 15 wrz 2011, o 12:46
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
i super:)
Wysłano: 13 wrz 2011, o 19:42
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Ok. Szukam opakowania. Jak się uda to wyślę go jutro, albo w czwartek.
Wysłano: 13 wrz 2011, o 18:07
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Witam.Bezproblemowo :) Szkoda tylko ze juz sklejony,ciezkow niektore mejsca sie dostac :(
Ale pajaka z checia pomaluje :)
Najlepej wyslij E-paczka

A ja podejde na poczte i sobei odbniore.
Wystraczy pobrac druczek na poczcie , specjalny zielony E-Przesylka,zaznaczyc placowke do odbioru w moim wypadku bedzie:

xxnieistotnexx

a MOje dane to :

xxnieistotnexx

i zaznaczyc zeby info o przeslaniu nadali smsem - xxnieistotnexx
))))))))

Wtedy wyjdzie 2 zlote tanej,a ja podejde na poczte i odbiore,bo w studio niemamy skrzynki poicztowej :P
Pozdrawiam
Saszka
Wysłano: 13 wrz 2011, o 11:18
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Może lepiej zmaluj mojego? Sam pająk, bez goblinów i podstawki, na zielono tak jak tez z Twojego obrazka. Mam sklejonego, trochę przydałoby się połączenia pancerza podszpachlować. Proponuję 100 z wysyłką: ładuję pająka i stówkę w paczkę, wysyłam, za jakiś rozsądny czas (2-3 tyg) przychodzi do mnie paczka z pomalowanym bydlakiem.
Jak patrzę na niego i myślę o tym by siąść i malować to robi mi się po prostu słabo.
Wysłano: 13 wrz 2011, o 10:40
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Aleksandros

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Otrzymane
Wlasnie odreki znalazl sie Nabywca na obu za 450 .Dzieki za pochlebna opinie.Ale mam 3go wlasnie na stole i myslalem zeby go na Niebieski kolorek walnac,ale jakbys chial ,to moge pomalowac na zilono,kwestia tlyko ceny :)
pozdrawiam
Wysłano: 12 wrz 2011, o 20:35
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
Marek15

Tytuł wiadomości: Re: Galeria zielonych
Folder: Wysłane
Nie no - ten zielny jest piękny. Chcesz go sprzedać? Określ cenę :D

Tytuł: Galeria zielonych
Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, o 16:36 przez Marek15, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Publiczne publikowanie prywatnych wiadomości łamie prawo. Chyba wystarczy zapis o pomoc w kontakcie, reszta to sprawa między Wami.
Obrazek

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Brałem u niego chaos , i dostałem na czas wszystko , tylko rydwany nie kompletne . Ale ja zastrzeżeń osobiście nie mam , Marek ty robiłeś wpłate na konto ? bo jak zwleka , a wpłata została zrobiona to najbliższy komisariat i koniec problemów :)
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Owszem nawalilem , po calej linii ,za co przepraszam.Nie bede sie tlumaczyl , dlaczego bo i tak nie ma sensu .
Pajaka wysle w poniedzialek .

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

sprawa rozwiązana? Wypadałoby napisać zakonczenie ;)

pzdr!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Niestety, jak nie było pająka tak nie ma. 6 stycznia napisał że zaraz w poniedziałek wyśle pająka, nie pierwszy raz więc czekałem sobie 2 tygodnie, nie wierząc w to że w poniedziałek go wyśle, ale mając nadzieję że jakoś tak wkrótce. Dziś już 25, a pająka wciąż nie ma. Poza tym napisał że nie życzy sobie abym nazywał go "Dziadem", cóż a ja sobie życzę żeby oddał mi pająka. Jedno życzenie i drugie, podejrzewam że żadne z nich nie zostanie spełnione.

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Iddqd pisze:Publiczne publikowanie prywatnych wiadomości łamie prawo. Chyba wystarczy zapis o pomoc w kontakcie, reszta to sprawa między Wami.
Tak, bo ten który mnie oszukał i okradł ma więcej praw niż ja, on ma prawo do ochrony prywatności i dobrego imienia a ja do czego mam prawo? Do tego by grzecznie prosić by oddał to co ukradł? A może nawet nie? I wy to nazywacie "PRAWEM"? Co najwyżej jest to kodeks, ale na pewno nie prawo.

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

Napisalem wiadomosc , do Uzytkownika ktoremu malowalem pajaka , w ktorej go bardzo przepraszalem i takie tam , a w zamian dostalem wiadomosc w ktorej oprocz tego ze znowu uzyl zwrotu "dziad", oraz dolozyl "zlodzej" , ...Wiem ze nie mam racji , i to ja nawalilem, ale naprawde jestem uczulony na slowka , i i mnie ponioslo , nic nie wyslalem w poniedzialek , nawet juz nie wchodzilem na BP .
Wczesnej proponowalem rekompensate za dlugie oczekiwanie, przepraszalem. Sa sytuacje w zyciu niektorych, ktore komplikuja czasami mocno sprawy , i mozna czasem odpuscic zlosliwosc , i chamskie zachowanie .


Pajak wyslany dzis , na co mam potwierdzenie pisemne z poczty.

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Pająk dotarł wczoraj, ale mnie nie było więc odebrałem go dzisiaj. Szczerze powiem że wygląda bardzo ładnie i pomalowany jest naprawdę porządnie. No i uważam że tanio.
No i dobrze, temat do zamknięcia.

Aleksandros - gdyś pisał coś w stylu "jestem zajęty, nie skończyłem malować, zaraz dokończę" reagowałbym na to inaczej. Ale deklarowałeś że pomalowany został tak gdzieś na początku listopada i "jutro" pójdziesz na pocztę wysłać, po czym czekam tydzień, idę na pocztę czasem się zapytać, piszę do Ciebie - a Ty że przepraszasz i wyślesz go jutro. Takie jutro trwające 3 miesiące to trochę nie halo. Końcówka, tu w tym temacie: 6 stycznia "nawaliłem, pająka wyślę w poniedziałek" czyli 9. Po czym dwa tygodnie ciszy i posuchy, więc chyba normalne że się wkurzam i rzucam złodziejami? 27 pająk wysłany. Co do moich chamskich zachowań - pracuję w budownictwie i polecenie służbowe nie poparte klasyczną "kurwą waszą macią" ma znikomą wartość. W tym momencie to już nieistotne, niniejszym obaj mamy już ze sobą i pająkiem spokój.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Robiłem z Aleksandrosem kilka interesów i to na nie małą kasę. Jak dla mnie się nie dogadaliście... ale w 21 wieku można wyjaśnić sobie wszystko telefonicznie... Nie potrzebnie wypisujesz tutaj litanie co czujesz i jakie masz odczucia, bo to zbędny flame. Szanuję to że mogłeś czuć się oszukany ale wydaje mi się że wystarczyło poprosić go o numer telefonu :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ